Pirmos lygos U-15 diviziono Pietu-Rytu regionas 20/21 Sezonas 2021

Jonava
Jonavos rajonas

  • 5pozicija
  • 41taškai
  • 40:24įvarčių skirtumas
  • Sudėtis
  • Rungtynės
ŽaidėjaiRungt.MinutėsĮvarčiaiGeltonosRaudonos
Vartininkai
V
Marijus Juknevičius
22-2--
Gynėjai
G
Lukas Radauskas
22-1--
Saugai
S
Titas Čekanavičius
1--1-
S
Edgaras Drozd
21-13-
S
Ugnius Spietinis
21-1--
Puolėjai
P
Tomas Korian
16-102-
Žaidėjai
Ignas Aliukonis
22-1--
Astijus Babilas
-----
Justinas Blažys
21----
Mantas Klapatauskas
18-1231
Nedas Komarovas
9-51-
Vakaris Laninas
21--3-
Vakaris Masėnas
-----
Martynas Mirončikas
-----
Aras Linas Palaitis
1----
Joris Paškevičius
21----
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-06-13
11:30
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21JonavaFA-FK Panevėžys-PRSSG
2021-06-06
17:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21FA-FK Panevėžys-PRSSGJonava
2021-06-03
17:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21JonavaSK Polonia-Panerys
2021-05-31
17:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21JonavaAlytaus SRC
2021-05-26
16:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21Alytaus SRCJonava
2021-05-22
13:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21FA DainavaJonava
2021-05-16
15:30
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21JonavaFK Garliava
2021-05-08
13:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21JonavaVJFM Fortūna
2021-05-02
13:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21FK NevėžisJonava
2021-04-25
13:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21JonavaFM Ateitis
2021-04-17
13:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21FK PabradėJonava
2021-04-10
13:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21JonavaSK Nemenčinė
2021-04-06
17:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21FA UtenisJonava
2020-10-17
16:00
Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21JonavaFA Dainava

Lentelė - Pirmos lygos U-15 diviziono Pietų-Rytų regionas 20/21

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.FA-FK Panevėžys-PRSSG22201011364+13262
2.FA Dainava22152147025+4550
3.FK Nevėžis22141258629+5746
4.FK Garliava22123165934+2543
5.Jonava22112454024+1641
6.SK Polonia-Panerys22104085040+1038
7.FM Ateitis22912103031-131
8.VJFM Fortūna22813103460-2629
9.Alytaus SRC22522132277-5521
10.FA Utenis22423131743-2619
11.FK Pabradė22301182297-7510
12.SK Nemenčinė222002011113-1026