LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietu-Rytu regiono grupe 2021/2022 Sezonas 2022

FK Lokomotyvas
Vilnius

  • 11pozicija
  • 0taškai
  • 6:46įvarčių skirtumas
  • Sudėtis
  • Rungtynės
ŽaidėjaiRungt.MinutėsĮvarčiaiGeltonosRaudonos
Saugai
S
Bernardas Narkovski
7-12-
Žaidėjai
Daniel Agejev
7-12-
Devidas Aleksiukas
-----
Edviv Blaževič
1----
Ernest Dakševič
-----
Robert Deinarovič
-----
Gabriel Duduc
7--2-
Daniel Dulko
7-1--
Andrius Jovsa
5----
Albert Klim
1----
Daniel Komarovski
3----
Gleb Lobačevskij
--1--
Bogdan Mickevič
7--1-
Rokas Petrulevič
7----
Nojus Škema
2-1--
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-06-05
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK LokomotyvasVilniaus BFA B
-:-
2022-05-29
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022SK Polonia-PanerysFK Lokomotyvas
-:-
2022-05-22
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK LokomotyvasSK Nemenčinė
-:-
2022-05-15
15:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Žalgiris BFK Lokomotyvas
-:-
2022-05-01
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK LokomotyvasJonava
-:-
2022-04-24
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK Garliava BFK Lokomotyvas
-:-
2022-04-10
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK LokomotyvasFA-FM Ateitis
-:-
2022-04-03
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK VidzgirisFK Lokomotyvas
-:-
2022-03-27
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK LokomotyvasFK Pabradė
-:-
2022-03-20
15:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022VJFM FortūnaFK Lokomotyvas
-:-
2021-11-07
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022Vilniaus BFA BFK Lokomotyvas
-:-
2021-10-31
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK LokomotyvasSK Polonia-Panerys
-:-
2021-10-24
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022SK NemenčinėFK Lokomotyvas
-:-
2021-10-17
13:00
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022FK LokomotyvasFK Žalgiris B

Lentelė - LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Vilniaus BFA B76001256+1918
2.FA-FM Ateitis75002117+415
3.VJFM Fortūna641011813+514
4.FK Garliava B64011203+1713
5.SK Polonia-Panerys74012186+1213
6.Jonava54001163+1312
7.FK Vidzgiris740032319+412
8.FK Žalgiris B711051018-85
9.FK Pabradė41003913-43
10.SK Nemenčinė70007123-220
11.FK Lokomotyvas70007646-400