LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaures-Vakaru grupe 2021/2022 Sezonas 2022

FA Šiauliai B
Šiauliai

  • 6pozicija
  • 4taškai
  • 9:15įvarčių skirtumas
  • Sudėtis
  • Rungtynės
ŽaidėjaiRungt.MinutėsĮvarčiaiGeltonosRaudonos
Gynėjai
G
Mantas Aluzas
273---
Žaidėjai
Ignas Bernotas
75702--
Justinas Biliūnas
135---
Denas Bukantis
7630-1-
Gustas Golleris
76022--
Kevinas Ivoškis
6540---
Emilis Karinauskas
7630---
Hasan Kart
6537---
Eimantas Markaitis
5447---
Žilvinas Medeikis
4119---
Aldas Nainys
2135---
Edvinas Rumbauskas
2932--
Dovydas Sajenko
5394-2-
Titas Šeputis
-----
Lukas Sudaris
42511--
Aretas Taučas
7630---
Arnas Vilimavičius
650512-
Natas Laurynas Vilkas
6514-1-
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-29
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA Šiauliai BKlaipėdos FM C
-:-
2022-05-22
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022Klaipėdos FM BFA Šiauliai B
-:-
2022-05-15
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA Šiauliai BŠilutė
-:-
2022-05-08
11:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FK SanedFA Šiauliai B
-:-
2022-05-01
15:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA Šiauliai BFK Atmosfera
-:-
2022-04-24
15:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA TaurasFA Šiauliai B
-:-
2022-04-10
15:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022Minijos FAFA Šiauliai B
-:-
2021-10-27
19:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA Šiauliai BFK Saned
2021-10-20
17:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022ŠilutėFA Šiauliai B
2021-10-17
11:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022Klaipėdos FM CFA Šiauliai B
2021-10-10
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA Šiauliai BKlaipėdos FM B
2021-09-19
15:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FK AtmosferaFA Šiauliai B
2021-09-12
11:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA Šiauliai BFA Tauras
2021-09-05
14:00
LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022FA Šiauliai BMinijos FA

Lentelė - LVJUFA Pirmos lygos U17 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2021/2022

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Minijos FA75200369+2719
2.FA Tauras76001248+1618
3.Klaipėdos FM B75011235+1816
4.FK Atmosfera740122119+213
5.Klaipėdos FM C72104212108
6.FA Šiauliai B71015915-64
7.Šilutė71006630-243
8.FK Saned710061043-333