Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21
Season 2021
- Top team
- FA Panevėžys-PRSSG
- Top scorer
- Armandas Jusys 39
- 12teams
- 164players
- 132matches
- Current matches
- All matches
Sunday, 13.06.2021. | |||||
---|---|---|---|---|---|
Time | Round | Stadium | Home team | Away team | Res. |
11:00 | 11 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | Alytaus SRC | |
11:30 | 11 | Jonavos Neries krantinės stadionas | FK Jonava | FA Panevėžys-PRSSG | |
14:00 | 11 | Fanų stadionas | FM Ateitis | Utenos Utenis | |
15:00 | 11 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | SK Polonia-Panerys | |
Thursday, 17.06.2021. | |||||
Time | Round | Stadium | Home team | Away team | Res. |
17:00 | 10 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis | FK Pabradė | |
17:00 | 20 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG | FM Ateitis |
1. round | |||||
---|---|---|---|---|---|
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
23.08.2020. | 13:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | FK Jonava | |
23.08.2020. | 13:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG | FK Garliava | |
23.08.2020. | 13:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Alytaus SRC | FA Dainava | |
23.08.2020. | 13:00 | - | FK Pabradė | VJFM Fortūna | |
23.08.2020. | 13:00 | - | SK Nemenčinė | FM Ateitis | |
24.08.2020. | 18:00 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis | FK Nevėžis | |
2. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
30.08.2020. | 12:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | FA Panevėžys-PRSSG | |
30.08.2020. | 12:00 | Fanų stadionas | FM Ateitis | FK Pabradė | |
30.08.2020. | 13:00 | Jonavos Neries krantinės stadionas | FK Jonava | Utenos Utenis | |
30.08.2020. | 13:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | SK Nemenčinė | |
30.08.2020. | 15:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FK Garliava | SK Polonia-Panerys | |
03.09.2020. | 17:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Alytaus SRC | VJFM Fortūna | |
3. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
06.09.2020. | 13:00 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis | FK Garliava | |
06.09.2020. | 13:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | FA Dainava | |
06.09.2020. | 13:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG | Alytaus SRC | |
06.09.2020. | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | VJFM Fortūna | FM Ateitis | |
06.09.2020. | 13:00 | - | FK Pabradė | FK Nevėžis | |
06.09.2020. | 16:00 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | SK Nemenčinė | FK Jonava | |
4. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
13.09.2020. | 10:30 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FM Ateitis | |
13.09.2020. | 11:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG | VJFM Fortūna | |
13.09.2020. | 11:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Alytaus SRC | SK Polonia-Panerys | |
13.09.2020. | 12:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | Utenos Utenis | |
13.09.2020. | 15:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FK Garliava | SK Nemenčinė | |
14.09.2020. | 16:30 | Jonavos stadionas (dirbtinės žolės) | FK Jonava | FK Pabradė | |
5. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
16.09.2020. | 17:30 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis | Alytaus SRC | |
20.09.2020. | 13:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | FA Panevėžys-PRSSG | |
20.09.2020. | 13:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | FK Garliava | |
20.09.2020. | 13:00 | Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos sporto aikštynas | SK Nemenčinė | FA Dainava | |
20.09.2020. | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | VJFM Fortūna | FK Nevėžis | |
20.09.2020. | 14:00 | Fanų stadionas | FM Ateitis | FK Jonava | |
6. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
25.09.2020. | 17:30 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Alytaus SRC | SK Nemenčinė | |
26.09.2020. | 13:00 | Jonavos Neries krantinės stadionas | FK Jonava | FK Nevėžis | |
27.09.2020. | 11:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | FK Pabradė | |
27.09.2020. | 15:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FK Garliava | FM Ateitis | |
01.10.2020. | 16:30 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | VJFM Fortūna | |
21.10.2020. | 16:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG | Utenos Utenis | |
7. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
01.10.2020. | 17:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | Alytaus SRC | |
04.10.2020. | 13:00 | - | SK Nemenčinė | FA Panevėžys-PRSSG | |
04.10.2020. | 13:00 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis | SK Polonia-Panerys | |
04.10.2020. | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | VJFM Fortūna | FK Jonava | |
04.10.2020. | 14:00 | Fanų stadionas | FM Ateitis | FA Dainava | |
04.10.2020. | 17:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FK Garliava | |
8. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
10.10.2020. | 11:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG | FK Pabradė | |
11.10.2020. | 11:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | SK Nemenčinė | |
11.10.2020. | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FK Garliava | FK Jonava | |
11.10.2020. | 16:00 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis | VJFM Fortūna | |
12.10.2020. | 17:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | FK Nevėžis | |
13.10.2020. | 16:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Alytaus SRC | FM Ateitis | |
9. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
16.10.2020. | 16:30 | Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos sporto aikštynas | SK Nemenčinė | Utenos Utenis | |
17.10.2020. | 16:00 | Jonavos stadionas (dirbtinės žolės) | FK Jonava | FA Dainava | |
18.10.2020. | 13:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | SK Polonia-Panerys | |
18.10.2020. | 15:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | VJFM Fortūna | FK Garliava | |
20.10.2020. | 16:30 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | Alytaus SRC | |
08.06.2021. | 19:15 | Pilaitės futbolo maniežas | FM Ateitis | FA Panevėžys-PRSSG | |
10. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
24.10.2020. | 15:00 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | SK Nemenčinė | VJFM Fortūna | |
25.10.2020. | 10:30 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | FK Garliava | |
25.10.2020. | 11:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG | FK Nevėžis | |
25.10.2020. | 13:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | FM Ateitis | |
26.05.2021. | 16:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Alytaus SRC | FK Jonava | |
17.06.2021. | 17:00 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis | FK Pabradė | |
11. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
20.05.2021. | 17:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | SK Nemenčinė | |
09.06.2021. | 19:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | VJFM Fortūna | FA Dainava | |
13.06.2021. | 11:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | Alytaus SRC | |
13.06.2021. | 11:30 | Jonavos Neries krantinės stadionas | FK Jonava | FA Panevėžys-PRSSG | |
13.06.2021. | 14:00 | Fanų stadionas | FM Ateitis | Utenos Utenis | |
13.06.2021. | 15:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | SK Polonia-Panerys | |
12. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
25.03.2021. | 17:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | Alytaus SRC | |
28.03.2021. | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | FA Panevėžys-PRSSG | |
09.04.2021. | 12:00 | KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas | VJFM Fortūna | FK Pabradė | |
26.05.2021. | 17:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | Utenos Utenis | |
03.06.2021. | 17:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava | SK Polonia-Panerys | |
03.06.2021. | 18:30 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | FM Ateitis | SK Nemenčinė | |
13. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
31.03.2021. | 17:00 | Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos sporto aikštynas | SK Nemenčinė | FK Nevėžis | |
06.04.2021. | 17:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | Utenos Utenis | FK Jonava | |
07.04.2021. | 14:30 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG | FA Dainava | |
07.04.2021. | 17:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | FM Ateitis | |
13.04.2021. | 18:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | VJFM Fortūna | Alytaus SRC | |
09.06.2021. | 19:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | FK Garliava | |
14. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
10.04.2021. | 13:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Alytaus SRC | FA Panevėžys-PRSSG | |
10.04.2021. | 13:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava | SK Nemenčinė | |
11.04.2021. | 12:00 | Fanų stadionas | FM Ateitis | VJFM Fortūna | |
11.04.2021. | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | Utenos Utenis | |
11.04.2021. | 13:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | SK Polonia-Panerys | |
12.05.2021. | 17:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FK Pabradė | |
15. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
17.04.2021. | 11:30 | KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas | VJFM Fortūna | FA Panevėžys-PRSSG | |
17.04.2021. | 12:00 | Fanų stadionas | SK Polonia-Panerys | Alytaus SRC | |
17.04.2021. | 13:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | FK Jonava | |
18.04.2021. | 13:00 | Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos sporto aikštynas | SK Nemenčinė | FK Garliava | |
18.04.2021. | 14:00 | Fanų stadionas | FM Ateitis | FK Nevėžis | |
01.06.2021. | 17:00 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis | FA Dainava | |
16. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
24.04.2021. | 14:00 | Panevėžio FA dirbtinė aikštė | FA Panevėžys-PRSSG | SK Polonia-Panerys | |
25.04.2021. | 13:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava | FM Ateitis | |
25.04.2021. | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | FK Pabradė | |
25.04.2021. | 13:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | SK Nemenčinė | |
25.04.2021. | 13:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Alytaus SRC | Utenos Utenis | |
20.05.2021. | 16:30 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | VJFM Fortūna | FK Nevėžis | |
17. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
01.05.2021. | 11:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | Utenos Utenis | FA Panevėžys-PRSSG | |
01.05.2021. | 13:00 | Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos sporto aikštynas | SK Nemenčinė | Alytaus SRC | |
01.05.2021. | 13:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | FA Dainava | |
02.05.2021. | 13:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FK Jonava | |
02.05.2021. | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | VJFM Fortūna | SK Polonia-Panerys | |
02.05.2021. | 16:00 | Fanų stadionas | FM Ateitis | FK Garliava | |
18. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
06.05.2021. | 17:30 | AAFF dirbtinės dangos aikštė | Alytaus SRC | FK Pabradė | |
08.05.2021. | 13:00 | Panevėžio FA dirbtinė aikštė | FA Panevėžys-PRSSG | SK Nemenčinė | |
08.05.2021. | 13:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava | VJFM Fortūna | |
09.05.2021. | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | FK Nevėžis | |
09.05.2021. | 13:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | FM Ateitis | |
11.05.2021. | 18:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | Utenos Utenis | |
19. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
15.05.2021. | 11:30 | KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas | VJFM Fortūna | Utenos Utenis | |
15.05.2021. | 13:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | FA Panevėžys-PRSSG | |
16.05.2021. | 13:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FA Dainava | |
16.05.2021. | 13:00 | Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos sporto aikštynas | SK Nemenčinė | SK Polonia-Panerys | |
16.05.2021. | 15:30 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava | FK Garliava | |
16.05.2021. | 16:00 | Fanų stadionas | FM Ateitis | Alytaus SRC | |
20. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
22.05.2021. | 13:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | FK Jonava | |
23.05.2021. | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | VJFM Fortūna | |
23.05.2021. | 13:00 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis | SK Nemenčinė | |
24.05.2021. | 16:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Alytaus SRC | FK Nevėžis | |
27.05.2021. | 18:30 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | FK Pabradė | |
17.06.2021. | 17:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG | FM Ateitis | |
21. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
28.05.2021. | 16:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis | FA Panevėžys-PRSSG | |
30.05.2021. | 10:00 | Fanų stadionas | FM Ateitis | SK Polonia-Panerys | |
30.05.2021. | 13:00 | Pabradės stadionas | FK Pabradė | Utenos Utenis | |
30.05.2021. | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava | FA Dainava | |
30.05.2021. | 17:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | VJFM Fortūna | SK Nemenčinė | |
31.05.2021. | 17:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava | Alytaus SRC | |
22. round | |||||
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
05.06.2021. | 17:00 | Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos sporto aikštynas | SK Nemenčinė | FK Pabradė | |
06.06.2021. | 11:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | Alytaus SRC | FK Garliava | |
06.06.2021. | 13:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | VJFM Fortūna | |
06.06.2021. | 13:00 | Panerio stadionas | SK Polonia-Panerys | FK Nevėžis | |
06.06.2021. | 13:00 | Utenos Utenio stadionas (žolė) | Utenos Utenis | FM Ateitis | |
06.06.2021. | 17:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG | FK Jonava |
Table - Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21
# | Club | Pl. | W | WP | LP | L | G+ | G- | GD | Pts. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FA Panevėžys-PRSSG | 22 | 20 | 1 | 0 | 1 | 136 | 4 | +132 | 62 |
2. | FA Dainava | 22 | 15 | 2 | 1 | 4 | 70 | 25 | +45 | 50 |
3. | FK Nevėžis | 22 | 14 | 1 | 2 | 5 | 86 | 29 | +57 | 46 |
4. | FK Garliava | 22 | 12 | 3 | 1 | 6 | 59 | 34 | +25 | 43 |
5. | FK Jonava | 22 | 11 | 2 | 4 | 5 | 40 | 24 | +16 | 41 |
6. | SK Polonia-Panerys | 22 | 10 | 4 | 0 | 8 | 50 | 40 | +10 | 38 |
7. | FM Ateitis | 22 | 9 | 1 | 2 | 10 | 30 | 31 | -1 | 31 |
8. | VJFM Fortūna | 22 | 8 | 1 | 3 | 10 | 34 | 60 | -26 | 29 |
9. | Alytaus SRC | 22 | 5 | 2 | 2 | 13 | 22 | 77 | -55 | 21 |
10. | Utenos Utenis | 22 | 4 | 2 | 3 | 13 | 17 | 43 | -26 | 19 |
11. | FK Pabradė | 22 | 3 | 0 | 1 | 18 | 22 | 97 | -75 | 10 |
12. | SK Nemenčinė | 22 | 2 | 0 | 0 | 20 | 11 | 113 | -102 | 6 |