Matches
National teams
Men
Men's A team
U-21
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Women
Women's A team
WU-19
WU-18
WU-17
WU-16
WU-15
Futsal
Futsal national team
Women's futsal national team
Futsal U-19 national team
Beach soccer
Beach soccer
Competitions
Men
TOPsport A lyga
TOPsport I lyga
LFF II lyga
LFF Taure
TOPsport LFF supertaurė
Women
Topo centras Euronics moterų A lyga
Topo centras Euronics moterų I lyga
(
I etapas
)
Women's Baltic League
(
Main round
)
Merginų elitinė lyga
(
MEL U17
,
MEL U15
)
Amateur
KAFF III lyga
KLFF III lyga
PAFF-ŠAFF III lyga
Youth
Jaunimo U-19 čempionatas
Samsung Galaxy Watch EJL
U-18 divizionas
(
I etapas
)
U-16 divizionas
(
I etapas
)
U-15 divizionas
(
I etapas
)
Jaunučių U-14 divizionas
Jaunučių U-13 divizionas
Futsal
TOPsport Futsal A league
Matches
Date
Competition
Home team
Away team
Res.
05.03.2020.
12:30
U 14 Lietuvos superfinalo A grupė
Alytaus r. Butrimonių gimnazija Ladygolo komanda 1
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos Ladygolo komanda 2
0
:
2
05.03.2020.
10:30
U 14 Lietuvos superfinalo A grupė
Vilkijos gimnazija
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos Ladygolo komanda 2
2
:
0
27.01.2020.
11:10
U 14 Žemaitijos reg. finalas
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos Ladygolo komanda 2
"Verdenės" progimnazija
3
:
0
27.01.2020.
10:20
U 14 Žemaitijos reg. finalas
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos Ladygolo komanda 2
Vitės progimnazija
6
:
0
27.01.2020.
09:30
U 14 Žemaitijos reg. finalas
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos Ladygolo komanda 2
Žadvainių pagrindinė mokykla
1
:
1
16.12.2019.
11:10
U 14 Tauragės ap. A grupė
Tauragės "Šaltinio" progimnazijos Ladygolo komanda 2
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos Ladygolo komanda 2
1
:
3
16.12.2019.
10:45
U 14 Tauragės ap. A grupė
Stasio Santvaro pagrindinė mokykla Ladygolo komanda 2
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos Ladygolo komanda 2
0
:
4
16.12.2019.
09:55
U 14 Tauragės ap. A grupė
Tauragės "Šaltinio" progimnazijos Ladygolo komanda 2
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos Ladygolo komanda 2
0
:
3
16.12.2019.
09:30
U 14 Tauragės ap. A grupė
Stasio Santvaro pagrindinė mokykla Ladygolo komanda 2
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos Ladygolo komanda 2
0
:
8
03.04.2019.
09:40
U 12 Tauragės ap. finalas
Stasio Šimkaus m-dc
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos Ladygolo komanda 2
7
:
0
03.04.2019.
09:00
U 12 Tauragės ap. finalas
Tauragės "Šaltinio" progimnazijos Ladygolo komanda 2
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos Ladygolo komanda 2
7
:
0
08.02.2019.
16:00
U 12 Tauragė ap. A grupė
Klausučių Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos Ladygolo komanda 1
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos Ladygolo komanda 2
0
:
2
08.02.2019.
15:00
U 12 Tauragė ap. A grupė
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos Ladygolo komanda 2
Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras Ladygolo komanda 1
1
:
0
08.02.2019.
14:00
U 12 Tauragė ap. A grupė
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos Ladygolo komanda 2
Tauragės "Šaltinio" progimnazijos Ladygolo komanda 2
0
:
1