LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaures-Vakaru grupe 2021/2022 Season 2022

FK Saned
Gataučiai

  • 8position
  • 3points
  • 10:43goal difference
  • Squad
  • Matches
DateCompetitionHome teamAway teamRes.
29.05.2022.
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022Minijos FAFK Saned
-:-
22.05.2022.
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FK SanedFK Atmosfera
-:-
15.05.2022.
15:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA TaurasFK Saned
-:-
08.05.2022.
11:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FK SanedFA Šiauliai B
-:-
01.05.2022.
15:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022Klaipėdos FM CFK Saned
-:-
24.04.2022.
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FK SanedKlaipėdos FM B
-:-
10.04.2022.
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022ŠilutėFK Saned
-:-
20.11.2021.
14:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FK SanedMinijos FA
08.11.2021.
12:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FK SanedKlaipėdos FM C
27.10.2021.
19:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA Šiauliai BFK Saned
10.10.2021.
15:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FK AtmosferaFK Saned
04.10.2021.
17:30
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FK SanedFA Tauras
10.09.2021.
17:30
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022Klaipėdos FM BFK Saned
05.09.2021.
15:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FK SanedŠilutė

Table - LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022

#ClubPl.WWPLPLG+G-GDPts.
1.Minijos FA75200369+2719
2.FA Tauras76001248+1618
3.Klaipėdos FM B75011235+1816
4.FK Atmosfera740122119+213
5.Klaipėdos FM C72104212108
6.FA Šiauliai B71015915-64
7.Šilutė71006630-243
8.FK Saned710061043-333