LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietu-Rytu regiono grupe 2021/2022 Sezonas 2022

FK Garliava B
Garliava, Kauno raj.

  • 2pozicija
  • 39taškai
  • 59:15įvarčių skirtumas
  • Sudėtis
  • Rungtynės
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-06-05
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Garliava BFK Pabradė
-:-
2022-05-29
11:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022VJFM FortūnaFK Garliava B
-:-
2022-05-22
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Garliava BVilniaus BFA B
-:-
2022-05-15
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022SK Polonia-PanerysFK Garliava B
2022-05-08
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Garliava BSK Nemenčinė
2022-05-01
15:30
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Žalgiris BFK Garliava B
2022-04-24
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Garliava BFK Lokomotyvas
2022-04-10
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022JonavaFK Garliava B
2022-03-27
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Garliava BFA-FM Ateitis
2022-03-20
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK VidzgirisFK Garliava B
2021-11-14
10:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Garliava BJonava
2021-11-07
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK PabradėFK Garliava B
2021-10-30
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Garliava BVJFM Fortūna
2021-10-21
17:30
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022Vilniaus BFA BFK Garliava B

Lentelė - LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Vilniaus BFA B17161009114+7750
2.FK Garliava B17120325915+4439
3.SK Polonia-Panerys16101235621+3534
4.FK Žalgiris B1892074628+1831
5.Jonava1790174123+1828
6.VJFM Fortūna1682064139+228
7.FA-FM Ateitis1790082828027
8.FK Vidzgiris1890094648-227
9.FK Pabradė17300142270-489
10.FK Lokomotyvas172001519113-946
11.SK Nemenčinė1810017656-503