Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2021/2022

Season 2022

  • 15teams
  • 301players
  • 210matches
  • Current matches
  • All matches
Saturday, 27.11.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
15:309BFA ArenaVilniaus BFANFA BE1
Sunday, 28.11.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
15:3010Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasFK GintarasFA Šiauliai
Saturday, 04.12.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:3010BFA ArenaVilniaus BFAFA-FK Panevėžys
13:0011Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisFA Šiauliai
Sunday, 05.12.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
15:3012Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasFK GintarasFA-FM Ateitis
Tuesday, 07.12.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
19:108Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisVFA Geležinis Vilkas
Sunday, 06.03.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:0016Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisFA Dainava
-:-
11:0016Gytarių stadionasFA ŠiauliaiFK Banga
-:-
11:0016LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFK Žalgiris
-:-
11:0016BFA ArenaVilniaus BFAMarijampolės FC
-:-
1. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
13.08.2021.16:00Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionasKlaipėdos FMVFA Geležinis Vilkas
15.08.2021.10:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisTalentų FA-FK Riteriai
15.08.2021.11:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCVilniaus BFA
15.08.2021.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFA-FM Ateitis
15.08.2021.12:30Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFA Šiauliai
15.08.2021.13:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1FK Gintaras
15.08.2021.13:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFC Džiugas
2. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
22.08.2021.10:30LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiKauno Žalgirio FA
22.08.2021.12:00Fanų stadionasFA-FM AteitisFK Banga
22.08.2021.12:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasMarijampolės FC
22.08.2021.13:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFM OlimpasKlaipėdos FM
22.08.2021.13:00Palangos stadionasFK GintarasVilniaus BFA
22.08.2021.13:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasFA Dainava
22.08.2021.13:30LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1FA-FK Panevėžys
22.08.2021.15:00Gytarių stadionasFA ŠiauliaiFK Žalgiris
3. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
26.08.2021.13:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMTalentų FA-FK Riteriai
27.08.2021.13:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFK Gintaras
27.08.2021.18:00Gargždų Minijos progimnazijos stadionasFK BangaFC Džiugas
28.08.2021.14:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno Žalgirio FAFA Šiauliai
29.08.2021.10:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA-FM Ateitis
29.08.2021.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaNFA BE1
29.08.2021.11:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCFM Olimpas
29.08.2021.11:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasVilniaus BFAVFA Geležinis Vilkas
4. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
04.09.2021.14:00Palangos stadionasFK GintarasVFA Geležinis Vilkas
05.09.2021.10:30Fanų stadionasTalentų FA-FK RiteriaiMarijampolės FC
05.09.2021.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFM OlimpasVilniaus BFA
05.09.2021.12:00Gytarių stadionasFA ŠiauliaiKlaipėdos FM
05.09.2021.12:30LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1FK Banga
05.09.2021.12:40Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisKauno Žalgirio FA
05.09.2021.13:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasFK Žalgiris
05.09.2021.13:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFA Dainava
5. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
10.09.2021.18:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Gintaras
12.09.2021.10:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisNFA BE1
12.09.2021.11:00BFA ArenaVilniaus BFATalentų FA-FK Riteriai
12.09.2021.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFM Olimpas
12.09.2021.13:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCFA Šiauliai
12.09.2021.13:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno Žalgirio FAFC Džiugas
03.11.2021.13:00Fanų stadionasFA-FM AteitisKlaipėdos FM
03.11.2021.16:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFA-FK Panevėžys
6. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
18.09.2021.14:15Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisMarijampolės FC
19.09.2021.10:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiVFA Geležinis Vilkas
19.09.2021.10:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1Kauno Žalgirio FA
19.09.2021.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFK Žalgiris
19.09.2021.11:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasKlaipėdos FM
19.09.2021.13:00Palangos stadionasFK GintarasFM Olimpas
10.11.2021.15:30Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Banga
10.11.2021.16:00Gytarių stadionasFA ŠiauliaiVilniaus BFA
7. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
25.09.2021.13:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCFC Džiugas
26.09.2021.10:00BFA ArenaVilniaus BFAFA-FM Ateitis
26.09.2021.10:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA Dainava
26.09.2021.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFM OlimpasTalentų FA-FK Riteriai
26.09.2021.13:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFA Šiauliai
26.09.2021.13:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMNFA BE1
14.10.2021.17:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno Žalgirio FAFA-FK Panevėžys
17.11.2021.17:00Gargždų Minijos progimnazijos stadionasFK BangaFK Gintaras
8. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
02.10.2021.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFK Žalgiris
02.10.2021.14:30Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA-FK PanevėžysKlaipėdos FM
03.10.2021.10:30LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1Marijampolės FC
03.10.2021.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaKauno Žalgirio FA
03.10.2021.13:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasVilniaus BFA
03.10.2021.13:00Palangos stadionasFK GintarasTalentų FA-FK Riteriai
03.10.2021.13:00Gytarių stadionasFA ŠiauliaiFM Olimpas
07.12.2021.19:10Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisVFA Geležinis Vilkas
9. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
07.10.2021.17:30Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFA Dainava
09.10.2021.14:00Fanų stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFA Šiauliai
09.10.2021.14:30Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFK Gintaras
10.10.2021.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFM OlimpasFA-FM Ateitis
10.10.2021.13:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFC Džiugas
10.10.2021.13:00Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FAFK Banga
10.10.2021.13:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCFA-FK Panevėžys
27.11.2021.15:30BFA ArenaVilniaus BFANFA BE1
10. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
15.10.2021.18:00Gargždų Minijos progimnazijos stadionasFK BangaKlaipėdos FM
16.10.2021.12:40Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisTalentų FA-FK Riteriai
17.10.2021.11:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisKauno Žalgirio FA
17.10.2021.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaMarijampolės FC
17.10.2021.13:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasFM Olimpas
17.10.2021.14:30LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1VFA Geležinis Vilkas
28.11.2021.15:30Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasFK GintarasFA Šiauliai
04.12.2021.11:30BFA ArenaVilniaus BFAFA-FK Panevėžys
11. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
23.10.2021.15:50Pilaitės futbolo maniežasTalentų FA-FK RiteriaiFC Džiugas
24.10.2021.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFM OlimpasNFA BE1
24.10.2021.13:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFK Žalgiris
24.10.2021.13:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCFK Banga
26.10.2021.17:30Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFA-FK Panevėžys
27.10.2021.18:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno Žalgirio FAFK Gintaras
28.10.2021.17:30Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasVilniaus BFAFA Dainava
04.12.2021.13:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisFA Šiauliai
12. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
30.10.2021.13:30Kauno Žalgirio FA stadionasKauno Žalgirio FAKlaipėdos FM
31.10.2021.10:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1Talentų FA-FK Riteriai
31.10.2021.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFM Olimpas
31.10.2021.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaVFA Geležinis Vilkas
31.10.2021.11:45Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisMarijampolės FC
31.10.2021.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaVilniaus BFA
31.10.2021.14:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasFA Šiauliai
05.12.2021.15:30Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasFK GintarasFA-FM Ateitis
13. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
06.11.2021.19:00BFA ArenaVilniaus BFAFK Žalgiris
07.11.2021.11:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFK Gintaras
07.11.2021.11:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCKauno Žalgirio FA
07.11.2021.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFM OlimpasFA Dainava
07.11.2021.11:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFA-FK Panevėžys
07.11.2021.13:00Gytarių stadionasFA ŠiauliaiNFA BE1
07.11.2021.14:00Fanų stadionasFA-FM AteitisFC Džiugas
07.11.2021.15:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFK Banga
14. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
13.11.2021.14:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMMarijampolės FC
13.11.2021.17:30Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasFK GintarasFC Džiugas
14.11.2021.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1FA-FM Ateitis
14.11.2021.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFA Šiauliai
14.11.2021.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaTalentų FA-FK Riteriai
14.11.2021.11:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisVFA Geležinis Vilkas
14.11.2021.11:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno Žalgirio FAVilniaus BFA
14.11.2021.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFM Olimpas
15. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
20.11.2021.12:40Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisFA-FK Panevėžys
20.11.2021.15:00BFA ArenaVilniaus BFAKlaipėdos FM
21.11.2021.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasKauno Žalgirio FA
21.11.2021.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFM OlimpasFK Žalgiris
21.11.2021.13:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFK Banga
21.11.2021.13:00Gytarių stadionasFA ŠiauliaiFA Dainava
21.11.2021.13:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasNFA BE1
21.11.2021.13:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCFK Gintaras
16. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
06.03.2022.11:00BFA ArenaVilniaus BFAMarijampolės FC
-:-
06.03.2022.11:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisFA Dainava
-:-
06.03.2022.11:00Gytarių stadionasFA ŠiauliaiFK Banga
-:-
06.03.2022.11:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFK Žalgiris
-:-
06.03.2022.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFM OlimpasKauno Žalgirio FA
-:-
06.03.2022.13:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasKlaipėdos FM
-:-
06.03.2022.13:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK GintarasNFA BE1
-:-
06.03.2022.13:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasFA-FK Panevėžys
-:-
17. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
13.03.2022.11:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno Žalgirio FATalentų FA-FK Riteriai
-:-
13.03.2022.11:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCVFA Geležinis Vilkas
-:-
13.03.2022.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysNFA BE1
-:-
13.03.2022.13:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFM Olimpas
-:-
13.03.2022.13:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA Šiauliai
-:-
13.03.2022.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFA-FM Ateitis
-:-
13.03.2022.13:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFC Džiugas
-:-
13.03.2022.13:00BFA ArenaVilniaus BFAFK Gintaras
-:-
18. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
20.03.2022.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1FA Dainava
-:-
20.03.2022.11:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasFK Banga
-:-
20.03.2022.11:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisFK Žalgiris
-:-
20.03.2022.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFM OlimpasMarijampolės FC
-:-
20.03.2022.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasVilniaus BFA
-:-
20.03.2022.13:00Gytarių stadionasFA ŠiauliaiKauno Žalgirio FA
-:-
20.03.2022.13:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiKlaipėdos FM
-:-
20.03.2022.13:00Palangos stadionasFK GintarasFA-FK Panevėžys
-:-
19. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
27.03.2022.11:00BFA ArenaVilniaus BFAFM Olimpas
-:-
27.03.2022.11:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCTalentų FA-FK Riteriai
-:-
27.03.2022.11:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFA Šiauliai
-:-
27.03.2022.11:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno Žalgirio FAFA-FM Ateitis
-:-
27.03.2022.13:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFC Džiugas
-:-
27.03.2022.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaNFA BE1
-:-
27.03.2022.13:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFA-FK Panevėžys
-:-
27.03.2022.13:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFK Gintaras
-:-
20. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
02.04.2022.13:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFA-FM Ateitis
-:-
03.04.2022.11:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiVilniaus BFA
-:-
03.04.2022.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFM OlimpasVFA Geležinis Vilkas
-:-
03.04.2022.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1FK Žalgiris
-:-
03.04.2022.13:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasKauno Žalgirio FA
-:-
03.04.2022.13:00Gytarių stadionasFA ŠiauliaiMarijampolės FC
-:-
03.04.2022.13:00Palangos stadionasFK GintarasFA Dainava
-:-
03.04.2022.13:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFK Banga
-:-
21. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
10.04.2022.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasTalentų FA-FK Riteriai
-:-
10.04.2022.11:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCFA-FM Ateitis
-:-
10.04.2022.11:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFC Džiugas
-:-
10.04.2022.11:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno Žalgirio FANFA BE1
-:-
10.04.2022.11:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA-FK Panevėžys
-:-
10.04.2022.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFA Dainava
-:-
10.04.2022.13:00BFA ArenaVilniaus BFAFA Šiauliai
-:-
10.04.2022.13:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFM OlimpasFK Gintaras
-:-
22. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
21.04.2022.17:00Palangos stadionasFK GintarasFK Banga
-:-
21.04.2022.17:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Žalgiris
-:-
21.04.2022.17:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysKauno Žalgirio FA
-:-
21.04.2022.17:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1Klaipėdos FM
-:-
21.04.2022.17:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasMarijampolės FC
-:-
21.04.2022.17:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisVilniaus BFA
-:-
21.04.2022.17:00Gytarių stadionasFA ŠiauliaiVFA Geležinis Vilkas
-:-
21.04.2022.17:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFM Olimpas
-:-
23. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
24.04.2022.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFA-FM Ateitis
-:-
24.04.2022.11:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno Žalgirio FAFA Dainava
-:-
24.04.2022.11:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCNFA BE1
-:-
24.04.2022.13:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFA-FK Panevėžys
-:-
24.04.2022.13:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFK Banga
-:-
24.04.2022.13:00BFA ArenaVilniaus BFAFC Džiugas
-:-
24.04.2022.13:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFK Gintaras
-:-
24.04.2022.13:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFM OlimpasFA Šiauliai
-:-
24. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
01.05.2022.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1Vilniaus BFA
-:-
01.05.2022.13:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasVFA Geležinis Vilkas
-:-
01.05.2022.13:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisFM Olimpas
-:-
01.05.2022.13:00Gytarių stadionasFA ŠiauliaiTalentų FA-FK Riteriai
-:-
01.05.2022.13:00Palangos stadionasFK GintarasFK Žalgiris
-:-
01.05.2022.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaKauno Žalgirio FA
-:-
01.05.2022.13:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaKlaipėdos FM
-:-
01.05.2022.13:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysMarijampolės FC
-:-
25. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
08.05.2022.11:00Gytarių stadionasFA ŠiauliaiFK Gintaras
-:-
08.05.2022.11:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFA-FM Ateitis
-:-
08.05.2022.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasNFA BE1
-:-
08.05.2022.11:00BFA ArenaVilniaus BFAFA-FK Panevėžys
-:-
08.05.2022.11:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCFA Dainava
-:-
08.05.2022.11:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFK Banga
-:-
08.05.2022.11:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno Žalgirio FAFK Žalgiris
-:-
08.05.2022.13:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFM OlimpasFC Džiugas
-:-
26. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
15.05.2022.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysVFA Geležinis Vilkas
-:-
15.05.2022.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1FM Olimpas
-:-
15.05.2022.13:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasTalentų FA-FK Riteriai
-:-
15.05.2022.13:00Šiaulių stadionas (natūrali žolė)FA ŠiauliaiFA-FM Ateitis
-:-
15.05.2022.13:00Palangos stadionasFK GintarasKauno Žalgirio FA
-:-
15.05.2022.13:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisKlaipėdos FM
-:-
15.05.2022.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaMarijampolės FC
-:-
15.05.2022.13:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaVilniaus BFA
-:-
27. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
22.05.2022.11:00Gytarių stadionasFA ŠiauliaiFC Džiugas
-:-
22.05.2022.11:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiNFA BE1
-:-
22.05.2022.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFM OlimpasFA-FK Panevėžys
-:-
22.05.2022.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFA Dainava
-:-
22.05.2022.11:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCFK Žalgiris
-:-
22.05.2022.13:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMKauno Žalgirio FA
-:-
22.05.2022.13:00BFA ArenaVilniaus BFAFK Banga
-:-
22.05.2022.13:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisFK Gintaras
-:-
28. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
29.05.2022.11:00Palangos stadionasFK GintarasKlaipėdos FM
-:-
29.05.2022.11:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno Žalgirio FAMarijampolės FC
-:-
29.05.2022.11:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisVilniaus BFA
-:-
29.05.2022.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFM Olimpas
-:-
29.05.2022.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysTalentų FA-FK Riteriai
-:-
29.05.2022.13:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1FA Šiauliai
-:-
29.05.2022.13:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasFA-FM Ateitis
-:-
29.05.2022.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaVFA Geležinis Vilkas
-:-
29. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
05.06.2022.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFK Žalgiris
-:-
05.06.2022.11:00BFA ArenaVilniaus BFAKauno Žalgirio FA
-:-
05.06.2022.11:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasFK Gintaras
-:-
05.06.2022.11:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisNFA BE1
-:-
05.06.2022.11:00Gytarių stadionasFA ŠiauliaiFA-FK Panevėžys
-:-
05.06.2022.11:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFA Dainava
-:-
05.06.2022.13:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFM OlimpasFK Banga
-:-
05.06.2022.13:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCKlaipėdos FM
-:-
30. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
12.06.2022.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFA-FM Ateitis
-:-
12.06.2022.11:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno Žalgirio FAVFA Geležinis Vilkas
-:-
12.06.2022.11:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFM Olimpas
-:-
12.06.2022.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaTalentų FA-FK Riteriai
-:-
12.06.2022.13:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFA Šiauliai
-:-
12.06.2022.13:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1FC Džiugas
-:-
12.06.2022.13:00Palangos stadionasFK GintarasMarijampolės FC
-:-
12.06.2022.13:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMVilniaus BFA
-:-

Table - Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2021/2022

#ClubPl.WWPLPLG+G-GDPts.
1.FK Žalgiris1414000677+6042
2.NFA BE114112013910+2937
3.FA-FK Panevėžys1492035330+2331
4.VFA Geležinis Vilkas1491134211+3130
5.Vilniaus BFA1480334620+2627
6.FA Šiauliai1490054218+2427
7.Klaipėdos FM1470162926+322
8.Talentų FA-FK Riteriai1470073220+1221
9.Banga1450273030017
10.FA Dainava1451082540-1517
11.FK Gintaras1450181925-616
12.Marijampolės FC14400101141-3012
13.FC Džiugas14130101440-269
14.Kauno Žalgirio FA14201111449-357
15.FA-FM Ateitis1400014197-960