Pagrindinis
Rinktinės
Vyrų
Vyrų rinktinė
U-21 vaikinai
U-19 vaikinai
U-18 vaikinai
U-17 vaikinai
U-16 vaikinai
U-15 vaikinai
Moterų
Moterų rinktinė
U-19 merginos
U-18 merginos
U-17 merginos
U-16 merginos
U-15 merginos
Futsal
Futsal rinktinė
Futsal moterų rinktinė
Futsal U-19 rinktinė
Paplūdimio
Paplūdimio rinktinė
Varžybos
Vyrų
TOPsport A lyga
TOPsport I lyga
LFF II lyga
LFF taurė
TOPsport LFF supertaurė
Moterų
Topo centras Euronics moterų A lyga
Topo centras Euronics moterų I lyga
(
I etapas
)
Baltijos moterų lyga
(
I etapas
)
Merginų elitinė lyga
(
MEL U17
,
MEL U15
)
Mergaičių U13 čempionatas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
Moterų futsal čempionatas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
,
II etapas
,
III etapas
Mergaičių futsal U13 čempionatas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
,
1-4 v.
,
5-8 v.
,
9-12 v.
)
Moterų regioninė lyga
Mėgėjų
KAFF III lyga
KLFF III lyga
PAFF-ŠAFF III lyga
PAFF-UAFA 8x8 čempionatas
Jaunimo
Jaunimo U-19 čempionatas
Samsung Galaxy Watch EJL
U-18 divizionas
(
I etapas
)
U-16 divizionas
(
I etapas
)
U-15 divizionas
(
I etapas
)
Jaunučių U-14 divizionas
Jaunučių U-13 divizionas
I lygos U-18 divizionas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-16 divizionas
(
Pietų
,
Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-15 divizionas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-14 divizionas
(
Pietų-Rytų A
,
Pietų-Rytų B
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-13 divizionas
(
Pietų-Rytų A
,
Pietų-Rytų B
,
Šiaurės-Vakarų
)
Samsung Galaxy Watch LVL
Baltijos jaunimo lyga U16
(
A grupė
,
B grupė
)
Baltijos jaunimo lyga U15
(
A grupė
,
B grupė
)
Futsal
TOPsport Futsal A lyga
(
Atkrintamosios
)
Lietuvos Futsal Taurė
Futsal Supertaurė
PAFF Futsal I lyga
Jaunimo Futsal čempionatas
Paplūdimio
2023 Stiklita paplūdimio čempionatas
(
I etapas
,
atkrintamosios
)
Studentai
Lietuvos studentų futbolo čempionatas
Veteranai/Senjorai
23' Lietuvos veteranų (35+) futbolo pirmenybės
24' Lietuvos veteranų (35+) futsal pirmenybės
24’ Lietuvos senjorų (60+) futsal primenybės
23' Lietuvos veteranų (40+) mažojo futbolo pirmenybės
23' Lietuvos senjorų (50+) mažojo futbolo pirmenybės
23‘ Lietuvos senjorų (60+) mažojo futbolo pirmenybės
23/24 Lietuvos senjorų (50+) futsal pirmenybės
Masinis futbolas
2024 m. "ladygolas" U12 merginų futsal žaidynės
2024 m. "ladygolas" U14 merginų futsal žaidynės
2023/24 "MrGolas" U12 vaikinų futsal žaidynės
2023/24 "MrGolas" U14 vaikinų futsal žaidynės
Wellkid lyga U-11 Pietų regionas II pusė
10. turas
6
Ąžuolas
:
FA Dainava
1
Penktadienis, 05-10-2018 16:30
Rungtynių protokolas
Martynas Palaitis (G)
16
1
Joris Packevičius (G)
Armandas Stankevičius
4
24
Aldas Poškus
Paulius Stankus
3
5
Ignas Domarkas
Arnas Rudžionis
7
18
Titas Žukauskas
Domas Mažeika (C)
10
4
Pijus Sabonis
Gerdas Barkauskas
11
3
Kajus Bakanavičius
Pijus Grigaliūnas
24
14
Tajus Vailionis
Nojus Stelmokas
55
22
Nojus Sinkevičius
Arnas Kemežys
17
16
Jokūbas Nedzinskas
Ignas Kulokas
33
21
Bretas Vaitkevičius (C)
Jokūbas Žiedelis
18
29
Tajus Nutautas
Kajus Šimkus
5
10
Nojus Mickevičius
-
11
Karolis Šilalė
Treneriai
-
Nerijus Bartkevičius
Lygos statistika
1
Vieta lentelėje
3
54
Taškai
51
175:40
Įvarčių skirtumas
121:44