Pagrindinis
Rinktinės
Vyrų
Vyrų rinktinė
U-21 vaikinai
U-19 vaikinai
U-18 vaikinai
U-17 vaikinai
U-16 vaikinai
U-15 vaikinai
Moterų
Moterų rinktinė
U-19 merginos
U-18 merginos
U-17 merginos
U-16 merginos
U-15 merginos
Futsal
Futsal rinktinė
Futsal moterų rinktinė
Futsal U-19 rinktinė
Paplūdimio
Paplūdimio rinktinė
Varžybos
Vyrų
TOPsport A lyga
TOPsport I lyga
LFF II lyga
LFF taurė
TOPsport LFF supertaurė
Moterų
Topo centras euronics moterų A lyga
Topo centras euronics moterų I lyga
(
I etapas
)
Baltijos moterų lyga
(
I etapas
)
Merginų elitinė lyga
(
MEL U17
,
MEL U15
)
Mergaičių U13 čempionatas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
Moterų futsal čempionatas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
,
II etapas
,
III etapas
Mergaičių futsal U13 čempionatas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
,
1-4 v.
,
5-8 v.
,
9-12 v.
)
Moterų regioninė lyga
Mėgėjų
KAFF III lyga
KLFF III lyga
PAFF-ŠAFF III lyga
PAFF-UAFA 8x8 čempionatas
Jaunimo
Jaunimo U-19 čempionatas
Samsung Galaxy Watch EJL
U-18 divizionas
(
I etapas
)
U-16 divizionas
(
I etapas
)
U-15 divizionas
(
I etapas
)
Jaunučių U-14 divizionas
Jaunučių U-13 divizionas
I lygos U-18 divizionas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-16 divizionas
(
Pietų
,
Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-15 divizionas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-14 divizionas
(
Pietų-Rytų A
,
Pietų-Rytų B
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-13 divizionas
(
Pietų-Rytų A
,
Pietų-Rytų B
,
Šiaurės-Vakarų
)
Samsung Galaxy Watch LVL
Baltijos jaunimo lyga U16
(
A grupė
,
B grupė
)
Baltijos jaunimo lyga U15
(
A grupė
,
B grupė
)
Futsal
TOPsport Futsal A lyga
(
Atkrintamosios
)
Lietuvos Futsal Taurė
Futsal Supertaurė
PAFF Futsal I lyga
Jaunimo Futsal čempionatas
Paplūdimio
2023 Stiklita paplūdimio čempionatas
(
I etapas
,
atkrintamosios
)
Studentai
Lietuvos studentų futbolo čempionatas
Veteranai/Senjorai
23' Lietuvos veteranų (35+) futbolo pirmenybės
24' Lietuvos veteranų (35+) futsal pirmenybės
24’ Lietuvos senjorų (60+) futsal primenybės
23' Lietuvos veteranų (40+) mažojo futbolo pirmenybės
23' Lietuvos senjorų (50+) mažojo futbolo pirmenybės
23‘ Lietuvos senjorų (60+) mažojo futbolo pirmenybės
23/24 Lietuvos senjorų (50+) futsal pirmenybės
Masinis futbolas
2024 m. "ladygolas" U12 merginų futsal žaidynės
2024 m. "ladygolas" U14 merginų futsal žaidynės
2023/24 "MrGolas" U12 vaikinų futsal žaidynės
2023/24 "MrGolas" U14 vaikinų futsal žaidynės
II Lyga
Sezonas 2024
FK Šilutė
Šilutės rajonas
-
pozicija
-
taškai
-
įvarčių skirtumas
Sudėtis
Žaidėjai
Rungt.
Minutės
Įvarčiai
Geltonos
Raudonos
Vartininkai
Rokas Sirtautas
-
-
-
-
-
Vadim Trefilov
-
-
-
-
-
Gynėjai
Laurynas Bauža
-
-
-
-
-
Edvinas Bračkus
-
-
-
-
-
Tomas Čeliauskas
-
-
-
-
-
Žilvinas Česnulis
-
-
-
-
-
Einoras Dedurkevičius
-
-
-
-
-
Aleksandr Fiodorov
-
-
-
-
-
Karolis Inta
-
-
-
-
-
Simonas Juška
-
-
-
-
-
Titas Macikas
-
-
-
-
-
Gvidas Merkevičius
-
-
-
-
-
Deividas Padaigis
-
-
-
-
-
Justas Raziūnas
-
-
-
-
-
Vladimir Vistunov
-
-
-
-
-
Saugai
Jonas Lukas Kovalskis
-
-
-
-
-
Paulius Lotužys
-
-
-
-
-
Deividas Lukošius
-
-
-
-
-
Denis Matihin
-
-
-
-
-
Rokas Rusys
-
-
-
-
-
Robertas Sūdžius
-
-
-
-
-
Donatas Surblys
-
-
-
-
-
Puolėjai
Algimantas Bačanskis
-
-
-
-
-
Dominykas Jakočiūnas
-
-
-
-
-
Gvidas Juška
-
-
-
-
-
Lentelė - II Lyga 2024