Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietos

Season 2022

  • 6teams
  • 0players
  • 30matches
  • Current matches
  • All matches
Sunday, 12.06.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:009Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGKlaipėdos FM
Wednesday, 15.06.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
17:003Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGNFA BE1
17:303Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFK Aidas
Saturday, 18.06.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:0010LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1VFA Geležinis Vilkas
15:3010LFF Kauno treniruočių centro stadionasFK AidasFA Panevėžys-PRSSG
17:0010Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFK Žalgiris
1. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
15.04.2022.17:30Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMVFA Geležinis Vilkas
16.04.2022.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGFK Žalgiris
04.05.2022.17:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1FK Aidas
2. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
22.04.2022.17:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFA Panevėžys-PRSSG
23.04.2022.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1Klaipėdos FM
23.04.2022.13:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFK AidasFK Žalgiris
3. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
30.04.2022.17:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisVFA Geležinis Vilkas
15.06.2022.17:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGNFA BE1
15.06.2022.17:30Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFK Aidas
4. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
07.05.2022.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1FK Žalgiris
07.05.2022.14:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFA Panevėžys-PRSSG
07.05.2022.15:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFK AidasVFA Geležinis Vilkas
5. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
11.05.2022.18:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGFK Aidas
14.05.2022.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasNFA BE1
14.05.2022.15:30Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisKlaipėdos FM
6. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
21.05.2022.13:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasKlaipėdos FM
21.05.2022.13:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA Panevėžys-PRSSG
21.05.2022.18:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFK AidasNFA BE1
7. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
28.05.2022.11:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFK Aidas
28.05.2022.14:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGVFA Geležinis Vilkas
28.05.2022.15:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMNFA BE1
8. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
02.06.2022.20:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasFK AidasKlaipėdos FM
04.06.2022.10:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFK Žalgiris
04.06.2022.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1FA Panevėžys-PRSSG
9. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
08.06.2022.19:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFK Aidas
11.06.2022.15:30Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisNFA BE1
12.06.2022.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGKlaipėdos FM
10. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
18.06.2022.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasNFA BE1VFA Geležinis Vilkas
18.06.2022.15:30LFF Kauno treniruočių centro stadionasFK AidasFA Panevėžys-PRSSG
18.06.2022.17:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FMFK Žalgiris

Table - Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietos

#ClubPl.WWPLPLG+G-GDPts.
1.NFA BE132242158631+5577
2.FA Panevėžys-PRSSG32203187839+3967
3.FK Žalgiris32183386234+2863
4.Klaipėdos FM321723106431+3358
5.VFA Geležinis Vilkas321606105139+1254
6.FK Aidas321231163161-3043