LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaures-Vakaru grupe 2021/2022 Season 2022

Klaipėdos FM C
Klaipėda

  • 6position
  • 13points
  • 40:40goal difference
  • Squad
  • Matches
DateCompetitionHome teamAway teamRes.
29.05.2022.
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA Šiauliai BKlaipėdos FM C
-:-
20.05.2022.
16:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022Klaipėdos FM CMinijos FA
-:-
13.05.2022.
17:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022Klaipėdos FM CKlaipėdos FM B
08.05.2022.
12:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022ŠilutėKlaipėdos FM C
03.05.2022.
18:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022Klaipėdos FM CFK Saned
24.04.2022.
11:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FK AtmosferaKlaipėdos FM C
10.04.2022.
11:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022Klaipėdos FM CFA Tauras
08.11.2021.
12:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FK SanedKlaipėdos FM C
22.10.2021.
18:15
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022Klaipėdos FM CFK Atmosfera
17.10.2021.
11:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022Klaipėdos FM CFA Šiauliai B
10.10.2021.
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022Minijos FAKlaipėdos FM C
03.10.2021.
11:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022Klaipėdos FM BKlaipėdos FM C
26.09.2021.
11:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022Klaipėdos FM CŠilutė
31.08.2021.
16:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA TaurasKlaipėdos FM C

Table - LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022

#ClubPl.WWPLPLG+G-GDPts.
1.FA Tauras12100023914+2530
2.Klaipėdos FM B129021589+4929
3.Minijos FA1282024618+2828
4.FK Atmosfera1251242830-219
5.FA Šiauliai B1240172620+613
6.Klaipėdos FM C1232074040013
7.Šilutė1120091248-366
8.FK Saned11100101484-703