Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietos Sezonas 2022

FK Žalgiris

  • 2pozicija
  • 58taškai
  • 67:16įvarčių skirtumas
  • Rungtynės
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-06-11
11:00
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosFK ŽalgirisFK Garliava
-:-
2022-06-04
13:00
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosKlaipėdos FMFK Žalgiris
-:-
2022-06-01
18:00
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosKauno Žalgirio FAFK Žalgiris
-:-
2022-05-21
15:00
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosFK ŽalgirisTalentų FA-FK Riteriai
2022-05-14
11:00
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosFA Panevėžys-PRSSGFK Žalgiris
2022-05-11
18:15
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosFK ŽalgirisKauno Žalgirio FA
2022-05-07
14:30
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosFK GarliavaFK Žalgiris
2022-04-30
13:15
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosFK ŽalgirisKlaipėdos FM
2022-04-27
18:00
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosTalentų FA-FK RiteriaiFK Žalgiris
2022-04-09
13:45
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosFK ŽalgirisFA Panevėžys-PRSSG

Lentelė - Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietos

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Talentų FA-FK Riteriai24146406713+5458
2.FK Žalgiris25164236716+5158
3.FA Panevėžys-PRSSG261130125739+1839
4.Klaipėdos FM241211105638+1839
5.Kauno Žalgirio FA251031114041-137
6.FK Garliava26904135751+631