Matches
National teams
Men
Men's A team
U-21
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Women
Women's A team
WU-19
WU-18
WU-17
WU-16
WU-15
Futsal
Futsal national team
Women's futsal national team
Futsal U-19 national team
Beach soccer
Beach soccer
Competitions
Men
TOPsport A lyga
TOPsport I lyga
LFF II lyga
LFF Taure
TOPsport LFF supertaurė
Women
Topo centras Euronics moterų A lyga
Topo centras Euronics moterų I lyga
(
I etapas
)
Women's Baltic League
(
Main round
)
Merginų elitinė lyga
(
MEL U17
,
MEL U15
)
Amateur
KAFF III lyga
KLFF III lyga
PAFF-ŠAFF III lyga
Youth
Jaunimo U-19 čempionatas
Samsung Galaxy Watch EJL
U-18 divizionas
(
I etapas
)
U-16 divizionas
(
I etapas
)
U-15 divizionas
(
I etapas
)
Jaunučių U-14 divizionas
Jaunučių U-13 divizionas
Futsal
TOPsport Futsal A league
Matches
Date
Competition
Home team
Away team
Res.
12.12.2019.
16:10
U 16 Lietuvos superfinalas
Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija
Šateikių pagrindinė mokykla
5
:
1
12.12.2019.
15:00
U 16 Lietuvos superfinalas
Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija
Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija
1
:
3
12.12.2019.
13:00
U 16 Lietuvos superfinalo A grupė
Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija
Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija GOLAS komanda 1
4
:
3
12.12.2019.
10:00
U 16 Lietuvos superfinalo A grupė
Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija
Vilkijos gimnazija Team 1
2
:
0
18.11.2019.
10:00
U 16 Alytaus ap. finalas
Alytaus r. Simno gimnazija
Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija
1
:
3
18.11.2019.
06:00
U 16 Alytaus ap. finalas
Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija
Emilijos Pliaterytės mokykla Team 1
8
:
3
08.11.2019.
12:30
U 16 Alytaus ap. C grupė
Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija
Varėnos "Ąžuolo" gimnazija
4
:
4
08.11.2019.
11:00
U 16 Alytaus ap. C grupė
šv. Benedikto gimnazija
Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija
2
:
4
08.11.2019.
10:30
U 16 Alytaus ap. C grupė
šv. Benedikto gimnazija GOLAS komanda 1
Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija
2
:
4
29.04.2019.
11:30
U 13 Alytaus ap. B grupė
Alytaus r. Simno gimnazija GOLAS komanda 2
Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija
1
:
2
29.04.2019.
11:00
U 13 Alytaus ap. B grupė
Alytaus r. Butrimonių gimnazija GOLAS komanda 1
Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija
1
:
0
29.04.2019.
10:00
U 13 Alytaus ap. B grupė
Alytaus r. Butrimonių gimnazija GOLAS komanda 2
Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija
1
:
3
29.04.2019.
09:30
U 13 Alytaus ap. B grupė
Alytaus r. Simno gimnazija GOLAS komanda 1
Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija
4
:
1