TOPsport A lyga 2024
Season 2024
- Top team
- FC Džiugas
- Top scorer
- Giedrius Matulevičius 3
- 10teams
- 231players
- 90matches
- Current matches
- All matches
Saturday, 16.03.2024. | |||||
---|---|---|---|---|---|
Time | Round | Stadium | Home team | Away team | Res. |
14:00 | 4 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | Sūduva | |
15:30 | 4 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys | FK Banga | |
Sunday, 17.03.2024. | |||||
Time | Round | Stadium | Home team | Away team | Res. |
14:00 | 4 | LFF stadionas | FK TransINVEST | DFK Dainava | |
15:00 | 4 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | Kauno Žalgiris | |
18:30 | 4 | Sportima | FK Žalgiris | FC Hegelmann |
1. round | |||||
---|---|---|---|---|---|
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
01.03.2024. | 19:00 | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Sūduva | FA Šiauliai | |
02.03.2024. | 13:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | FK Panevėžys | |
02.03.2024. | 15:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | Kauno Žalgiris | |
03.03.2024. | 13:00 | Marijampolės futbolo arenos maniežas | DFK Dainava | FK Žalgiris | |
03.03.2024. | 18:30 | Marijampolės futbolo arenos maniežas | FC Hegelmann | FK TransINVEST | |
2. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
09.03.2024. | 13:00 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | Kauno Žalgiris | FC Hegelmann | |
09.03.2024. | 15:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FC Džiugas | |
10.03.2024. | 13:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | FK Banga | |
10.03.2024. | 15:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys | DFK Dainava | |
10.03.2024. | 18:30 | Sportima | FK Žalgiris | Sūduva | |
3. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
12.03.2024. | 18:00 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | Kauno Žalgiris | FK TransINVEST | |
13.03.2024. | 17:00 | Marijampolės futbolo arenos maniežas | DFK Dainava | FC Džiugas | |
13.03.2024. | 18:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann | FA Šiauliai | |
13.03.2024. | 18:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FK Žalgiris | |
13.03.2024. | 20:15 | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Sūduva | FK Panevėžys | |
4. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
16.03.2024. | 14:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | Sūduva | |
16.03.2024. | 15:30 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys | FK Banga | |
17.03.2024. | 14:00 | LFF stadionas | FK TransINVEST | DFK Dainava | |
17.03.2024. | 15:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | Kauno Žalgiris | |
17.03.2024. | 18:30 | Sportima | FK Žalgiris | FC Hegelmann | |
5. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
29.03.2024. | 19:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FC Džiugas | -:- |
30.03.2024. | 15:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann | FK Panevėžys | -:- |
30.03.2024. | 17:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | FK TransINVEST | -:- |
31.03.2024. | 15:00 | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Sūduva | DFK Dainava | -:- |
31.03.2024. | 18:30 | Dariaus ir Girėno stadionas | Kauno Žalgiris | FK Žalgiris | -:- |
6. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
06.04.2024. | 15:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | FC Hegelmann | -:- |
06.04.2024. | 17:00 | Marijampolės futbolo arenos maniežas | DFK Dainava | FK Banga | -:- |
07.04.2024. | 13:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | Sūduva | -:- |
07.04.2024. | 15:00 | LFF stadionas | FK Žalgiris | FA Šiauliai | -:- |
07.04.2024. | 18:30 | Dariaus ir Girėno stadionas | Kauno Žalgiris | FK Panevėžys | -:- |
7. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
09.04.2024. | 18:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann | DFK Dainava | -:- |
10.04.2024. | 18:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | Sūduva | -:- |
10.04.2024. | 18:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | FK Panevėžys | -:- |
10.04.2024. | 19:00 | Dariaus ir Girėno stadionas | Kauno Žalgiris | FC Džiugas | -:- |
10.04.2024. | 20:00 | LFF stadionas | FK Žalgiris | FK TransINVEST | -:- |
8. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
13.04.2024. | 15:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FK Banga | -:- |
13.04.2024. | 17:00 | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Sūduva | FC Hegelmann | -:- |
14.04.2024. | 13:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | FA Šiauliai | -:- |
14.04.2024. | 15:00 | - | FK Panevėžys | FK Žalgiris | -:- |
14.04.2024. | 18:30 | - | DFK Dainava | Kauno Žalgiris | -:- |
9. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
20.04.2024. | 15:00 | Dariaus ir Girėno stadionas | Kauno Žalgiris | Sūduva | -:- |
20.04.2024. | 17:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | DFK Dainava | -:- |
21.04.2024. | 13:00 | - | FK Panevėžys | FK TransINVEST | -:- |
21.04.2024. | 15:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann | FK Banga | -:- |
21.04.2024. | 18:30 | LFF stadionas | FK Žalgiris | FC Džiugas | -:- |
10. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
23.04.2024. | 19:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | Sūduva | -:- |
24.04.2024. | 18:00 | - | FK Panevėžys | FC Džiugas | -:- |
24.04.2024. | 18:00 | - | FK TransINVEST | FC Hegelmann | -:- |
24.04.2024. | 19:00 | Dariaus ir Girėno stadionas | Kauno Žalgiris | FK Banga | -:- |
24.04.2024. | 20:00 | LFF stadionas | FK Žalgiris | DFK Dainava | -:- |
11. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
27.04.2024. | 15:00 | - | FC Džiugas | FK TransINVEST | -:- |
28.04.2024. | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann | Kauno Žalgiris | -:- |
28.04.2024. | 15:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FA Šiauliai | -:- |
28.04.2024. | 17:00 | - | Sūduva | FK Žalgiris | -:- |
28.04.2024. | 19:00 | - | DFK Dainava | FK Panevėžys | -:- |
12. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
01.05.2024. | 15:00 | - | FA Šiauliai | FC Hegelmann | -:- |
01.05.2024. | 17:00 | LFF stadionas | FK Žalgiris | FK Banga | -:- |
02.05.2024. | 18:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | Kauno Žalgiris | -:- |
02.05.2024. | 18:00 | - | FC Džiugas | DFK Dainava | -:- |
02.05.2024. | 19:00 | - | FK Panevėžys | Sūduva | -:- |
13. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
11.05.2024. | 15:00 | Alytaus stadionas žolės | DFK Dainava | FK TransINVEST | -:- |
11.05.2024. | 17:00 | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Sūduva | FC Džiugas | -:- |
11.05.2024. | 19:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FK Panevėžys | -:- |
12.05.2024. | 16:00 | - | FC Hegelmann | FK Žalgiris | -:- |
12.05.2024. | 18:30 | Dariaus ir Girėno stadionas | Kauno Žalgiris | FA Šiauliai | -:- |
14. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
17.05.2024. | 19:00 | Alytaus stadionas žolės | DFK Dainava | Sūduva | -:- |
18.05.2024. | 16:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FA Šiauliai | -:- |
18.05.2024. | 18:00 | Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) | FK Panevėžys | FC Hegelmann | -:- |
19.05.2024. | 16:00 | - | FC Džiugas | FK Banga | -:- |
19.05.2024. | 18:30 | LFF stadionas | FK Žalgiris | Kauno Žalgiris | -:- |
15. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
24.05.2024. | 19:00 | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Sūduva | FK TransINVEST | -:- |
25.05.2024. | 16:00 | - | FC Hegelmann | FC Džiugas | -:- |
25.05.2024. | 19:00 | Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) | FK Panevėžys | Kauno Žalgiris | -:- |
26.05.2024. | 17:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | DFK Dainava | -:- |
26.05.2024. | 19:30 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FA Šiauliai | FK Žalgiris | -:- |
16. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
31.05.2024. | 19:00 | Alytaus stadionas žolės | DFK Dainava | FC Hegelmann | -:- |
01.06.2024. | 17:00 | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Sūduva | FK Banga | -:- |
01.06.2024. | 19:00 | Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) | FK Panevėžys | FA Šiauliai | -:- |
02.06.2024. | 16:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FK Žalgiris | -:- |
02.06.2024. | 18:30 | Telšių miesto centrinis stadionas (žolė) | FC Džiugas | Kauno Žalgiris | -:- |
17. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
15.06.2024. | 16:00 | - | FC Hegelmann | Sūduva | -:- |
15.06.2024. | 17:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FA Šiauliai | FC Džiugas | -:- |
15.06.2024. | 18:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FK TransINVEST | -:- |
15.06.2024. | 19:00 | Dariaus ir Girėno stadionas | Kauno Žalgiris | DFK Dainava | -:- |
16.06.2024. | 18:30 | LFF stadionas | FK Žalgiris | FK Panevėžys | -:- |
18. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
18.06.2024. | 19:00 | Alytaus stadionas žolės | DFK Dainava | FA Šiauliai | -:- |
19.06.2024. | 18:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FK Panevėžys | -:- |
19.06.2024. | 19:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FC Hegelmann | -:- |
19.06.2024. | 19:30 | Telšių miesto centrinis stadionas (žolė) | FC Džiugas | FK Žalgiris | -:- |
19.06.2024. | 20:00 | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Sūduva | Kauno Žalgiris | -:- |
Table - TOPsport A Lyga 2024
# | Club | Pl. | W | D | L | G+ | G- | GD | Pts. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Džiugas | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | +2 | 8 |
2. | FC Hegelmann | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 7 | +2 | 7 |
3. | FK Žalgiris | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 7 | +2 | 7 |
4. | FA Šiauliai | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | +1 | 6 |
5. | DFK Dainava | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | +1 | 5 |
6. | Sūduva | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 5 |
7. | FK Banga | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 5 |
8. | Kauno Žalgiris | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 4 |
9. | FK TransINVEST | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 3 |
10. | FK Panevėžys | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | -2 | 2 |