LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietu-Rytu regiono grupe 2021/2022 Sezonas 2022

FK Garliava B
Garliava, Kauno raj.

  • 4pozicija
  • 13taškai
  • 20:3įvarčių skirtumas
  • Sudėtis
  • Rungtynės
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-06-05
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Garliava BFK Pabradė
-:-
2022-05-29
11:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022VJFM FortūnaFK Garliava B
-:-
2022-05-22
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Garliava BVilniaus BFA B
-:-
2022-05-15
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022SK Polonia-PanerysFK Garliava B
-:-
2022-05-08
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Garliava BSK Nemenčinė
-:-
2022-05-01
15:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Žalgiris BFK Garliava B
-:-
2022-04-24
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Garliava BFK Lokomotyvas
-:-
2022-04-10
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022JonavaFK Garliava B
-:-
2022-03-27
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Garliava BFA-FM Ateitis
-:-
2022-03-20
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK VidzgirisFK Garliava B
-:-
2021-11-07
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK PabradėFK Garliava B
-:-
2021-10-31
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Garliava BVJFM Fortūna
-:-
2021-10-21
17:30
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022Vilniaus BFA BFK Garliava B
-:-
2021-10-17
15:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Garliava BSK Polonia-Panerys

Lentelė - LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Vilniaus BFA B76001256+1918
2.FA-FM Ateitis75002117+415
3.VJFM Fortūna641011813+514
4.FK Garliava B64011203+1713
5.SK Polonia-Panerys74012186+1213
6.Jonava54001163+1312
7.FK Vidzgiris740032319+412
8.FK Žalgiris B711051018-85
9.FK Pabradė41003913-43
10.SK Nemenčinė70007123-220
11.FK Lokomotyvas70007646-400