LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė2021/2022

Season 2022

  • 8teams
  • 167players
  • 56matches
  • Current matches
  • All matches
Friday, 22.10.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
19:009Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM CFC Kuršiai
Monday, 25.10.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
18:309Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFC Džiugas
19:009Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFK Babrungas
Wednesday, 27.10.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
16:004VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasFK Banga
Monday, 15.11.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
17:008Gargždų Minijos progimnazijos stadionasFK BangaFK Jūra
Thursday, 18.11.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
17:004Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFK Jūra
Sunday, 03.04.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:0010Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFK Banga
-:-
13:0010Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFC Kuršiai
-:-
13:0010Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM CFK Babrungas
-:-
Sunday, 10.04.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:0011Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaKlaipėdos FM C
-:-
1. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
27.08.2021.12:00Plungės dirbtinės dangos stadionasFK BabrungasKlaipėdos FM C
29.08.2021.10:00Palangos stadionasFC KuršiaiMinijos FA
29.08.2021.11:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaKlaipėdos FM B
29.08.2021.13:00Tauragės "Vytauto" stadionasFK JūraFK Venta
2. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
03.09.2021.17:30Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFK Jūra
04.09.2021.11:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasFC Kuršiai
04.09.2021.14:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFK Babrungas
05.09.2021.13:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM CFK Banga
3. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
12.09.2021.13:00Tauragės "Vytauto" stadionasFK JūraKlaipėdos FM C
12.09.2021.13:00Kuršėnų SM stadionasFK VentaKlaipėdos FM B
12.09.2021.15:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaMinijos FA
13.09.2021.16:00Plungės dirbtinės dangos stadionasFK BabrungasFC Džiugas
4. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
19.09.2021.13:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM CFK Venta
29.09.2021.16:30Palangos stadionasFC KuršiaiFK Babrungas
27.10.2021.16:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasFK Banga
18.11.2021.17:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFK Jūra
5. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
26.09.2021.11:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BKlaipėdos FM C
26.09.2021.13:00Tauragės "Vytauto" stadionasFK JūraFC Džiugas
26.09.2021.13:00Kuršėnų SM stadionasFK VentaMinijos FA
08.10.2021.19:00Gargždų Minijos progimnazijos stadionasFK BangaFC Kuršiai
6. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
03.10.2021.13:00Plungės dirbtinės dangos stadionasFK BabrungasFK Banga
03.10.2021.13:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasFK Venta
03.10.2021.15:00Palangos stadionasFC KuršiaiFK Jūra
05.10.2021.19:30Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAKlaipėdos FM B
7. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
10.10.2021.10:30Kretingos dirbtinės dangos aikštėKlaipėdos FM CMinijos FA
10.10.2021.13:00Tauragės "Vytauto" stadionasFK JūraFK Babrungas
10.10.2021.13:00Kuršėnų SM stadionasFK VentaFC Kuršiai
13.10.2021.19:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFC Džiugas
8. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
17.10.2021.11:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasKlaipėdos FM C
17.10.2021.13:00Plungės dirbtinės dangos stadionasFK BabrungasFK Venta
17.10.2021.15:00Palangos stadionasFC KuršiaiKlaipėdos FM B
15.11.2021.17:00Gargždų Minijos progimnazijos stadionasFK BangaFK Jūra
9. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
22.10.2021.19:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM CFC Kuršiai
24.10.2021.13:00Kuršėnų SM stadionasFK VentaFK Banga
25.10.2021.18:30Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFC Džiugas
25.10.2021.19:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFK Babrungas
10. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
03.04.2022.11:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFK Banga
-:-
03.04.2022.13:00Kuršėnų SM stadionasFK VentaFK Jūra
-:-
03.04.2022.13:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFC Kuršiai
-:-
03.04.2022.13:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM CFK Babrungas
-:-
11. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
10.04.2022.11:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaKlaipėdos FM C
-:-
10.04.2022.11:00Palangos stadionasFC KuršiaiFC Džiugas
-:-
10.04.2022.13:00Plungės dirbtinės dangos stadionasFK BabrungasMinijos FA
-:-
10.04.2022.13:00Tauragės "Vytauto" stadionasFK JūraKlaipėdos FM B
-:-
12. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
20.04.2022.17:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasFK Babrungas
-:-
20.04.2022.17:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFK Banga
-:-
20.04.2022.17:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM CFK Jūra
-:-
20.04.2022.17:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFK Venta
-:-
13. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
24.04.2022.13:00Kuršėnų SM stadionasFK VentaKlaipėdos FM C
-:-
24.04.2022.13:00Tauragės "Vytauto" stadionasFK JūraMinijos FA
-:-
24.04.2022.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFC Džiugas
-:-
24.04.2022.13:00Plungės dirbtinės dangos stadionasFK BabrungasFC Kuršiai
-:-
14. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
01.05.2022.11:00Palangos stadionasFC KuršiaiFK Banga
-:-
01.05.2022.13:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasFK Jūra
-:-
01.05.2022.13:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFK Venta
-:-
01.05.2022.13:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM CKlaipėdos FM B
-:-
15. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
08.05.2022.11:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFK Babrungas
-:-
08.05.2022.13:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BMinijos FA
-:-
08.05.2022.13:00Kuršėnų SM stadionasFK VentaFC Džiugas
-:-
08.05.2022.13:00Tauragės "Vytauto" stadionasFK JūraFC Kuršiai
-:-
16. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
15.05.2022.13:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasKlaipėdos FM B
-:-
15.05.2022.13:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAKlaipėdos FM C
-:-
15.05.2022.13:00Plungės dirbtinės dangos stadionasFK BabrungasFK Jūra
-:-
15.05.2022.15:00Palangos stadionasFC KuršiaiFK Venta
-:-
17. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
22.05.2022.13:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM CFC Džiugas
-:-
22.05.2022.13:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFC Kuršiai
-:-
22.05.2022.13:00Kuršėnų SM stadionasFK VentaFK Babrungas
-:-
22.05.2022.13:00Tauragės "Vytauto" stadionasFK JūraFK Banga
-:-
18. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
29.05.2022.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFK Venta
-:-
29.05.2022.13:00Plungės dirbtinės dangos stadionasFK BabrungasKlaipėdos FM B
-:-
29.05.2022.13:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasMinijos FA
-:-
29.05.2022.15:00Palangos stadionasFC KuršiaiKlaipėdos FM C
-:-

Table - LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė2021/2022

#ClubPl.WWPLPLG+G-GDPts.
1.FC Kuršiai75101195+1417
2.Klaipėdos FM C74102187+1114
3.FC Džiugas741021711+614
4.Klaipėdos FM B74012188+1013
5.Banga740121914+513
6.FK Jūra72014131307
7.Minijos FA72005816-86
8.FK Babrungas70007442-380