Pirmos lygos U-14 divizionas

Season 2021

  • 11teams
  • 237players
  • 110matches
  • Current matches
  • All matches
Monday, 21.06.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
19:0011Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis Vilkas BFA Trakai
Wednesday, 23.06.2021.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:0010Naujosios Vilnios stadionasFK Granitas BFA Panevėžys B
1. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
23.08.2020.15:00Panerio stadionasFK RabonaFK Nevėžis
23.08.2020.15:00Širvintų stadionasŠirvintų SC-FK MolėtaiVisagino SC
24.08.2020.13:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BFA Panevėžys B
24.08.2020.19:15Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis Vilkas BVilnius Football Academy
25.08.2020.12:00Naujosios Vilnios stadionasFK Granitas BUkmergės SC
27.03.2021.14:00BFA ArenaBaltijos FA BFA Trakai
2. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
29.08.2020.11:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino SCVFA Geležinis Vilkas B
30.08.2020.10:00Fanų stadionasFA TrakaiVilnius Football Academy
30.08.2020.10:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FA BFK Granitas B
30.08.2020.15:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys BŠirvintų SC-FK Molėtai
30.08.2020.15:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFK Žalgiris B
30.08.2020.15:00Ukmergės miesto stadionas (žolė)Ukmergės SCFK Rabona
3. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
05.09.2020.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis Vilkas BFA Panevėžys B
06.09.2020.10:00Fanų stadionasVilnius Football AcademyVisagino SC
06.09.2020.11:30Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BUkmergės SC
06.09.2020.14:00Naujosios Vilnios stadionasFK Granitas BFA Trakai
06.09.2020.15:00Panerio stadionasFK RabonaBaltijos FA B
06.09.2020.15:00Širvintų stadionasŠirvintų SC-FK MolėtaiFK Nevėžis
4. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
12.09.2020.10:30Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisVFA Geležinis Vilkas B
12.09.2020.11:00Naujosios Vilnios stadionasFK Granitas BFK Rabona
13.09.2020.10:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FA BFK Žalgiris B
13.09.2020.11:00Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)FA TrakaiVisagino SC
13.09.2020.15:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys BVilnius Football Academy
13.09.2020.15:00Ukmergės miesto stadionas (žolė)Ukmergės SCŠirvintų SC-FK Molėtai
5. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
19.09.2020.12:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino SCFA Panevėžys B
20.09.2020.10:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis Vilkas BUkmergės SC
20.09.2020.11:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BFK Granitas B
20.09.2020.15:00Širvintų stadionasŠirvintų SC-FK MolėtaiBaltijos FA B
20.09.2020.15:00Panerio stadionasFK RabonaFA Trakai
13.10.2020.16:30Panerio stadionasVilnius Football AcademyFK Nevėžis
6. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
27.09.2020.11:00Ukmergės miesto stadionas (žolė)Ukmergės SCVilnius Football Academy
27.09.2020.12:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FA BVFA Geležinis Vilkas B
27.09.2020.13:00Panerio stadionasFK RabonaFK Žalgiris B
27.09.2020.15:00Naujosios Vilnios stadionasFK Granitas BŠirvintų SC-FK Molėtai
27.09.2020.15:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisVisagino SC
30.09.2020.17:00Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)FA TrakaiFA Panevėžys B
7. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
03.10.2020.10:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis Vilkas BFK Granitas B
04.10.2020.11:30Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BFA Trakai
04.10.2020.15:00Širvintų stadionasŠirvintų SC-FK MolėtaiFK Rabona
04.10.2020.15:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino SCUkmergės SC
04.10.2020.15:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys BFK Nevėžis
04.10.2020.16:00Fanų stadionasVilnius Football AcademyBaltijos FA B
8. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
08.10.2020.16:30Panerio stadionasFK Granitas BVilnius Football Academy
11.10.2020.10:00Fanų stadionasBaltijos FA BVisagino SC
11.10.2020.11:00Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)FA TrakaiFK Nevėžis
11.10.2020.13:00Panerio stadionasFK RabonaVFA Geležinis Vilkas B
11.10.2020.15:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BŠirvintų SC-FK Molėtai
12.10.2020.16:00Ukmergės miesto stadionas (žolė)Ukmergės SCFA Panevėžys B
9. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
17.10.2020.10:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis Vilkas BFK Žalgiris B
17.10.2020.15:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino SCFK Granitas B
18.10.2020.10:00Fanų stadionasVilnius Football AcademyFK Rabona
18.10.2020.15:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA Panevėžys BBaltijos FA B
18.10.2020.15:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisUkmergės SC
18.10.2020.15:00Širvintų stadionasŠirvintų SC-FK MolėtaiFA Trakai
10. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
25.10.2020.11:00Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)FA TrakaiUkmergės SC
25.10.2020.11:30Panerio stadionasFK RabonaVisagino SC
25.10.2020.11:35Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BVilnius Football Academy
25.10.2020.15:00Širvintų stadionasŠirvintų SC-FK MolėtaiVFA Geležinis Vilkas B
20.03.2021.17:00BFA ArenaBaltijos FA BFK Nevėžis
23.06.2021.11:00Naujosios Vilnios stadionasFK Granitas BFA Panevėžys B
11. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
08.11.2020.15:00-Vilnius Football AcademyŠirvintų SC-FK Molėtai
19.05.2021.17:30Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys BFK Rabona
08.06.2021.17:00Ukmergės miesto stadionas (žolė)Ukmergės SCBaltijos FA B
20.06.2021.15:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFK Granitas B
20.06.2021.15:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino SCFK Žalgiris B
21.06.2021.19:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis Vilkas BFA Trakai
12. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
03.04.2021.10:00Fanų stadionasFA TrakaiBaltijos FA B
04.04.2021.15:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino SCŠirvintų SC-FK Molėtai
07.04.2021.17:30Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys BFK Žalgiris B
10.04.2021.10:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVilnius Football AcademyVFA Geležinis Vilkas B
14.04.2021.18:00Ukmergės miesto stadionas (žolė)Ukmergės SCFK Granitas B
09.06.2021.19:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFK Rabona
13. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
10.04.2021.17:00BFA ArenaFK Granitas BBaltijos FA B
11.04.2021.10:00Fanų stadionasVilnius Football AcademyFA Trakai
11.04.2021.11:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BFK Nevėžis
11.04.2021.15:00Širvintų stadionasŠirvintų SC-FK MolėtaiFA Panevėžys B
11.04.2021.16:00Fanų stadionasFK RabonaUkmergės SC
12.05.2021.17:45Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis Vilkas BVisagino SC
14. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
17.04.2021.15:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA Panevėžys BVFA Geležinis Vilkas B
18.04.2021.15:00Ukmergės miesto stadionas (žolė)Ukmergės SCFK Žalgiris B
18.04.2021.15:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisŠirvintų SC-FK Molėtai
18.04.2021.18:00Fanų stadionasFA TrakaiFK Granitas B
18.04.2021.18:30BFA ArenaBaltijos FA BFK Rabona
05.05.2021.17:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino SCVilnius Football Academy
15. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
24.04.2021.12:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis Vilkas BFK Nevėžis
25.04.2021.10:00Fanų stadionasFK RabonaFK Granitas B
25.04.2021.14:00Fanų stadionasVilnius Football AcademyFA Panevėžys B
25.04.2021.15:00Širvintų stadionasŠirvintų SC-FK MolėtaiUkmergės SC
25.04.2021.15:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BBaltijos FA B
25.04.2021.15:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino SCFA Trakai
16. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
01.05.2021.11:00Ukmergės miesto stadionas (žolė)Ukmergės SCVFA Geležinis Vilkas B
01.05.2021.15:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys BVisagino SC
02.05.2021.15:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisVilnius Football Academy
02.05.2021.15:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Granitas BFK Žalgiris B
02.05.2021.15:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FA BŠirvintų SC-FK Molėtai
02.05.2021.18:00Fanų stadionasFA TrakaiFK Rabona
17. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
08.05.2021.16:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis Vilkas BBaltijos FA B
09.05.2021.12:00Fanų stadionasVilnius Football AcademyUkmergės SC
09.05.2021.15:00Širvintų stadionasŠirvintų SC-FK MolėtaiFK Granitas B
09.05.2021.15:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BFK Rabona
09.05.2021.15:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys BFA Trakai
09.05.2021.15:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino SCFK Nevėžis
18. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
15.05.2021.10:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusFK Granitas BVFA Geležinis Vilkas B
15.05.2021.13:00BFA ArenaBaltijos FA BVilnius Football Academy
16.05.2021.10:00Fanų stadionasFA TrakaiFK Žalgiris B
16.05.2021.12:00Ukmergės miesto stadionas (žolė)Ukmergės SCVisagino SC
16.05.2021.15:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFA Panevėžys B
16.05.2021.15:00Panerio stadionasFK RabonaŠirvintų SC-FK Molėtai
19. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
22.05.2021.13:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino SCBaltijos FA B
23.05.2021.11:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA Panevėžys BUkmergės SC
23.05.2021.13:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFA Trakai
23.05.2021.15:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis Vilkas BFK Rabona
23.05.2021.15:00Širvintų stadionasŠirvintų SC-FK MolėtaiFK Žalgiris B
11.06.2021.17:00Panerio stadionasVilnius Football AcademyFK Granitas B
20. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
29.05.2021.12:00Fanų stadionasFK Granitas BVisagino SC
29.05.2021.14:30Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FA BFA Panevėžys B
30.05.2021.13:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BVFA Geležinis Vilkas B
30.05.2021.15:00Nemenčinės stadionasFK RabonaVilnius Football Academy
30.05.2021.15:00Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)FA TrakaiŠirvintų SC-FK Molėtai
30.05.2021.15:00Ukmergės miesto stadionas (žolė)Ukmergės SCFK Nevėžis
21. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
06.06.2021.11:00Panerio stadionasVilnius Football AcademyFK Žalgiris B
06.06.2021.15:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis Vilkas BŠirvintų SC-FK Molėtai
06.06.2021.15:00Visagino dirbtinės dangos stadionasVisagino SCFK Rabona
06.06.2021.15:00Ukmergės miesto stadionas (žolė)Ukmergės SCFA Trakai
06.06.2021.15:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisBaltijos FA B
06.06.2021.19:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys BFK Granitas B
22. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
12.06.2021.11:00Naujosios Vilnios stadionasFK Granitas BFK Nevėžis
13.06.2021.12:00Nemenčinės stadionasFK RabonaFA Panevėžys B
13.06.2021.14:40Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BVisagino SC
13.06.2021.15:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasBaltijos FA BUkmergės SC
13.06.2021.15:00Širvintų stadionasŠirvintų SC-FK MolėtaiVilnius Football Academy
14.06.2021.19:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusFA TrakaiVFA Geležinis Vilkas B

Table - Pirmos lygos U-14 divizionas

#ClubPl.WWPLPLG+G-GDPts.
1.Baltijos FA B201810113414+12056
2.Vilnius Football Academy201711113712+12554
3.VFA Geležinis Vilkas B20131158126+5542
4.FK Žalgiris B20121076631+3538
5.FA Panevėžys B201110810350+5335
6.FK Granitas B20111085161-1035
7.FK Rabona20802104441+326
8.FA Trakai20802104951-226
9.FK Nevėžis203101634125-9111
10.Ukmergės SC20101187137-1304
11.Visagino SC201001920178-1583