II lyga 2021 11-20 vietų

Season 2021

  • 10teams
  • 0players
  • 45matches
  • Current matches
  • All matches
Wednesday, 20.10.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
15:304VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC Džiugas BFM Ateitis
Sunday, 24.10.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
13:009Pakruojo stadionasFK SanedFM Fortūna
13:009Utenos Utenio stadionas (žolė)FK UtenisKlaipėdos FM
13:009Pilaitės futbolo maniežasFM AteitisFK Kauno Žalgiris C
13:009VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC Džiugas BFK Nevėžis B
13:009Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris CFC Hegelmann B
1. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
27.08.2021.18:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris CFM Fortūna
28.08.2021.19:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFC Hegelmann BFC Džiugas B
29.08.2021.16:00Žagarės miesto stadionasFK SanedFK Utenis
31.08.2021.15:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFK Kauno Žalgiris C
31.08.2021.19:10Pilaitės futbolo maniežasFM AteitisFK Nevėžis B
2. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
03.09.2021.19:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK Nevėžis BKlaipėdos FM
04.09.2021.14:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC Džiugas BFK Žalgiris C
04.09.2021.15:30Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFM FortūnaFK Utenis
04.09.2021.18:00Kauno Žalgirio FA stadionasFK Kauno Žalgiris CFK Saned
05.09.2021.17:30LFF Kauno treniruočių centro stadionasFC Hegelmann BFM Ateitis
3. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
11.09.2021.13:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFC Hegelmann B
11.09.2021.15:30Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFM FortūnaFC Džiugas B
12.09.2021.12:00Pilaitės futbolo maniežasFM AteitisFK Žalgiris C
12.09.2021.13:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FK UtenisFK Kauno Žalgiris C
12.09.2021.15:30Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK Nevėžis BFK Saned
4. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
17.09.2021.17:00Žagarės miesto stadionasFK SanedFC Hegelmann B
18.09.2021.13:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFK Žalgiris C
18.09.2021.16:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FK UtenisFK Nevėžis B
18.09.2021.17:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK Kauno Žalgiris CFM Fortūna
20.10.2021.15:30VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC Džiugas BFM Ateitis
5. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
25.09.2021.15:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC Džiugas BKlaipėdos FM
25.09.2021.20:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFM FortūnaFM Ateitis
26.09.2021.13:45Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris CFK Saned
26.09.2021.15:30Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK Nevėžis BFK Kauno Žalgiris C
27.09.2021.20:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFC Hegelmann BFK Utenis
6. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
02.10.2021.13:00Pakruojo stadionasFK SanedFC Džiugas B
02.10.2021.14:15Pilaitės futbolo maniežasFM AteitisKlaipėdos FM
03.10.2021.13:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FK UtenisFK Žalgiris C
03.10.2021.16:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFM FortūnaFK Nevėžis B
03.10.2021.17:00Kauno Žalgirio FA stadionasFK Kauno Žalgiris CFC Hegelmann B
7. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
08.10.2021.19:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FK UtenisFC Džiugas B
08.10.2021.20:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFC Hegelmann BFK Nevėžis B
09.10.2021.18:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFM FortūnaKlaipėdos FM
10.10.2021.13:00Pakruojo stadionasFK SanedFM Ateitis
10.10.2021.13:45Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris CFK Kauno Žalgiris C
8. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
15.10.2021.18:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK Nevėžis BFK Žalgiris C
16.10.2021.14:15Pilaitės futbolo maniežasFM AteitisFK Utenis
17.10.2021.14:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC Džiugas BFK Kauno Žalgiris C
17.10.2021.18:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFC Hegelmann BFM Fortūna
19.10.2021.20:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFK Saned
9. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
24.10.2021.13:00Pakruojo stadionasFK SanedFM Fortūna
24.10.2021.13:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FK UtenisKlaipėdos FM
24.10.2021.13:00Pilaitės futbolo maniežasFM AteitisFK Kauno Žalgiris C
24.10.2021.13:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC Džiugas BFK Nevėžis B
24.10.2021.13:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris CFC Hegelmann B

Table - II lyga 2021 11-20 vietų

#ClubPl.WDLG+G-GDPts.
11.FK Nevėžis B28141137553+2243
12.FK Žalgiris C28133126654+1242
13.Hegelmann B28125117559+1641
14.FK Utenis28108103936+338
15.FK Saned28113144971-2236
16.FK Kauno Žalgiris C28103154163-2233
17.Klaipėdos FM2885154373-3029
18.FM Ateitis2857164380-3722
19.FC Džiugas B28222434148-1148
20.FM Fortūna28142315104-897