Pagrindinis
Rinktinės
Vyrų
Vyrų rinktinė
U-21 vaikinai
U-19 vaikinai
U-18 vaikinai
U-17 vaikinai
U-16 vaikinai
U-15 vaikinai
Moterų
Moterų rinktinė
U-19 merginos
U-17 merginos
U-16 merginos
U-15 merginos
Futsal
Futsal rinktinė
Futsal moterų rinktinė
Futsal U-19 rinktinė
Paplūdimio
Paplūdimio rinktinė
Varžybos
Vyrų
TOPsport A lyga
TOPsport I lyga
LFF II lyga
FPRO LFF taurė
TOPsport LFF supertaurė
Moterų
Topo centras Euronics moterų A lyga
Topo centras Euronics moterų I lyga
(
I etapas
)
Baltijos moterų lyga
(
I etapas
)
Merginų elitinė lyga
(
MEL U17
,
MEL U15
)
Mergaičių U13 čempionatas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
Moterų futsal čempionatas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
,
II etapas
,
III etapas
Mergaičių futsal U13 čempionatas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
,
1-4 v.
,
5-8 v.
,
9-12 v.
)
Moterų regioninė lyga
Mėgėjų
KAFF III lyga
KLFF III lyga
PAFF-ŠAFF III lyga
PAFF-UAFA 8x8 čempionatas
Jaunimo
Jaunimo U-19 čempionatas
Samsung Galaxy Watch EJL
U-18 divizionas
(
I etapas
)
U-16 divizionas
(
I etapas
)
U-15 divizionas
(
I etapas
)
Jaunučių U-14 divizionas
Jaunučių U-13 divizionas
I lygos U-18 divizionas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-16 divizionas
(
Pietų
,
Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-15 divizionas
(
Pietų-Rytų
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-14 divizionas
(
Pietų-Rytų A
,
Pietų-Rytų B
,
Šiaurės-Vakarų
)
I lygos U-13 divizionas
(
Pietų-Rytų A
,
Pietų-Rytų B
,
Šiaurės-Vakarų
)
Samsung Galaxy Watch LVL
Baltijos jaunimo lyga U16
(
A grupė
,
B grupė
,
II etapas
)
Baltijos jaunimo lyga U15
(
A grupė
,
B grupė
,
II etapas
)
Futsal
TOPsport Futsal A lyga
(
Atkrintamosios
)
Lietuvos Futsal Taurė
Futsal Supertaurė
PAFF Futsal I lyga
Jaunimo Futsal čempionatas
Paplūdimio
2023 Stiklita paplūdimio čempionatas
(
I etapas
,
atkrintamosios
)
Studentai
Lietuvos studentų futbolo čempionatas
Veteranai/Senjorai
23' Lietuvos veteranų (35+) futbolo pirmenybės
24' Lietuvos veteranų (35+) futsal pirmenybės
24’ Lietuvos senjorų (60+) futsal primenybės
23' Lietuvos veteranų (40+) mažojo futbolo pirmenybės
23' Lietuvos senjorų (50+) mažojo futbolo pirmenybės
23‘ Lietuvos senjorų (60+) mažojo futbolo pirmenybės
23/24 Lietuvos senjorų (50+) futsal pirmenybės
Masinis futbolas
2024 m. "ladygolas" U12 merginų futsal žaidynės
2024 m. "ladygolas" U14 merginų futsal žaidynės
2023/24 "MrGolas" U12 vaikinų futsal žaidynės
2023/24 "MrGolas" U14 vaikinų futsal žaidynės
Wellkid lyga U-10 Rytų regiono A divizionas
8. turas
3
FM Žaibas
:
FM Ateitis-1
5
Penktadienis, 15-06-2018 14:30
Rungtynių protokolas
Kornelijus Mališauskas (G)
20
27
Simas Grabauskas (G)
Arsenij Jefimavičius
26
19
Ignas Ivaška
Ąžuolas Motiejus Mileišis
16
7
Nojus Antropikas
Robert Kozič
25
10
Matas Sakalauskas
Ignas Pukinskas
42
14
Tajus Jonyla
Justas Gerbutavičius
21
2
Mantas Jonas Steponavičius
Maksim Juckevič
24
17
Povilas Raila
Artiom Kazakov
38
12
Simonas Sasnauskas
Sebastian Zaicev
59
9
Michal Brazis
Rytis Balsys
60
6
Benas Grabauskas
Nikolas Kazlauskas
61
18
Vincentas Skupas
Natan Jankun
30
1
Augustas Jansonas
-
4
Germanas Glemža
-
11
Dainius Griesius
Treneriai
-
Dainius Gudaitis
Lygos statistika
12
Vieta lentelėje
4
3
Taškai
23
18:79
Įvarčių skirtumas
56:23