LFF III lygos KAFF-MAFF pirmenybės

Season 2021

  • 9teams
  • 260players
  • 72matches
  • Current matches
  • All matches
Sunday, 17.10.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
16:0017Kazlų Rūdos miesto stadionasFK Nadruvis-ImsrėFK Kazlų Rūda-Švyturys
Saturday, 23.10.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
13:0015Tauragės dirbtinės dangos stadionasFK TaurasKėdainiai
Wednesday, 27.10.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
20:001Prienų stadionas (dirbtinės dangos)FK PozityvūsFK Šturmas
Saturday, 30.10.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
15:0017Kybartų miesto stadionasFK Sveikata BKėdainiai
Saturday, 06.11.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
15:0017Prienų stadionas (dirbtinės dangos)FK NemunasFK Pozityvūs
Tuesday, 16.11.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
18:309Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK ŠturmasKėdainiai
1. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
22.05.2021.15:00Tauragės "Vytauto" stadionasFK TaurasFK Nemunas
25.05.2021.20:00Raseinių KKSCFK Danspin-KKSCFK Sveikata B
26.05.2021.19:30Kėdainių stadionas dirbtinė dangaKėdainiaiFK Nadruvis-Imsrė
27.10.2021.20:00Prienų stadionas (dirbtinės dangos)FK PozityvūsFK Šturmas
2. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
29.05.2021.13:00Kybartų miesto stadionasFK Sveikata BFK Tauras
30.05.2021.14:00Raseinių KKSCFK Danspin-KKSCFK Šturmas
30.05.2021.17:00Kazlų Rūdos miesto stadionasFK Kazlų Rūda-ŠvyturysFK Nemunas
01.06.2021.19:30Prienų stadionas (dirbtinės dangos)FK PozityvūsFK Nadruvis-Imsrė
3. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
04.06.2021.20:00Prienų stadionas (dirbtinės dangos)FK NemunasFK Sveikata B
05.06.2021.17:00Tauragės "Vytauto" stadionasFK TaurasFK Šturmas
08.06.2021.19:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaKėdainiaiFK Kazlų Rūda-Švyturys
16.06.2021.20:00Raseinių KKSCFK Danspin-KKSCFK Nadruvis-Imsrė
4. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
12.06.2021.11:00Birštono sporto centro stadionasFK NemunasFK Šturmas
14.06.2021.19:30Kazlų Rūdos miesto stadionasFK Kazlų Rūda-ŠvyturysFK Sveikata B
15.06.2021.20:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaKėdainiaiFK Pozityvūs
07.07.2021.20:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK Nadruvis-ImsrėFK Tauras
5. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
20.06.2021.19:00Raseinių KKSCFK Danspin-KKSCKėdainiai
20.06.2021.20:00Prienų stadionas (dirbtinės dangos)FK PozityvūsFK Kazlų Rūda-Švyturys
22.06.2021.19:30Prienų stadionas (dirbtinės dangos)FK NemunasFK Nadruvis-Imsrė
08.09.2021.18:30Kybartų miesto stadionasFK Sveikata BFK Šturmas
6. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
27.06.2021.19:00Kazlų Rūdos miesto stadionasFK Kazlų Rūda-ŠvyturysFK Šturmas
27.06.2021.20:00Prienų stadionas (dirbtinės dangos)FK PozityvūsFK Danspin-KKSC
28.06.2021.20:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaKėdainiaiFK Tauras
29.06.2021.20:00Jurbarko stadionasFK Nadruvis-ImsrėFK Sveikata B
7. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
04.07.2021.19:00Raseinių KKSCFK Danspin-KKSCFK Kazlų Rūda-Švyturys
04.07.2021.20:00Tauragės "Vytauto" stadionasFK TaurasFK Pozityvūs
08.07.2021.19:30Birštono sporto centro stadionasFK NemunasKėdainiai
15.08.2021.18:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK ŠturmasFK Nadruvis-Imsrė
8. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
26.07.2021.19:30Kazlų Rūdos miesto stadionasFK Kazlų Rūda-ŠvyturysFK Nadruvis-Imsrė
05.08.2021.19:30Raseinių KKSCFK Danspin-KKSCFK Tauras
11.08.2021.19:30Birštono sporto centro stadionasFK PozityvūsFK Nemunas
29.09.2021.19:30Kėdainių stadionas dirbtinė dangaKėdainiaiFK Sveikata B
9. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
30.07.2021.20:00Birštono sporto centro stadionasFK NemunasFK Danspin-KKSC
01.08.2021.18:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFK TaurasFK Kazlų Rūda-Švyturys
03.08.2021.19:30Kybartų miesto stadionasFK Sveikata BFK Pozityvūs
16.11.2021.18:30Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK ŠturmasKėdainiai
10. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
14.07.2021.20:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK ŠturmasFK Pozityvūs
08.08.2021.13:00Prienų stadionas (dirbtinės dangos)FK NemunasFK Tauras
08.08.2021.15:00Kybartų miesto stadionasFK Sveikata BFK Danspin-KKSC
12.09.2021.17:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK Nadruvis-ImsrėKėdainiai
11. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
15.08.2021.17:00Prienų stadionas (dirbtinės dangos)FK NemunasFK Kazlų Rūda-Švyturys
17.08.2021.20:30Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK ŠturmasFK Danspin-KKSC
03.09.2021.20:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFK TaurasFK Sveikata B
26.09.2021.15:00Prienų stadionas (dirbtinės dangos)FK Nadruvis-ImsrėFK Pozityvūs
12. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
22.08.2021.17:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK Nadruvis-ImsrėFK Danspin-KKSC
22.08.2021.19:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK ŠturmasFK Tauras
23.08.2021.18:30Kazlų Rūdos miesto stadionasFK Kazlų Rūda-ŠvyturysKėdainiai
10.09.2021.18:30Kybartų miesto stadionasFK Sveikata BFK Nemunas
13. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
19.08.2021.19:30Prienų stadionas (dirbtinės dangos)FK PozityvūsKėdainiai
29.08.2021.18:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFK TaurasFK Nadruvis-Imsrė
31.08.2021.18:30Kybartų miesto stadionasFK Sveikata BFK Kazlų Rūda-Švyturys
01.09.2021.19:30Prienų stadionas (dirbtinės dangos)FK ŠturmasFK Nemunas
14. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
05.09.2021.15:00Kazlų Rūdos miesto stadionasFK Kazlų Rūda-ŠvyturysFK Pozityvūs
05.09.2021.18:00Birštono sporto centro stadionasFK Nadruvis-ImsrėFK Nemunas
06.09.2021.20:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaKėdainiaiFK Danspin-KKSC
15.09.2021.20:30Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK ŠturmasFK Sveikata B
15. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
12.09.2021.17:00Raseinių KKSCFK Danspin-KKSCFK Pozityvūs
26.09.2021.15:30Kauno Žalgirio FA maniežasFK ŠturmasFK Kazlų Rūda-Švyturys
01.10.2021.19:30Marijampolės futbolo maniežasFK Sveikata BFK Nadruvis-Imsrė
23.10.2021.13:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFK TaurasKėdainiai
16. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
19.09.2021.12:30Kėdainių stadionas dirbtinė dangaKėdainiaiFK Nemunas
19.09.2021.15:00Prienų stadionas (dirbtinės dangos)FK PozityvūsFK Tauras
08.10.2021.20:15Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK Nadruvis-ImsrėFK Šturmas
10.10.2021.15:00Kazlų Rūdos miesto stadionasFK Kazlų Rūda-ŠvyturysFK Danspin-KKSC
17. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
24.09.2021.20:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFK TaurasFK Danspin-KKSC
17.10.2021.16:00Kazlų Rūdos miesto stadionasFK Nadruvis-ImsrėFK Kazlų Rūda-Švyturys
30.10.2021.15:00Kybartų miesto stadionasFK Sveikata BKėdainiai
06.11.2021.15:00Prienų stadionas (dirbtinės dangos)FK NemunasFK Pozityvūs
18. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
02.10.2021.14:00Kazlų Rūdos miesto stadionasFK Kazlų Rūda-ŠvyturysFK Tauras
03.10.2021.15:00Raseinių KKSCFK Danspin-KKSCFK Nemunas
06.10.2021.20:00Prienų stadionas (dirbtinės dangos)FK PozityvūsFK Sveikata B
13.10.2021.19:30Kėdainių stadionas dirbtinė dangaKėdainiaiFK Šturmas

Table - LFF III lyga (KAFF-MAFF)

#ClubPl.WDLG+G-GDPts.
1.FK Tauras1613216517+4841
2.FK Šturmas1610154830+1831
3.FK Nemunas169254735+1229
4.FK Pozityvūs168176644+2225
5.FK Sveikata B167273740-323
6.FK Kazlų Rūda-Švyturys167183026+422
7.FK Nadruvis-Imsrė167094754-721
8.Kėdainiai1651104067-2716
9.FK Danspin-KKSC1610151784-673