Pagrindinis
Rinktinės
Vyrų
Vyrų rinktinė
U-21 vaikinai
U-19 vaikinai
U-18 vaikinai
U-17 vaikinai
U-16 vaikinai
U-15 vaikinai
Moterų
Moterų rinktinė
U-19 merginos
U-18 merginos
U-17 merginos
U-16 merginos
U-15 merginos
Futsal
Futsal rinktinė
Futsal moterų rinktinė
Futsal U-19 rinktinė
Paplūdimio
Paplūdimio rinktinė
Varžybos
Vyrų
TOPsport A lyga
TOPsport I lyga
LFF II lyga
LFF taurė
TOPsport LFF supertaurė
Moterų
Topo centras Euronics moterų A lyga
Topo centras Euronics moterų I lyga
(
I etapas
)
Baltijos moterų lyga
(
I etapas
)
Merginų elitinė lyga
(
MEL U17
,
MEL U15
)
Mergaičių U13 čempionatas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
Moterų futsal čempionatas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
,
II etapas
,
III etapas
Mergaičių futsal U13 čempionatas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
,
1-4 v.
,
5-8 v.
,
9-12 v.
)
Moterų regioninė lyga
Mėgėjų
KAFF III lyga
KLFF III lyga
PAFF-ŠAFF III lyga
PAFF-UAFA 8x8 čempionatas
Jaunimo
Jaunimo U-19 čempionatas
Samsung Galaxy Watch EJL
U-18 divizionas
(
I etapas
)
U-16 divizionas
(
I etapas
)
U-15 divizionas
(
I etapas
)
Jaunučių U-14 divizionas
Jaunučių U-13 divizionas
I lygos U-18 divizionas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-16 divizionas
(
Pietų
,
Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-15 divizionas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-14 divizionas
(
Pietų-Rytų A
,
Pietų-Rytų B
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-13 divizionas
(
Pietų-Rytų A
,
Pietų-Rytų B
,
Šiaurės-Vakarų
)
Samsung Galaxy Watch LVL
Baltijos jaunimo lyga U16
(
A grupė
,
B grupė
)
Baltijos jaunimo lyga U15
(
A grupė
,
B grupė
)
Futsal
TOPsport Futsal A lyga
(
Atkrintamosios
)
Lietuvos Futsal Taurė
Futsal Supertaurė
PAFF Futsal I lyga
Jaunimo Futsal čempionatas
Paplūdimio
2023 Stiklita paplūdimio čempionatas
(
I etapas
,
atkrintamosios
)
Studentai
Lietuvos studentų futbolo čempionatas
Veteranai/Senjorai
23' Lietuvos veteranų (35+) futbolo pirmenybės
24' Lietuvos veteranų (35+) futsal pirmenybės
24’ Lietuvos senjorų (60+) futsal primenybės
23' Lietuvos veteranų (40+) mažojo futbolo pirmenybės
23' Lietuvos senjorų (50+) mažojo futbolo pirmenybės
23‘ Lietuvos senjorų (60+) mažojo futbolo pirmenybės
23/24 Lietuvos senjorų (50+) futsal pirmenybės
Masinis futbolas
2024 m. "ladygolas" U12 merginų futsal žaidynės
2024 m. "ladygolas" U14 merginų futsal žaidynės
2023/24 "MrGolas" U12 vaikinų futsal žaidynės
2023/24 "MrGolas" U14 vaikinų futsal žaidynės
U-15 2020 m. Lietuvos vaiku futsal čempionatas Vakaru grupe
1. turas
3
FK Babrungas B
:
FK Babrungas
5
Šeštadienis, 25-01-2020 12:00
Plungės miesto centrinis stadionas, Plungė
Rungtynių protokolas
Žygimantas Bendikas (G)
14
1
Redas Adomavičius (G)
Dominykas Balsys (C)
19
13
Markas Untulis (C)
Julius Vaškys
8
5
Nojus Abartis
Vakaris Kniūkšta
35
15
Tomas Miklovas
Vestas Mockevičius
99
21
Kajus Rimkus
Atsarginiai žaidėjai
Mantas Norvaišas
10
33
Lukas Paulauskas
Rokas Gedgaudas
87
12
Justas Rimeikis
Ugnius Žalimas
55
7
Ugnius Mockus
-
8
Ernestas Šakinis
Treneriai
-
Alvydas Mickevičius
Lygos statistika
5
Vieta lentelėje
1
10
Taškai
28
35:54
Įvarčių skirtumas
57:27