LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022

Sezonas 2022

  • 11komandos
  • 216žaidėjai
  • 110rungtynės
  • Aktualios rungtynės
  • Visos rungtynės
Šeštadienis, 2021-11-13
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
11:009KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionasVJFM FortūnaFA-FM Ateitis
Sekmadienis, 2021-11-14
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
10:004Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK Garliava BJonava
Sekmadienis, 2021-11-21
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
13:004Pabradės stadionasFK PabradėSK Nemenčinė
Pirmadienis, 2021-11-22
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
15:001Jonavos Neries krantinės stadionasJonavaFK Pabradė
Sekmadienis, 2021-11-28
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
13:009Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos dirbtinės dangos aikštėSK NemenčinėFK Lokomotyvas
13:009Pabradės stadionasFK PabradėFK Vidzgiris
Sekmadienis, 2022-03-20
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
13:0012AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisFK Garliava B
-:-
13:0012Pabradės stadionasFK PabradėJonava
-:-
13:0012BFA ArenaVilniaus BFA BFK Žalgiris B
-:-
13:0012Panerio stadionasSK Polonia-PanerysSK Nemenčinė
-:-
1. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-08-2910:45Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)SK NemenčinėSK Polonia-Panerys
2021-08-2911:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK Garliava BFK Vidzgiris
2021-08-2911:00Rūdaminos stadionasFK LokomotyvasVJFM Fortūna
2021-08-2913:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BVilniaus BFA B
2021-11-2215:00Jonavos Neries krantinės stadionasJonavaFK Pabradė
2. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-09-0511:00Pabradės stadionasFK PabradėFK Lokomotyvas
2021-09-0511:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisJonava
2021-09-0511:30Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasVilniaus BFA BSK Nemenčinė
2021-09-0511:30KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionasVJFM FortūnaFK Žalgiris B
2021-09-0514:00Fanų stadionasFA-FM AteitisFK Garliava B
3. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-09-1213:00Jonavos dirbtinės dangos aikštėJonavaFA-FM Ateitis
2021-09-1213:00Rūdaminos stadionasFK LokomotyvasFK Vidzgiris
2021-09-1213:00Panerio stadionasSK Polonia-PanerysVilniaus BFA B
2021-09-1216:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)SK NemenčinėVJFM Fortūna
2021-11-0917:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BFK Pabradė
4. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-09-1911:00KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionasVJFM FortūnaSK Polonia-Panerys
2021-09-1912:00Fanų stadionasFA-FM AteitisFK Lokomotyvas
2021-10-0517:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisFK Žalgiris B
2021-11-1410:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK Garliava BJonava
2021-11-2113:00Pabradės stadionasFK PabradėSK Nemenčinė
5. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-09-2611:30Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BFA-FM Ateitis
2021-09-2613:00Rūdaminos stadionasFK LokomotyvasFK Garliava B
2021-09-2615:30BFA ArenaVilniaus BFA BVJFM Fortūna
2021-09-2917:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)SK NemenčinėFK Vidzgiris
2021-10-1917:00Panerio stadionasSK Polonia-PanerysFK Pabradė
6. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-10-0312:00Fanų stadionasFA-FM AteitisSK Nemenčinė
2021-10-0313:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK Garliava BFK Žalgiris B
2021-10-0313:00Jonavos Neries krantinės stadionasJonavaFK Lokomotyvas
2021-10-0313:00Pabradės stadionasFK PabradėVilniaus BFA B
2021-10-0313:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisSK Polonia-Panerys
7. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-10-0913:00BFA ArenaVilniaus BFA BFK Vidzgiris
2021-10-1010:30Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BJonava
2021-10-1011:00KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionasVJFM FortūnaFK Pabradė
2021-10-1013:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)SK NemenčinėFK Garliava B
2021-10-1013:00Panerio stadionasSK Polonia-PanerysFA-FM Ateitis
8. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-10-1712:00Fanų stadionasFA-FM AteitisVilniaus BFA B
2021-10-1713:00Rūdaminos stadionasFK LokomotyvasFK Žalgiris B
2021-10-1715:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK Garliava BSK Polonia-Panerys
2021-10-1715:00Jonavos Neries krantinės stadionasJonavaSK Nemenčinė
2021-11-1016:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisVJFM Fortūna
9. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-10-2117:30Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasVilniaus BFA BFK Garliava B
2021-10-2313:00Panerio stadionasSK Polonia-PanerysJonava
2021-11-1311:00KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionasVJFM FortūnaFA-FM Ateitis
2021-11-2813:00Pabradės stadionasFK PabradėFK Vidzgiris
2021-11-2813:00Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos dirbtinės dangos aikštėSK NemenčinėFK Lokomotyvas
10. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-10-3013:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK Garliava BVJFM Fortūna
2021-10-3112:00Fanų stadionasFA-FM AteitisFK Pabradė
2021-10-3113:00Jonavos Neries krantinės stadionasJonavaVilniaus BFA B
2021-10-3113:00Rūdaminos stadionasFK LokomotyvasSK Polonia-Panerys
2021-10-3118:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BSK Nemenčinė
11. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-11-0610:00KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionasVJFM FortūnaJonava
2021-11-0713:00Pabradės stadionasFK PabradėFK Garliava B
2021-11-0713:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisFA-FM Ateitis
2021-11-0714:30BFA ArenaVilniaus BFA BFK Lokomotyvas
2021-11-0715:00Panerio stadionasSK Polonia-PanerysFK Žalgiris B
12. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-03-2013:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisFK Garliava B
-:-
2022-03-2013:00Pabradės stadionasFK PabradėJonava
-:-
2022-03-2013:00BFA ArenaVilniaus BFA BFK Žalgiris B
-:-
2022-03-2013:00Panerio stadionasSK Polonia-PanerysSK Nemenčinė
-:-
2022-03-2015:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasVJFM FortūnaFK Lokomotyvas
-:-
13. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-03-2713:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)SK NemenčinėVilniaus BFA B
-:-
2022-03-2713:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK Garliava BFA-FM Ateitis
-:-
2022-03-2713:00Rūdaminos stadionasFK LokomotyvasFK Pabradė
-:-
2022-03-2715:00Jonavos Neries krantinės stadionasJonavaFK Vidzgiris
-:-
2022-03-2715:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BVJFM Fortūna
-:-
14. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-04-0313:00Fanų stadionasFA-FM AteitisJonava
-:-
2022-04-0313:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisFK Lokomotyvas
-:-
2022-04-0313:00Pabradės stadionasFK PabradėFK Žalgiris B
-:-
2022-04-0313:00BFA ArenaVilniaus BFA BSK Polonia-Panerys
-:-
2022-04-0317:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasVJFM FortūnaSK Nemenčinė
-:-
15. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-04-1013:00Panerio stadionasSK Polonia-PanerysVJFM Fortūna
-:-
2022-04-1013:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)SK NemenčinėFK Pabradė
-:-
2022-04-1013:00Rūdaminos stadionasFK LokomotyvasFA-FM Ateitis
-:-
2022-04-1013:00Jonavos Neries krantinės stadionasJonavaFK Garliava B
-:-
2022-04-1017:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BFK Vidzgiris
-:-
16. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-04-2413:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK Garliava BFK Lokomotyvas
-:-
2022-04-2413:00Fanų stadionasFA-FM AteitisFK Žalgiris B
-:-
2022-04-2413:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisSK Nemenčinė
-:-
2022-04-2413:00Pabradės stadionasFK PabradėSK Polonia-Panerys
-:-
2022-04-2416:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasVJFM FortūnaVilniaus BFA B
-:-
17. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-0113:00BFA ArenaVilniaus BFA BFK Pabradė
-:-
2022-05-0113:00Panerio stadionasSK Polonia-PanerysFK Vidzgiris
-:-
2022-05-0113:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)SK NemenčinėFA-FM Ateitis
-:-
2022-05-0113:00Rūdaminos stadionasFK LokomotyvasJonava
-:-
2022-05-0115:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BFK Garliava B
-:-
18. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-0813:00Jonavos Neries krantinės stadionasJonavaFK Žalgiris B
-:-
2022-05-0813:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK Garliava BSK Nemenčinė
-:-
2022-05-0813:00Fanų stadionasFA-FM AteitisSK Polonia-Panerys
-:-
2022-05-0813:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisVilniaus BFA B
-:-
2022-05-0813:00Pabradės stadionasFK PabradėVJFM Fortūna
-:-
19. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-1513:00BFA ArenaVilniaus BFA BFA-FM Ateitis
-:-
2022-05-1513:00Panerio stadionasSK Polonia-PanerysFK Garliava B
-:-
2022-05-1513:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)SK NemenčinėJonava
-:-
2022-05-1515:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BFK Lokomotyvas
-:-
2022-05-1517:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasVJFM FortūnaFK Vidzgiris
-:-
20. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-2213:00Rūdaminos stadionasFK LokomotyvasSK Nemenčinė
-:-
2022-05-2213:00Jonavos Neries krantinės stadionasJonavaSK Polonia-Panerys
-:-
2022-05-2213:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK Garliava BVilniaus BFA B
-:-
2022-05-2213:00Fanų stadionasFA-FM AteitisVJFM Fortūna
-:-
2022-05-2213:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisFK Pabradė
-:-
21. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-2911:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasVJFM FortūnaFK Garliava B
-:-
2022-05-2913:00BFA ArenaVilniaus BFA BJonava
-:-
2022-05-2913:00Panerio stadionasSK Polonia-PanerysFK Lokomotyvas
-:-
2022-05-2913:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)SK NemenčinėFK Žalgiris B
-:-
2022-05-2913:00Pabradės stadionasFK PabradėFA-FM Ateitis
-:-
22. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-06-0513:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK Žalgiris BSK Polonia-Panerys
-:-
2022-06-0513:00Rūdaminos stadionasFK LokomotyvasVilniaus BFA B
-:-
2022-06-0513:00Jonavos Neries krantinės stadionasJonavaVJFM Fortūna
-:-
2022-06-0513:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK Garliava BFK Pabradė
-:-
2022-06-0513:00Fanų stadionasFA-FM AteitisFK Vidzgiris
-:-

Lentelė - LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2021/2022

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Vilniaus BFA B1091004911+3829
2.FK Garliava B1070213710+2723
3.VJFM Fortūna1062022618+822
4.SK Polonia-Panerys106022438+3520
5.FA-FM Ateitis1060041813+518
6.Jonava1050142214+816
7.FK Vidzgiris1050052728-115
8.FK Žalgiris B1032052021-113
9.FK Pabradė1020081634-186
10.SK Nemenčinė101009632-263
11.FK Lokomotyvas1000010782-750