Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietos Sezonas 2022

Klaipėdos FM
Klaipėda

  • 4pozicija
  • 51taškai
  • 54:28įvarčių skirtumas
  • Rungtynės
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-06-18
13:00
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosKlaipėdos FMFK Žalgiris
-:-
2022-06-15
17:30
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosKlaipėdos FMFK Aidas
-:-
2022-06-12
11:00
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosFA Panevėžys-PRSSGKlaipėdos FM
-:-
2022-06-02
20:00
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosFK AidasKlaipėdos FM
-:-
2022-05-28
15:00
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosKlaipėdos FMNFA BE1
2022-05-21
13:00
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosVFA Geležinis VilkasKlaipėdos FM
2022-05-14
15:30
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosFK ŽalgirisKlaipėdos FM
2022-05-07
14:00
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosKlaipėdos FMFA Panevėžys-PRSSG
2022-04-23
11:00
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosNFA BE1Klaipėdos FM
2022-04-15
17:30
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietosKlaipėdos FMVFA Geležinis Vilkas

Lentelė - Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2021/2022 II etapas 1-6 vietos

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.NFA BE128221147724+5369
2.FA Panevėžys-PRSSG28183167030+4061
3.FK Žalgiris29172285631+2557
4.Klaipėdos FM28152295428+2651
5.VFA Geležinis Vilkas29150684935+1451
6.FK Aidas281131132950-2140