TOPsport I lyga 2024
Season 2024
- Top team
- FK Riteriai
- Top scorer
- Ernestas Mickevičius 2
- 16teams
- 315players
- 120matches
- Current matches
- All matches
Friday, 15.03.2024. | |||||
---|---|---|---|---|---|
Time | Round | Stadium | Home team | Away team | Res. |
19:00 | 2 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera | FK Nevėžis | |
19:00 | 2 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann B | FK Riteriai | |
Saturday, 16.03.2024. | |||||
Time | Round | Stadium | Home team | Away team | Res. |
13:00 | 2 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FK Minija | |
15:00 | 2 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | FK Kauno Žalgiris B | FK Babrungas | |
19:00 | 2 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FK Garliava | |
Sunday, 17.03.2024. | |||||
Time | Round | Stadium | Home team | Away team | Res. |
13:00 | 2 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas | Tauras | |
16:00 | 2 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga B | FK Be1 | |
18:00 | 2 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys B | FC Neptūnas | |
Friday, 22.03.2024. | |||||
Time | Round | Stadium | Home team | Away team | Res. |
18:00 | 3 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FK Panevėžys B | -:- |
18:00 | 3 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas | FA Šiauliai B | -:- |
19:00 | 3 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FC Neptūnas | FK Kauno Žalgiris B | -:- |
Saturday, 23.03.2024. | |||||
Time | Round | Stadium | Home team | Away team | Res. |
13:00 | 3 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | FK Ekranas | -:- |
14:00 | 3 | Kretingos dirbtinės dangos aikštė | FK Minija | Vilniaus BFA | -:- |
14:00 | 3 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | Tauras | FC Hegelmann B | -:- |
1. round | |||||
---|---|---|---|---|---|
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
07.03.2024. | 16:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann B | FK Be1 | |
08.03.2024. | 17:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FK Banga B | |
08.03.2024. | 17:30 | Kretingos dirbtinės dangos aikštė | FK Minija | FK Kauno Žalgiris B | |
08.03.2024. | 18:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas | FK Panevėžys B | |
08.03.2024. | 19:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FC Neptūnas | FK Atmosfera | |
09.03.2024. | 15:00 | LFF stadionas | FK Riteriai | Tauras | |
09.03.2024. | 15:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FK Ekranas | |
09.03.2024. | 17:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FK Garliava | |
2. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
15.03.2024. | 19:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera | FK Nevėžis | |
15.03.2024. | 19:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann B | FK Riteriai | |
16.03.2024. | 13:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FK Minija | |
16.03.2024. | 15:00 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | FK Kauno Žalgiris B | FK Babrungas | |
16.03.2024. | 19:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FK Garliava | |
17.03.2024. | 13:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas | Tauras | |
17.03.2024. | 16:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga B | FK Be1 | |
17.03.2024. | 18:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys B | FC Neptūnas | |
3. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
22.03.2024. | 18:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FK Panevėžys B | -:- |
22.03.2024. | 18:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas | FA Šiauliai B | -:- |
22.03.2024. | 19:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FC Neptūnas | FK Kauno Žalgiris B | -:- |
23.03.2024. | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | FK Ekranas | -:- |
23.03.2024. | 14:00 | Kretingos dirbtinės dangos aikštė | FK Minija | Vilniaus BFA | -:- |
23.03.2024. | 14:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | Tauras | FC Hegelmann B | -:- |
19.04.2024. | 19:00 | LFF stadionas | FK Riteriai | FK Banga B | -:- |
28.06.2024. | 18:30 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Be1 | FK Atmosfera | -:- |
4. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
29.03.2024. | 18:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FC Neptūnas | -:- |
29.03.2024. | 18:00 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | FK Kauno Žalgiris B | FK Nevėžis | -:- |
29.03.2024. | 18:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys B | FK Be1 | -:- |
30.03.2024. | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | Tauras | -:- |
30.03.2024. | 15:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas | FK Minija | -:- |
30.03.2024. | 15:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FK Babrungas | -:- |
30.03.2024. | 15:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera | FK Riteriai | -:- |
01.04.2024. | 16:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga B | FC Hegelmann B | -:- |
5. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
05.04.2024. | 16:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | Tauras | FK Banga B | -:- |
05.04.2024. | 18:00 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | FK Kauno Žalgiris B | FK Be1 | -:- |
05.04.2024. | 18:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FA Šiauliai B | -:- |
05.04.2024. | 18:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas | FK Ekranas | -:- |
05.04.2024. | 19:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FC Neptūnas | Vilniaus BFA | -:- |
06.04.2024. | 13:00 | Kretingos dirbtinės dangos aikštė | FK Minija | FK Garliava | -:- |
06.04.2024. | 15:00 | LFF stadionas | FK Riteriai | FK Panevėžys B | -:- |
07.04.2024. | 16:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann B | FK Atmosfera | -:- |
6. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
12.04.2024. | 19:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera | FK Banga B | -:- |
13.04.2024. | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | FK Babrungas | -:- |
13.04.2024. | 14:00 | Kretingos dirbtinės dangos aikštė | FK Minija | Tauras | -:- |
13.04.2024. | 16:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas | FC Neptūnas | -:- |
13.04.2024. | 17:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FK Be1 | -:- |
13.04.2024. | 19:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FK Nevėžis | -:- |
15.04.2024. | 18:00 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | FK Kauno Žalgiris B | FK Riteriai | -:- |
15.04.2024. | 18:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys B | FC Hegelmann B | -:- |
7. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
26.04.2024. | 17:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Be1 | Vilniaus BFA | -:- |
26.04.2024. | 18:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FK Ekranas | -:- |
26.04.2024. | 18:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas | FK Minija | -:- |
26.04.2024. | 19:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FC Neptūnas | FK Garliava | -:- |
27.04.2024. | 14:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | Tauras | FK Atmosfera | -:- |
27.04.2024. | 16:00 | LFF stadionas | FK Riteriai | FA Šiauliai B | -:- |
29.04.2024. | 17:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann B | FK Kauno Žalgiris B | -:- |
29.04.2024. | 18:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga B | FK Panevėžys B | -:- |
8. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
03.05.2024. | 18:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas | Tauras | -:- |
03.05.2024. | 18:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys B | FK Atmosfera | -:- |
03.05.2024. | 19:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | FK Nevėžis | -:- |
04.05.2024. | 12:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas | FK Be1 | -:- |
04.05.2024. | 14:00 | Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) | FK Minija | FC Neptūnas | -:- |
04.05.2024. | 16:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | FK Kauno Žalgiris B | FK Banga B | -:- |
04.05.2024. | 19:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FK Riteriai | -:- |
05.05.2024. | 14:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FC Hegelmann B | -:- |
9. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
10.05.2024. | 18:30 | Jonavos centrinis stadionas | FK Be1 | FK Garliava | -:- |
10.05.2024. | 19:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FK Minija | -:- |
10.05.2024. | 19:00 | Klaipėdos stadionas | FC Neptūnas | FK Babrungas | -:- |
10.05.2024. | 19:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann B | Vilniaus BFA | -:- |
11.05.2024. | 15:00 | LFF stadionas | FK Riteriai | FK Ekranas | -:- |
11.05.2024. | 15:00 | Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) | FK Atmosfera | FK Kauno Žalgiris B | -:- |
12.05.2024. | 14:00 | Tauragės "Vytauto" stadionas | Tauras | FK Panevėžys B | -:- |
13.05.2024. | 18:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga B | FA Šiauliai B | -:- |
10. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
17.05.2024. | 18:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas | FK Nevėžis | -:- |
17.05.2024. | 19:00 | Klaipėdos stadionas | FC Neptūnas | Tauras | -:- |
18.05.2024. | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | FK Riteriai | -:- |
18.05.2024. | 14:00 | Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) | FK Minija | FK Be1 | -:- |
18.05.2024. | 19:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FK Banga B | -:- |
19.05.2024. | 14:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas | FC Hegelmann B | -:- |
19.05.2024. | 16:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FK Atmosfera | -:- |
20.05.2024. | 19:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | FK Kauno Žalgiris B | FK Panevėžys B | -:- |
11. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
24.05.2024. | 18:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FC Neptūnas | -:- |
24.05.2024. | 18:30 | Jonavos centrinis stadionas | FK Be1 | FK Babrungas | -:- |
25.05.2024. | 14:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga B | FK Ekranas | -:- |
25.05.2024. | 15:00 | Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) | FK Atmosfera | Vilniaus BFA | -:- |
25.05.2024. | 16:00 | LFF stadionas | FK Riteriai | FK Minija | -:- |
26.05.2024. | 14:00 | Tauragės "Vytauto" stadionas | Tauras | FK Kauno Žalgiris B | -:- |
26.05.2024. | 16:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann B | FK Garliava | -:- |
27.05.2024. | 18:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys B | FA Šiauliai B | -:- |
12. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
31.05.2024. | 18:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | Tauras | -:- |
31.05.2024. | 18:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas | FK Riteriai | -:- |
31.05.2024. | 18:30 | Jonavos centrinis stadionas | FK Be1 | FC Neptūnas | -:- |
31.05.2024. | 19:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | FK Banga B | -:- |
01.06.2024. | 17:00 | Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) | FK Minija | FC Hegelmann B | -:- |
02.06.2024. | 14:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas | FK Atmosfera | -:- |
02.06.2024. | 15:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FK Panevėžys B | -:- |
03.06.2024. | 18:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FK Kauno Žalgiris B | -:- |
13. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
07.06.2024. | 18:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | FK Kauno Žalgiris B | Vilniaus BFA | -:- |
07.06.2024. | 18:30 | Jonavos centrinis stadionas | FK Be1 | FK Nevėžis | -:- |
08.06.2024. | 14:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann B | FK Babrungas | -:- |
08.06.2024. | 15:00 | LFF stadionas | FK Riteriai | FC Neptūnas | -:- |
08.06.2024. | 15:00 | Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) | FK Atmosfera | FK Garliava | -:- |
08.06.2024. | 17:00 | Tauragės "Vytauto" stadionas | Tauras | FA Šiauliai B | -:- |
09.06.2024. | 14:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga B | FK Minija | -:- |
09.06.2024. | 16:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys B | FK Ekranas | -:- |
14. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
14.06.2024. | 18:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FK Riteriai | -:- |
14.06.2024. | 18:30 | Jonavos centrinis stadionas | FK Be1 | Tauras | -:- |
14.06.2024. | 19:00 | Klaipėdos stadionas | FC Neptūnas | FC Hegelmann B | -:- |
14.06.2024. | 19:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | FK Panevėžys B | -:- |
15.06.2024. | 18:00 | Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) | FK Minija | FK Atmosfera | -:- |
16.06.2024. | 16:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas | FK Banga B | -:- |
16.06.2024. | 17:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas | FK Kauno Žalgiris B | -:- |
16.06.2024. | 18:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FA Šiauliai B | -:- |
15. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
21.06.2024. | 19:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | FK Kauno Žalgiris B | FK Garliava | -:- |
21.06.2024. | 19:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga B | FC Neptūnas | -:- |
21.06.2024. | 19:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann B | FK Nevėžis | -:- |
22.06.2024. | 15:00 | Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) | FK Atmosfera | FK Babrungas | -:- |
22.06.2024. | 16:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys B | FK Minija | -:- |
22.06.2024. | 18:00 | LFF stadionas | FK Riteriai | FK Be1 | -:- |
22.06.2024. | 18:00 | Tauragės "Vytauto" stadionas | Tauras | Vilniaus BFA | -:- |
23.06.2024. | 16:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FK Ekranas | -:- |
Table - TOPsport I Lyga 2024
# | Club | Pl. | W | D | L | G+ | G- | GD | Pts. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FK Riteriai | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 0 | +7 | 6 |
2. | FK Be1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | +4 | 6 |
3. | FC Neptūnas | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | +2 | 4 |
4. | Vilniaus BFA | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | +1 | 4 |
5. | FK Babrungas | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | +1 | 4 |
6. | Kauno Žalgiris B | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 |
7. | FK Nevėžis | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 |
8. | FK Minija | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 |
9. | FK Banga B | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 |
10. | FK Ekranas | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 |
11. | FK Panevėžys B | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
12. | FA Šiauliai B | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 |
13. | FK Garliava | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 |
14. | Tauras | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1 |
15. | FK Atmosfera | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 0 |
16. | Hegelmann B | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | -7 | 0 |