LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė2021/2022

Sezonas 2022

  • 8komandos
  • 167žaidėjai
  • 56rungtynės
  • Aktualios rungtynės
  • Visos rungtynės
Penktadienis, 2021-10-22
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
19:009Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM CFC Kuršiai
Pirmadienis, 2021-10-25
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
18:309Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFC Džiugas
19:009Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFK Babrungas
Trečiadienis, 2021-10-27
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
16:004VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasBanga
Pirmadienis, 2021-11-15
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
17:008Gargždų Minijos progimnazijos stadionasBangaFK Jūra
Ketvirtadienis, 2021-11-18
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
17:004Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFK Jūra
Sekmadienis, 2022-04-03
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
11:0010Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BBanga
-:-
13:0010Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFC Kuršiai
-:-
13:0010Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM CFK Babrungas
-:-
Sekmadienis, 2022-04-10
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
11:0011Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaKlaipėdos FM C
-:-
1. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-08-2712:00Plungės dirbtinės dangos stadionasFK BabrungasKlaipėdos FM C
2021-08-2910:00Palangos stadionasFC KuršiaiMinijos FA
2021-08-2911:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaKlaipėdos FM B
2021-08-2913:00Tauragės "Vytauto" stadionasFK JūraFK Venta
2. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-09-0317:30Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFK Jūra
2021-09-0411:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasFC Kuršiai
2021-09-0414:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFK Babrungas
2021-09-0513:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM CBanga
3. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-09-1213:00Tauragės "Vytauto" stadionasFK JūraKlaipėdos FM C
2021-09-1213:00Kuršėnų SM stadionasFK VentaKlaipėdos FM B
2021-09-1215:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaMinijos FA
2021-09-1316:00Plungės dirbtinės dangos stadionasFK BabrungasFC Džiugas
4. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-09-1913:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM CFK Venta
2021-09-2916:30Palangos stadionasFC KuršiaiFK Babrungas
2021-10-2716:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasBanga
2021-11-1817:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFK Jūra
5. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-09-2611:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BKlaipėdos FM C
2021-09-2613:00Tauragės "Vytauto" stadionasFK JūraFC Džiugas
2021-09-2613:00Kuršėnų SM stadionasFK VentaMinijos FA
2021-10-0819:00Gargždų Minijos progimnazijos stadionasBangaFC Kuršiai
6. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-10-0313:00Plungės dirbtinės dangos stadionasFK BabrungasBanga
2021-10-0313:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasFK Venta
2021-10-0315:00Palangos stadionasFC KuršiaiFK Jūra
2021-10-0519:30Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAKlaipėdos FM B
7. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-10-1010:30Kretingos dirbtinės dangos aikštėKlaipėdos FM CMinijos FA
2021-10-1013:00Tauragės "Vytauto" stadionasFK JūraFK Babrungas
2021-10-1013:00Kuršėnų SM stadionasFK VentaFC Kuršiai
2021-10-1319:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFC Džiugas
8. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-10-1711:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasKlaipėdos FM C
2021-10-1713:00Plungės dirbtinės dangos stadionasFK BabrungasFK Venta
2021-10-1715:00Palangos stadionasFC KuršiaiKlaipėdos FM B
2021-11-1517:00Gargždų Minijos progimnazijos stadionasBangaFK Jūra
9. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2021-10-2219:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM CFC Kuršiai
2021-10-2413:00Kuršėnų SM stadionasFK VentaBanga
2021-10-2518:30Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFC Džiugas
2021-10-2519:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFK Babrungas
10. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-04-0311:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BBanga
-:-
2022-04-0313:00Kuršėnų SM stadionasFK VentaFK Jūra
-:-
2022-04-0313:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFC Kuršiai
-:-
2022-04-0313:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM CFK Babrungas
-:-
11. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-04-1011:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaKlaipėdos FM C
-:-
2022-04-1011:00Palangos stadionasFC KuršiaiFC Džiugas
-:-
2022-04-1013:00Plungės dirbtinės dangos stadionasFK BabrungasMinijos FA
-:-
2022-04-1013:00Tauragės "Vytauto" stadionasFK JūraKlaipėdos FM B
-:-
12. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-04-2017:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasFK Babrungas
-:-
2022-04-2017:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FABanga
-:-
2022-04-2017:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM CFK Jūra
-:-
2022-04-2017:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFK Venta
-:-
13. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-04-2413:00Kuršėnų SM stadionasFK VentaKlaipėdos FM C
-:-
2022-04-2413:00Tauragės "Vytauto" stadionasFK JūraMinijos FA
-:-
2022-04-2413:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaFC Džiugas
-:-
2022-04-2413:00Plungės dirbtinės dangos stadionasFK BabrungasFC Kuršiai
-:-
14. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-0111:00Palangos stadionasFC KuršiaiBanga
-:-
2022-05-0113:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasFK Jūra
-:-
2022-05-0113:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAFK Venta
-:-
2022-05-0113:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM CKlaipėdos FM B
-:-
15. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-0811:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaFK Babrungas
-:-
2022-05-0813:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BMinijos FA
-:-
2022-05-0813:00Kuršėnų SM stadionasFK VentaFC Džiugas
-:-
2022-05-0813:00Tauragės "Vytauto" stadionasFK JūraFC Kuršiai
-:-
16. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-1513:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasKlaipėdos FM B
-:-
2022-05-1513:00Kretingos dirbtinės dangos aikštėMinijos FAKlaipėdos FM C
-:-
2022-05-1513:00Plungės dirbtinės dangos stadionasFK BabrungasFK Jūra
-:-
2022-05-1515:00Palangos stadionasFC KuršiaiFK Venta
-:-
17. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-2213:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM CFC Džiugas
-:-
2022-05-2213:00Klaipėdos Futbolo Mokyklos stadionasKlaipėdos FM BFC Kuršiai
-:-
2022-05-2213:00Kuršėnų SM stadionasFK VentaFK Babrungas
-:-
2022-05-2213:00Tauragės "Vytauto" stadionasFK JūraBanga
-:-
18. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2022-05-2913:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasBangaFK Venta
-:-
2022-05-2913:00Plungės dirbtinės dangos stadionasFK BabrungasKlaipėdos FM B
-:-
2022-05-2913:00VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionasFC DžiugasMinijos FA
-:-
2022-05-2915:00Palangos stadionasFC KuršiaiKlaipėdos FM C
-:-

Lentelė - LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė2021/2022

#KlubasRungt.Perg.LBPBPral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.FC Kuršiai75101195+1417
2.Klaipėdos FM C74102187+1114
3.FC Džiugas741021711+614
4.Klaipėdos FM B74012188+1013
5.Banga740121914+513
6.FK Jūra72014131307
7.Minijos FA72005816-86
8.FK Babrungas70007442-380