Matches
National teams
Men
Men's A team
U-21
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Women
Women's A team
WU-19
WU-18
WU-17
WU-16
WU-15
Futsal
Futsal national team
Women's futsal national team
Futsal U-19 national team
Beach soccer
Beach soccer
Competitions
Men
TOPsport A lyga
TOPsport I lyga
LFF II lyga
LFF Taure
TOPsport LFF supertaurė
Women
Topo centras Euronics moterų A lyga
Topo centras Euronics moterų I lyga
(
I etapas
)
Women's Baltic League
(
Main round
)
Merginų elitinė lyga
(
MEL U17
,
MEL U15
)
Amateur
KAFF III lyga
KLFF III lyga
PAFF-ŠAFF III lyga
Youth
Jaunimo U-19 čempionatas
Samsung Galaxy Watch EJL
U-18 divizionas
(
I etapas
)
U-16 divizionas
(
I etapas
)
U-15 divizionas
(
I etapas
)
Jaunučių U-14 divizionas
Jaunučių U-13 divizionas
Futsal
TOPsport Futsal A league
Matches
Date
Competition
Home team
Away team
Res.
01.01.2020.
09:00
U 16 Marijampolės ap. A grupė
Antanavo pagrindinė mokykla Team 1
Vilkaviškio "Aušros" gimnazija
0
:
3
01.01.2020.
09:00
U 16 Marijampolės ap. A grupė
Pajevonio pagrindinė mokykla
Vilkaviškio "Aušros" gimnazija
0
:
3
01.01.2020.
09:00
U 16 Marijampolės ap. A grupė
FK BARTNINKAI
Vilkaviškio "Aušros" gimnazija
1
:
1
01.01.2020.
09:00
U 16 Marijampolės ap. A grupė
Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija Ladygolo komanda 1
Vilkaviškio "Aušros" gimnazija
3
:
2
12.12.2019.
14:30
U 16 Lietuvos superfinalo B grupė
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Team 1
Vilkaviškio "Aušros" gimnazija
4
:
3
12.12.2019.
11:30
U 16 Lietuvos superfinalo B grupė
Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija
Vilkaviškio "Aušros" gimnazija
5
:
0
18.11.2019.
11:30
U 16 Sūduvos reg. finalas
Vilkaviškio "Aušros" gimnazija
Vilkijos gimnazija Team 1
4
:
4
18.11.2019.
11:00
U 16 Sūduvos reg. finalas
Vilkaviškio "Aušros" gimnazija
Akademijos gimnazija
2
:
1
18.11.2019.
10:00
U 16 Sūduvos reg. finalas
Vilkaviškio "Aušros" gimnazija
Kalvarijos gimnazija
2
:
1
05.11.2019.
16:30
U 16 Marijampolės ap. A grupė
Vilkaviškio "Aušros" gimnazija
Kalvarijos gimnazija
3
:
1
05.11.2019.
14:30
U 16 Marijampolės ap. A grupė
Vilkaviškio "Aušros" gimnazija
Gražiškių gimnazija
3
:
1
05.11.2019.
13:00
U 16 Marijampolės ap. A grupė
Vilkaviškio "Aušros" gimnazija
Antanavo pagrindinė mokykla
2
:
4
05.11.2019.
11:30
U 16 Marijampolės ap. A grupė
Vilkaviškio "Aušros" gimnazija
Bartninkų Jono Basanavičiaus m-dc
5
:
1
05.11.2019.
10:30
U 16 Marijampolės ap. A grupė
Vilkaviškio "Aušros" gimnazija
Gelgaudiškio pagrindinė mokykla
3
:
3