Matches
National teams
Men
Men's A team
U-21
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Women
Women's A team
WU-19
WU-18
WU-17
WU-16
WU-15
Futsal
Futsal national team
Women's futsal national team
Futsal U-19 national team
Beach soccer
Beach soccer
Competitions
Men
TOPsport A lyga
TOPsport I lyga
LFF II lyga
LFF Taure
TOPsport LFF supertaurė
Women
Topo centras Euronics moterų A lyga
Topo centras Euronics moterų I lyga
(
I etapas
)
Women's Baltic League
(
Main round
)
Merginų elitinė lyga
(
MEL U17
,
MEL U15
)
Amateur
KAFF III lyga
KLFF III lyga
PAFF-ŠAFF III lyga
Youth
Jaunimo U-19 čempionatas
Samsung Galaxy Watch EJL
U-18 divizionas
(
I etapas
)
U-16 divizionas
(
I etapas
)
U-15 divizionas
(
I etapas
)
Jaunučių U-14 divizionas
Jaunučių U-13 divizionas
Futsal
TOPsport Futsal A league
Matches
Date
Competition
Home team
Away team
Res.
10.02.2020.
11:10
U 12 Sūduvos reg. finalas
KTU inžinerijos licėjus
Simono Daukanto progimnazija
1
:
2
10.02.2020.
10:20
U 12 Sūduvos reg. finalas
"Ryto" pagrindinė mokykla
Simono Daukanto progimnazija
2
:
1
10.02.2020.
09:55
U 12 Sūduvos reg. finalas
Simono Daukanto progimnazija
Bartninkų Jono Basanavičiaus m-dc
2
:
1
13.01.2020.
13:00
U 14 Kauno ap. A grupė
Dainavos progimnazija
Simono Daukanto progimnazija
7
:
4
13.01.2020.
13:00
U 14 Kauno ap. A grupė
Simono Daukanto progimnazija
Vilkijos gimnazija
2
:
2
13.01.2020.
13:00
U 14 Kauno ap. A grupė
Simono Daukanto progimnazija
Stakliškių gimnazija
5
:
0
13.01.2020.
13:00
U 14 Kauno ap. A grupė
Simono Daukanto progimnazija
Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras BLUE THUNDER
5
:
0
08.01.2020.
13:00
U 12 Kauno ap. A grupė
Simono Daukanto progimnazija
KTU inžinerijos licėjus
1
:
3
08.01.2020.
13:00
U 12 Kauno ap. A grupė
Dotnuvos pagrindinė mokykla
Simono Daukanto progimnazija
0
:
5
08.01.2020.
13:00
U 12 Kauno ap. A grupė
Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos Ladygolas komanda
Simono Daukanto progimnazija
1
:
6
08.01.2020.
13:00
U 12 Kauno ap. A grupė
Akademijos gimnazija
Simono Daukanto progimnazija
0
:
5