Optibet A lyga 2021

Season 2021

  • 10teams
  • 235players
  • 180matches
  • Current matches
  • All matches
Sunday, 28.11.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
15:0036LFF stadionasŽalgirisDžiugas
15:0036Hikvision arena (žolės stadionas)SūduvaDFK Dainava
15:0036Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)PanevėžysHegelmann Litauen
15:0036Kėdainių stadionas dirbtinė dangaNevėžisFK Riteriai
15:0036NFA stadionasKauno ŽalgirisBanga
1. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
05.03.2021.18:00Marijampolės futbolo maniežasKauno ŽalgirisBanga
06.03.2021.13:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasDžiugasHegelmann Litauen
06.03.2021.15:00Marijampolės futbolo maniežasDFK DainavaNevėžis
07.03.2021.15:00Marijampolės futbolo maniežasSūduvaPanevėžys
16.03.2021.17:00SportimaŽalgirisFK Riteriai
2. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
13.03.2021.15:00SportimaŽalgirisDFK Dainava
14.03.2021.13:00Marijampolės futbolo maniežasKauno ŽalgirisNevėžis
14.03.2021.15:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasPanevėžysDžiugas
30.04.2021.17:00NFA stadionasHegelmann LitauenSūduva
15.06.2021.18:00LFF stadionasFK RiteriaiBanga
3. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
25.06.2021.18:00LFF stadionasFK RiteriaiSūduva
26.06.2021.15:00Alytaus stadionas žolėsDFK DainavaHegelmann Litauen
26.06.2021.17:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno ŽalgirisPanevėžys
27.06.2021.15:00LFF stadionasŽalgirisNevėžis
27.06.2021.17:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaDžiugas
4. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
19.03.2021.18:00Marijampolės futbolo maniežasSūduvaNevėžis
20.03.2021.13:00Hikvision arena (maniežas)Kauno ŽalgirisFK Riteriai
20.03.2021.15:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasPanevėžysBanga
20.03.2021.19:00SportimaŽalgirisHegelmann Litauen
21.03.2021.15:00Marijampolės futbolo maniežasDFK DainavaDžiugas
5. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
02.04.2021.17:00NFA stadionasHegelmann LitauenNevėžis
02.04.2021.18:00LFF stadionasFK RiteriaiDFK Dainava
02.04.2021.20:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaSūduva
03.04.2021.16:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasDžiugasKauno Žalgiris
11.05.2021.18:00Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)PanevėžysŽalgiris
6. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
07.04.2021.18:00Marijampolės futbolo maniežasSūduvaKauno Žalgiris
07.04.2021.20:00LFF stadionasŽalgirisBanga
08.04.2021.17:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasDžiugasNevėžis
08.04.2021.18:00NFA stadionasHegelmann LitauenFK Riteriai
09.04.2021.18:00Marijampolės futbolo maniežasDFK DainavaPanevėžys
7. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
11.04.2021.15:00Hikvision arena (maniežas)Kauno ŽalgirisŽalgiris
12.04.2021.18:00Marijampolės futbolo maniežasSūduvaDžiugas
12.04.2021.20:00LFF stadionasFK RiteriaiNevėžis
13.04.2021.17:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasPanevėžysHegelmann Litauen
13.04.2021.19:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaDFK Dainava
8. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
16.04.2021.17:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasDžiugasFK Riteriai
16.04.2021.18:00LFF stadionasŽalgirisSūduva
16.04.2021.20:00Marijampolės futbolo maniežasDFK DainavaKauno Žalgiris
17.04.2021.13:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasPanevėžysNevėžis
17.04.2021.15:00NFA stadionasHegelmann LitauenBanga
9. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
20.04.2021.17:00LFF stadionasŽalgirisDžiugas
20.04.2021.19:00Marijampolės futbolo maniežasSūduvaDFK Dainava
20.04.2021.21:00LFF stadionasFK RiteriaiPanevėžys
21.04.2021.20:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaNevėžis
20.06.2021.19:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno ŽalgirisHegelmann Litauen
10. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
23.04.2021.18:00LFF stadionasFK RiteriaiŽalgiris
24.04.2021.17:00NFA stadionasHegelmann LitauenDžiugas
24.04.2021.19:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaNevėžisDFK Dainava
25.04.2021.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaKauno Žalgiris
25.04.2021.15:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasPanevėžysSūduva
11. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
12.03.2021.18:00Hikvision arena (maniežas)SūduvaHegelmann Litauen
29.04.2021.17:00Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)DžiugasPanevėžys
29.04.2021.18:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaNevėžisKauno Žalgiris
29.04.2021.19:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaFK Riteriai
30.04.2021.18:00LFF stadionasŽalgirisDFK Dainava
12. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
03.05.2021.17:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasDžiugasBanga
03.05.2021.18:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasPanevėžysKauno Žalgiris
04.05.2021.18:00NFA stadionasHegelmann LitauenDFK Dainava
04.05.2021.20:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaNevėžisŽalgiris
05.05.2021.18:00Hikvision arena (maniežas)SūduvaFK Riteriai
13. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
07.05.2021.18:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaPanevėžys
08.05.2021.13:00NFA stadionasHegelmann LitauenŽalgiris
08.05.2021.15:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasDžiugasDFK Dainava
09.05.2021.13:00LFF stadionasFK RiteriaiKauno Žalgiris
09.05.2021.19:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaNevėžisSūduva
14. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
14.05.2021.18:00LFF stadionasŽalgirisPanevėžys
14.05.2021.19:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaNevėžisHegelmann Litauen
14.05.2021.20:00Alytaus stadionas žolėsDFK DainavaFK Riteriai
15.05.2021.13:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno ŽalgirisDžiugas
16.05.2021.15:00Hikvision arena (žolės stadionas)SūduvaBanga
15. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
19.05.2021.18:00LFF stadionasFK RiteriaiHegelmann Litauen
19.05.2021.19:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaNevėžisDžiugas
19.05.2021.20:00Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)PanevėžysDFK Dainava
20.05.2021.18:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno ŽalgirisSūduva
20.05.2021.20:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaŽalgiris
16. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
27.05.2021.18:00Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)DžiugasSūduva
27.05.2021.20:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaNevėžisFK Riteriai
28.05.2021.18:00LFF stadionasŽalgirisKauno Žalgiris
28.05.2021.19:00NFA stadionasHegelmann LitauenPanevėžys
29.05.2021.15:30Alytaus stadionas žolėsDFK DainavaBanga
17. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
11.06.2021.18:00Hikvision arena (žolės stadionas)SūduvaŽalgiris
11.06.2021.20:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaHegelmann Litauen
12.06.2021.15:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno ŽalgirisDFK Dainava
12.06.2021.17:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaNevėžisPanevėžys
12.06.2021.19:00LFF stadionasFK RiteriaiDžiugas
18. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
21.04.2021.18:00NFA stadionasHegelmann LitauenKauno Žalgiris
18.06.2021.18:00Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)DžiugasŽalgiris
18.06.2021.20:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaNevėžisBanga
19.06.2021.19:00Alytaus stadionas žolėsDFK DainavaSūduva
20.06.2021.17:00Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)PanevėžysFK Riteriai
19. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
30.07.2021.18:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaDžiugas
31.07.2021.17:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaNevėžisHegelmann Litauen
01.08.2021.17:00LFF stadionasFK RiteriaiDFK Dainava
02.08.2021.19:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno ŽalgirisSūduva
24.11.2021.19:00LFF stadionasŽalgirisPanevėžys
20. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
09.07.2021.18:00Alytaus stadionas žolėsDFK DainavaNevėžis
10.07.2021.19:00Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)DžiugasFK Riteriai
11.07.2021.19:00NFA stadionasHegelmann LitauenBanga
27.10.2021.18:00NFA stadionasKauno ŽalgirisPanevėžys
27.10.2021.20:00LFF stadionasŽalgirisSūduva
21. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
01.07.2021.19:00Alytaus stadionas žolėsDFK DainavaPanevėžys
02.07.2021.18:00LFF stadionasFK RiteriaiŽalgiris
02.07.2021.20:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaSūduva
02.07.2021.20:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaNevėžisKauno Žalgiris
03.07.2021.17:00Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)DžiugasHegelmann Litauen
22. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
06.08.2021.18:00Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)DžiugasNevėžis
06.08.2021.20:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno ŽalgirisFK Riteriai
07.08.2021.17:00NFA stadionasHegelmann LitauenDFK Dainava
07.08.2021.19:00Hikvision arena (žolės stadionas)SūduvaPanevėžys
09.08.2021.19:00LFF stadionasŽalgirisBanga
23. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
13.08.2021.18:00Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)PanevėžysBanga
15.08.2021.13:00LFF stadionasFK RiteriaiSūduva
15.08.2021.17:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno ŽalgirisHegelmann Litauen
14.10.2021.19:00LFF stadionasŽalgirisNevėžis
24.10.2021.17:00Alytaus stadionas žolėsDFK DainavaDžiugas
24. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
20.08.2021.18:00Alytaus stadionas žolėsDFK DainavaKauno Žalgiris
21.08.2021.15:00Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)DžiugasPanevėžys
21.08.2021.17:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaFK Riteriai
22.08.2021.17:00NFA stadionasHegelmann LitauenŽalgiris
22.08.2021.19:00Hikvision arena (žolės stadionas)SūduvaNevėžis
25. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
27.08.2021.18:00Hikvision arena (žolės stadionas)SūduvaHegelmann Litauen
28.08.2021.17:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaNevėžisBanga
29.08.2021.17:00Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)PanevėžysFK Riteriai
29.08.2021.19:00Alytaus stadionas žolėsDFK DainavaŽalgiris
20.10.2021.18:00NFA stadionasKauno ŽalgirisDžiugas
26. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
10.09.2021.18:00LFF stadionasFK RiteriaiHegelmann Litauen
11.09.2021.15:00Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)DžiugasSūduva
11.09.2021.19:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaNevėžisPanevėžys
12.09.2021.17:00Alytaus stadionas žolėsDFK DainavaBanga
12.09.2021.19:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno ŽalgirisŽalgiris
27. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
17.09.2021.18:00Alytaus stadionas žolėsDFK DainavaSūduva
18.09.2021.15:00Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)DžiugasŽalgiris
18.09.2021.17:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaKauno Žalgiris
19.09.2021.13:00NFA stadionasHegelmann LitauenPanevėžys
19.09.2021.15:00LFF stadionasFK RiteriaiNevėžis
28. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
16.07.2021.18:00Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)DžiugasBanga
17.07.2021.19:00NFA stadionasHegelmann LitauenNevėžis
19.07.2021.20:00Alytaus stadionas žolėsDFK DainavaFK Riteriai
11.08.2021.19:00Hikvision arena (žolės stadionas)SūduvaKauno Žalgiris
15.09.2021.19:00Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)PanevėžysŽalgiris
29. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
23.07.2021.18:00LFF stadionasFK RiteriaiDžiugas
23.07.2021.20:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaHegelmann Litauen
25.07.2021.19:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaNevėžisDFK Dainava
25.08.2021.18:00Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)PanevėžysKauno Žalgiris
03.11.2021.18:00Hikvision arena (žolės stadionas)SūduvaŽalgiris
30. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
24.09.2021.18:00Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)PanevėžysDFK Dainava
25.09.2021.13:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno ŽalgirisNevėžis
25.09.2021.19:00LFF stadionasŽalgirisFK Riteriai
26.09.2021.13:00NFA stadionasHegelmann LitauenDžiugas
26.09.2021.15:00Hikvision arena (žolės stadionas)SūduvaBanga
31. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
01.10.2021.18:00LFF stadionasFK RiteriaiKauno Žalgiris
02.10.2021.13:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaNevėžisDžiugas
02.10.2021.15:00Alytaus stadionas žolėsDFK DainavaHegelmann Litauen
03.10.2021.13:00Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)PanevėžysSūduva
03.10.2021.15:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaŽalgiris
32. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
15.10.2021.18:00Hikvision arena (žolės stadionas)SūduvaFK Riteriai
16.10.2021.13:00NFA stadionasHegelmann LitauenKauno Žalgiris
16.10.2021.15:00Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)DžiugasDFK Dainava
17.10.2021.15:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaPanevėžys
18.10.2021.17:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaNevėžisŽalgiris
33. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
29.10.2021.18:00LFF stadionasFK RiteriaiBanga
30.10.2021.13:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaNevėžisSūduva
30.10.2021.19:00LFF stadionasŽalgirisHegelmann Litauen
31.10.2021.13:00NFA stadionasKauno ŽalgirisDFK Dainava
31.10.2021.15:00Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)PanevėžysDžiugas
34. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
05.11.2021.18:00LFF stadionasFK RiteriaiPanevėžys
06.11.2021.13:00Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)DžiugasKauno Žalgiris
07.11.2021.13:00NFA stadionasHegelmann LitauenSūduva
07.11.2021.15:00Alytaus stadionas žolėsDFK DainavaŽalgiris
24.11.2021.18:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaNevėžis
35. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
19.11.2021.18:00LFF stadionasŽalgirisKauno Žalgiris
19.11.2021.20:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaDFK Dainava
20.11.2021.13:00NFA stadionasHegelmann LitauenFK Riteriai
20.11.2021.17:00Hikvision arena (maniežas)SūduvaDžiugas
21.11.2021.13:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasPanevėžysNevėžis
36. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
28.11.2021.15:00LFF stadionasŽalgirisDžiugas
28.11.2021.15:00Hikvision arena (žolės stadionas)SūduvaDFK Dainava
28.11.2021.15:00Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)PanevėžysHegelmann Litauen
28.11.2021.15:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaNevėžisFK Riteriai
28.11.2021.15:00NFA stadionasKauno ŽalgirisBanga

Table - Optibet A Lyga 2021

#ClubPl.WDLG+G-GDPts.
1.Žalgiris36231037628+4879
2.Sūduva3621786433+3170
3.Kauno Žalgiris3618995539+1663
4.Panevėžys36161285540+1560
5.Hegelmann Litauen361411115338+1553
6.FK Riteriai361016104937+1246
7.Banga36106204071-3136
8.Džiugas36812164760-1336
9.DFK Dainava (-3)36911163956-1735
10.Nevėžis3624301591-7610