Matches
National teams
Men
Men's A team
U-21
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Women
Women's A team
WU-19
WU-18
WU-17
WU-16
WU-15
Futsal
Futsal national team
Women's futsal national team
Futsal U-19 national team
Beach soccer
Beach soccer
Competitions
Men
TOPsport A lyga
TOPsport I lyga
LFF II lyga
LFF Taure
TOPsport LFF supertaurė
Women
Topo centras Euronics moterų A lyga
Topo centras Euronics moterų I lyga
(
I etapas
)
Women's Baltic League
(
Main round
)
Merginų elitinė lyga
(
MEL U17
,
MEL U15
)
Amateur
KAFF III lyga
KLFF III lyga
PAFF-ŠAFF III lyga
Youth
Jaunimo U-19 čempionatas
Samsung Galaxy Watch EJL
U-18 divizionas
(
I etapas
)
U-16 divizionas
(
I etapas
)
U-15 divizionas
(
I etapas
)
Jaunučių U-14 divizionas
Jaunučių U-13 divizionas
Futsal
TOPsport Futsal A league
Matches
Date
Competition
Home team
Away team
Res.
04.03.2020.
11:30
U 12 Lietuvos superfinalo A grupė
Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla
Leipalingio progimnazija "LEIPAS TEAM-U13"
3
:
1
04.03.2020.
09:30
U 12 Lietuvos superfinalo A grupė
"Ryto" pagrindinė mokykla
Leipalingio progimnazija "LEIPAS TEAM-U13"
0
:
0
30.01.2020.
12:30
U 12 Alytaus ap. finalas
Druskininkų "Saulės" pagrindinės mokyklos Ladygolo komanda 1
Leipalingio progimnazija "LEIPAS TEAM-U13"
0
:
1
30.01.2020.
11:30
U 12 Alytaus ap. finalas
Alytaus r. Butrimonių gimnazija Ladygolo komanda 1
Leipalingio progimnazija "LEIPAS TEAM-U13"
0
:
0
30.01.2020.
10:00
U 12 Alytaus ap. finalas
šv. Benedikto gimnazija Ladygolo komanda 3
Leipalingio progimnazija "LEIPAS TEAM-U13"
1
:
2
08.01.2020.
16:00
U 12 Alytaus ap. C grupė
Emilijos Pliaterytės mokykla Ladygolo komanda 2
Leipalingio progimnazija "LEIPAS TEAM-U13"
0
:
1
08.01.2020.
15:30
U 12 Alytaus ap. C grupė
Leipalingio progimnazija "LEIPAS TEAM-U13"
Šeštokų mokykla Ladygolo komanda 2
3
:
0
08.01.2020.
14:30
U 12 Alytaus ap. C grupė
Leipalingio progimnazija "LEIPAS TEAM-U13"
Druskininkų "Saulės" pagrindinės mokyklos Ladygolo komanda 1
3
:
2
02.05.2019.
15:30
U 13 Alytaus ap. C grupė
"Atgimimo" mokykla GOLAS komanda 2
Leipalingio progimnazija "LEIPAS TEAM-U13"
0
:
3
02.05.2019.
15:00
U 13 Alytaus ap. C grupė
Leipalingio progimnazija "LEIPAS TEAM-U13"
"Atgimimo" mokykla GOLAS komanda 1
3
:
1
02.05.2019.
14:30
U 13 Alytaus ap. C grupė
"Saulės" pagrindinė mokykla GOLAS komanda 1
Leipalingio progimnazija "LEIPAS TEAM-U13"
4
:
2