Matches
National teams
Men
Men's A team
U-21
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Women
Women's A team
WU-19
WU-18
WU-17
WU-16
WU-15
Futsal
Futsal national team
Women's futsal national team
Futsal U-19 national team
Beach soccer
Beach soccer
Competitions
Men
TOPsport A lyga
TOPsport I lyga
LFF II lyga
LFF Taure
TOPsport LFF supertaurė
Women
Topo centras Euronics moterų A lyga
Topo centras Euronics moterų I lyga
(
I etapas
)
Women's Baltic League
(
Main round
)
Merginų elitinė lyga
(
MEL U17
,
MEL U15
)
Amateur
KAFF III lyga
KLFF III lyga
PAFF-ŠAFF III lyga
Youth
Jaunimo U-19 čempionatas
Samsung Galaxy Watch EJL
U-18 divizionas
(
I etapas
)
U-16 divizionas
(
I etapas
)
U-15 divizionas
(
I etapas
)
Jaunučių U-14 divizionas
Jaunučių U-13 divizionas
Futsal
TOPsport Futsal A league
Matches
Date
Competition
Home team
Away team
Res.
12.12.2019.
13:30
U 16 Lietuvos superfinalo B grupė
Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija
Dovilų pagrindinė mokykla GOLAS komanda 1
6
:
1
12.12.2019.
10:30
U 16 Lietuvos superfinalo B grupė
Šateikių pagrindinė mokykla
Dovilų pagrindinė mokykla GOLAS komanda 1
5
:
0
11.11.2019.
10:00
U 16 Žemaitijos reg. A grupė
Dovilų pagrindinė mokykla GOLAS komanda 1
Tauragės "Versmės" gimnazija
5
:
0
11.11.2019.
10:00
U 16 Žemaitijos reg. A grupė
Dovilų pagrindinė mokykla GOLAS komanda 1
Šateikių pagrindinė mokykla
2
:
3
11.11.2019.
U 16 Žemaitijos reg. finalas
Dovilų pagrindinė mokykla GOLAS komanda 1
Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija
5
:
2
11.11.2019.
U 16 Žemaitijos reg. finalas
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Team 1
Dovilų pagrindinė mokykla GOLAS komanda 1
4
:
3
23.10.2019.
11:40
U 16 Klaipėdos ap. A grupė
Dovilų pagrindinė mokykla GOLAS komanda 1
Vydmantų gimnazija Team 1
1
:
1
23.10.2019.
11:20
U 16 Klaipėdos ap. A grupė
"Kranto" pagrindinė mokykla
Dovilų pagrindinė mokykla GOLAS komanda 1
0
:
4
23.10.2019.
10:40
U 16 Klaipėdos ap. A grupė
Vydmantų gimnazija Team 1
Dovilų pagrindinė mokykla GOLAS komanda 1
0
:
0
23.10.2019.
10:20
U 16 Klaipėdos ap. A grupė
Dovilų pagrindinė mokykla GOLAS komanda 1
"Kranto" pagrindinė mokykla
5
:
0
14.05.2019.
12:30
U 13 Klaipėdos ap. B grupė
Vydmantų gimnazija GOLAS komanda 1
Dovilų pagrindinė mokykla GOLAS komanda 1
3
:
0
14.05.2019.
11:00
U 13 Klaipėdos ap. B grupė
Dovilų pagrindinė mokykla GOLAS komanda 1
Vainuto gimnazijos Ūta
0
:
3
14.05.2019.
11:00
U 13 Klaipėdos ap. B grupė
Dovilų pagrindinė mokykla
Dovilų pagrindinė mokykla GOLAS komanda 1
3
:
0
14.05.2019.
11:00
U 13 Klaipėdos ap. B grupė
Dovilų pagrindinė mokykla GOLAS komanda 1
"Kranto" pagrindinė mokykla
0
:
3