SHARP Elitinės jaunių lygos U-17 divizionas Sezonas 2019

Vilniaus FM

  • 7pozicija
  • 8taškai
  • 13:28įvarčių skirtumas
  • Sudėtis
  • Rungtynės
DataVaržybosNamų komandaSvečių komandaRez.
2019-11-02
14:30
SHARP Elitinės jaunių lygos U-17 divizionasVilniaus FMKauno SM Tauras
-:-
2019-10-26
15:15
SHARP Elitinės jaunių lygos U-17 divizionasSG-FA ŠiauliaiVilniaus FM
-:-
2019-10-19
14:30
SHARP Elitinės jaunių lygos U-17 divizionasVilniaus FMJonava
-:-
2019-10-12
13:00
SHARP Elitinės jaunių lygos U-17 divizionasKlaipėdos FMVilniaus FM
-:-
2019-10-05
14:30
SHARP Elitinės jaunių lygos U-17 divizionasVilniaus FMFK Vilnius-BFA
-:-
2019-09-28
13:00
SHARP Elitinės jaunių lygos U-17 divizionasKauno Žalgiris-SMVilniaus FM
-:-
2019-09-21
16:15
SHARP Elitinės jaunių lygos U-17 divizionasVilniaus FMFK Žalgiris
-:-
2019-09-14
16:30
SHARP Elitinės jaunių lygos U-17 divizionasKauno SM TaurasVilniaus FM
-:-
2019-09-07
18:15
SHARP Elitinės jaunių lygos U-17 divizionasVilniaus FMSG-FA Šiauliai
-:-
2019-08-31
13:00
SHARP Elitinės jaunių lygos U-17 divizionasJonavaVilniaus FM
-:-
2019-08-24
13:30
SHARP Elitinės jaunių lygos U-17 divizionasVilniaus FMKlaipėdos FM
-:-
2019-08-21
14:15
SHARP Elitinės jaunių lygos U-17 divizionasFK Vilnius-BFAVilniaus FM
-:-
2019-08-17
14:30
SHARP Elitinės jaunių lygos U-17 divizionasVilniaus FMKauno Žalgiris-SM
-:-
2019-06-22
15:00
SHARP Elitinės jaunių lygos U-17 divizionasFK ŽalgirisVilniaus FM
-:-

Lentelė - SHARP Elitinės jaunių lygos U-17 divizionas

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.SG-FA Šiauliai980013510+2524
2.FK Žalgiris87010325+2722
3.Klaipėdos FM961021512+320
4.FK Vilnius-BFA1041052821+714
5.Kauno Žalgiris-SM1040062121012
6.Kauno SM Tauras930151717010
7.Vilniaus FM921061328-158
8.Jonava100019350-471