Matches
National teams
Men
Men's A team
U-21
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Women
Women's A team
WU-19
WU-17
WU-16
WU-15
Futsal
Futsal national team
Women's futsal national team
Futsal U-19 national team
Beach soccer
Beach soccer
Competitions
Men
TOPsport A lyga
TOPsport I lyga
LFF II lyga
FPRO LFF taurė
TOPsport LFF supertaurė
Women
Topo centras Euronics moterų A lyga
Topo centras Euronics moterų I lyga
(
I etapas
)
Women's Baltic League
(
Main round
)
Merginų elitinė lyga
(
MEL U17
,
MEL U15
)
Amateur
KAFF III lyga
KLFF III lyga
PAFF-ŠAFF III lyga
Youth
Jaunimo U-19 čempionatas
Samsung Galaxy Watch EJL
U-18 divizionas
(
I etapas
)
U-16 divizionas
(
I etapas
)
U-15 divizionas
(
I etapas
)
Jaunučių U-14 divizionas
Jaunučių U-13 divizionas
Futsal
TOPsport Futsal A league
Matches
Date
Competition
Home team
Away team
Res.
05.03.2020.
14:00
U 14 Lietuvos superfinalo B grupė
Senamiesčio progimnazija GOLAS komanda 1
Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla
3
:
1
05.03.2020.
11:00
U 14 Lietuvos superfinalo B grupė
Vitės progimnazija
Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla
0
:
3
04.03.2020.
15:50
U12 Lietuvos superfinalo finalinis ketvertas
Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla
Vincento Borisevičiaus gimnazija
0
:
4
04.03.2020.
14:40
U12 Lietuvos superfinalo finalinis ketvertas
Vyturių progimnazija Team 1
Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla
2
:
0
04.03.2020.
14:00
U 12 Lietuvos superfinalo B grupė
"Verdenės" progimnazija Team 1
Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla
1
:
1
04.03.2020.
11:00
U 12 Lietuvos superfinalo B grupė
Klaipėdos Vitės progimnazijos Ladygolo komanda 1
Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla
0
:
1
05.02.2020.
13:40
U 14 Šiaulių ap. finalas
Gasčiūnų pagrindinė mokykla
Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla
1
:
3
05.02.2020.
13:00
U 14 Šiaulių ap. finalas
"Saulės" pagrindinė mokykla
Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla
1
:
3
05.02.2020.
12:00
U 14 Šiaulių ap. finalas
Medelyno progimnazija Ladygolo komanda 1
Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla
2
:
2
05.02.2020.
11:05
U 12 Šiaulių ap. finalas
Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla
Skaistgirio gimnazija Ladygolo komanda 6
3
:
0
05.02.2020.
09:50
U 12 Šiaulių ap. finalas
Skaistgirio gimnazija Ladygolo komanda 3
Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla
1
:
4
05.02.2020.
09:25
U 12 Šiaulių ap. finalas
Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla
Šakynos mokykla
0
:
0
16.01.2020.
14:00
U 14 Šiaulių ap. B grupė
Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla
"Žemynos" pagrindinė mokykla Team 1
5
:
2
16.01.2020.
12:00
U 14 Šiaulių ap. B grupė
Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla
Daugėlių Flamingas
11
:
0
1
2
next