Matches
National teams
Men
Men's A team
U-21
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Women
Women's A team
WU-19
WU-18
WU-17
WU-16
WU-15
Futsal
Futsal national team
Women's futsal national team
Futsal U-19 national team
Beach soccer
Beach soccer
Competitions
Men
TOPsport A lyga
TOPsport I lyga
LFF II lyga
LFF Taure
TOPsport LFF supertaurė
Women
Topo centras Euronics moterų A lyga
Topo centras Euronics moterų I lyga
(
I etapas
)
Women's Baltic League
(
Main round
)
Merginų elitinė lyga
(
MEL U17
,
MEL U15
)
Amateur
KAFF III lyga
KLFF III lyga
PAFF-ŠAFF III lyga
Youth
Jaunimo U-19 čempionatas
Samsung Galaxy Watch EJL
U-18 divizionas
(
I etapas
)
U-16 divizionas
(
I etapas
)
U-15 divizionas
(
I etapas
)
Jaunučių U-14 divizionas
Jaunučių U-13 divizionas
Futsal
TOPsport Futsal A league
Matches
Date
Competition
Home team
Away team
Res.
06.02.2020.
13:10
U 12 Utenos ap. finalas
"Žiburio" pagrindinė mokykla
Vyturių progimnazija Team 2
0
:
0
06.02.2020.
11:30
U 12 Utenos ap. finalas
Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija
Vyturių progimnazija Team 2
0
:
5
06.02.2020.
09:00
U 12 Utenos ap. finalas
Vyturių progimnazija Team 1
Vyturių progimnazija Team 2
4
:
1
18.12.2019.
12:30
U 12 Utenos ap. A grupė
Molėtų progimnazija
Vyturių progimnazija Team 2
3
:
3
18.12.2019.
11:30
U 12 Utenos ap. A grupė
Vyturių progimnazija Team 1
Vyturių progimnazija Team 2
3
:
1
18.12.2019.
10:30
U 12 Utenos ap. A grupė
Molėtų progimnazija
Vyturių progimnazija Team 2
3
:
5
18.12.2019.
10:00
U 12 Utenos ap. A grupė
Vyturių progimnazija Team 1
Vyturių progimnazija Team 2
4
:
1
17.12.2019.
16:00
U 14 Lietuvos superfinalas
Vyturių progimnazija Team 2
Viekšnių gimnazija GOLAS komanda 2
0
:
7
17.12.2019.
15:00
U 14 Lietuvos superfinalas
Kalvarijos gimnazija
Vyturių progimnazija Team 2
9
:
0
17.12.2019.
12:30
U 14 Lietuvos superfinalo B grupė
Šeduvos gimnazijos "Riteriai"
Vyturių progimnazija Team 2
1
:
1
17.12.2019.
10:30
U 14 Lietuvos superfinalo B grupė
Vyturių progimnazija Team 2
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija GOLAS komanda 1
2
:
2
26.11.2019.
14:00
U 14 Aukštaitijos reg. finalas
Gandras-1
Vyturių progimnazija Team 2
3
:
7
26.11.2019.
13:00
U 14 Aukštaitijos reg. finalas
Panevėžio Vyturio progimnazija Vyturys 8
Vyturių progimnazija Team 2
2
:
1
26.11.2019.
12:00
U 14 Aukštaitijos reg. finalas
Vyturių progimnazija Team 2
Kudabiečiai
5
:
2
1
2
3
next