Pirmos lygos U-17 diviziono Šiaurės-Vakarų regionas 20/21
Sezonas 2021
- Komanda lyderė
- FK Atmosfera
- Rezultatyviausias
- Ignas Bajorinas 25
- 7komandos
- 70žaidėjai
- 84rungtynės
- Aktualios rungtynės
- Visos rungtynės
Sekmadienis, 2021-06-13 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
13:00 | 27 | Gytarių stadionas | Kuršėnų SM | FA Tauras | |
13:00 | 27 | Šilutės stadionas | FK Šilutė | FK Atmosfera | |
Trečiadienis, 2021-06-16 | |||||
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
17:00 | 26 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | FA Tauras | Klaipėdos FM B | |
18:00 | 12 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FK Šilutė | |
Sekmadienis, 2021-06-20 | |||||
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
13:00 | 28 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | Kuršėnų SM | |
18:00 | 28 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera | Klaipėdos FM B |
1. turas | |||||
---|---|---|---|---|---|
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2020-08-24 | 13:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė | Klaipėdos FM B | |
2020-09-02 | 15:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FK Saned | |
2020-09-09 | 18:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera | Kuršėnų SM | |
2. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2020-08-26 | 17:00 | Žagarės miesto stadionas | FK Saned | FK Atmosfera | |
2020-08-27 | 17:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | FA Tauras | FA Šiauliai B | |
2020-09-23 | 18:00 | Šilutės stadionas | Kuršėnų SM | FK Šilutė | |
3. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2020-08-29 | 14:15 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | Klaipėdos FM B | Kuršėnų SM | |
2020-08-30 | 13:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė | FK Saned | |
2020-08-31 | 16:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera | FA Tauras | |
4. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2020-09-05 | 10:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FK Atmosfera | |
2020-09-06 | 13:00 | - | FK Saned | Klaipėdos FM B | |
2020-09-06 | 13:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | FA Tauras | FK Šilutė | |
5. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2020-09-13 | 10:00 | Gytarių stadionas | Kuršėnų SM | FK Saned | |
2020-09-13 | 12:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | Klaipėdos FM B | FA Tauras | |
2020-09-13 | 13:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė | FA Šiauliai B | |
6. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2020-09-20 | 13:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | FA Tauras | Kuršėnų SM | |
2020-09-20 | 13:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | Klaipėdos FM B | |
2020-09-20 | 13:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera | FK Šilutė | |
7. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2020-09-27 | 11:00 | Gytarių stadionas | Kuršėnų SM | FA Šiauliai B | |
2020-09-27 | 12:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | Klaipėdos FM B | FK Atmosfera | |
2020-09-27 | 13:00 | - | FK Saned | FA Tauras | |
8. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2020-10-02 | 17:00 | - | FK Saned | FA Šiauliai B | |
2020-10-04 | 13:30 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | Klaipėdos FM B | FK Šilutė | |
2020-10-04 | 15:00 | Gytarių stadionas | Kuršėnų SM | FK Atmosfera | |
9. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2020-10-11 | 13:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FA Tauras | |
2020-10-11 | 13:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė | Kuršėnų SM | |
2021-05-05 | 17:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera | FK Saned | |
10. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2020-10-18 | 13:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | FA Tauras | FK Atmosfera | |
2020-10-18 | 13:00 | - | FK Saned | FK Šilutė | |
2020-10-18 | 15:00 | Gytarių stadionas | Kuršėnų SM | Klaipėdos FM B | |
11. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-03-14 | 11:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera | FA Šiauliai B | |
2021-03-14 | 13:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | FA Tauras | FK Šilutė | |
2021-03-24 | 18:00 | Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionas | Klaipėdos FM B | FK Saned | |
12. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2020-11-01 | 13:00 | Žagarės miesto stadionas | FK Saned | Kuršėnų SM | |
2021-03-17 | 17:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | FA Tauras | Klaipėdos FM B | |
2021-06-16 | 18:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FK Šilutė | |
13. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2020-09-30 | 17:30 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | Kuršėnų SM | FA Tauras | |
2021-05-19 | 18:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė | FK Atmosfera | |
2021-06-09 | 14:15 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | Klaipėdos FM B | FA Šiauliai B | |
14. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-03-31 | 17:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | FA Tauras | FK Saned | |
2021-04-14 | 17:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera | Klaipėdos FM B | |
2021-05-19 | 18:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | Kuršėnų SM | |
15. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-03-21 | 12:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | Klaipėdos FM B | FK Šilutė | |
2021-03-21 | 13:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FK Saned | |
2021-03-21 | 13:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera | Kuršėnų SM | |
16. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-03-28 | 13:00 | Kuršėnų SM stadionas | Kuršėnų SM | FK Šilutė | |
2021-03-28 | 13:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | FA Tauras | FA Šiauliai B | |
2021-03-28 | 18:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Saned | FK Atmosfera | |
17. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-04-07 | 17:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | Klaipėdos FM B | Kuršėnų SM | |
2021-04-07 | 18:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera | FA Tauras | |
2021-06-02 | 17:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė | FK Saned | |
18. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-04-11 | 13:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FK Atmosfera | |
2021-04-26 | 18:00 | Žagarės miesto stadionas | FK Saned | Klaipėdos FM B | |
2021-06-09 | 17:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė | FA Tauras | |
19. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-04-18 | 13:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė | FA Šiauliai B | |
2021-04-18 | 17:00 | Gytarių stadionas | Kuršėnų SM | FK Saned | |
2021-04-19 | 18:00 | Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionas | Klaipėdos FM B | FA Tauras | |
20. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-04-22 | 17:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | FA Tauras | Kuršėnų SM | |
2021-04-24 | 16:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | Klaipėdos FM B | |
2021-04-25 | 13:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera | FK Šilutė | |
21. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-05-03 | 18:00 | Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionas | Klaipėdos FM B | FK Atmosfera | |
2021-05-03 | 18:00 | Žagarės miesto stadionas | FK Saned | FA Tauras | |
2021-05-05 | 18:00 | Gytarių stadionas | Kuršėnų SM | FA Šiauliai B | |
22. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-05-09 | 12:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė | Klaipėdos FM B | |
2021-05-09 | 13:00 | Žagarės miesto stadionas | FK Saned | FA Šiauliai B | |
2021-05-09 | 13:00 | Gytarių stadionas | Kuršėnų SM | FK Atmosfera | |
23. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-05-16 | 13:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera | FK Saned | |
2021-05-16 | 16:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė | Kuršėnų SM | |
2021-05-26 | 18:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FA Tauras | |
24. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-05-23 | 13:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | FA Tauras | FK Atmosfera | |
2021-05-23 | 13:00 | Žagarės miesto stadionas | FK Saned | FK Šilutė | |
2021-06-01 | 18:00 | Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionas | Kuršėnų SM | Klaipėdos FM B | |
25. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-05-30 | 12:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | Klaipėdos FM B | FK Saned | |
2021-05-30 | 13:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė | FA Tauras | |
2021-05-30 | 13:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera | FA Šiauliai B | |
26. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-06-06 | 13:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | FK Šilutė | |
2021-06-06 | 13:00 | Žagarės miesto stadionas | FK Saned | Kuršėnų SM | |
2021-06-16 | 17:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | FA Tauras | Klaipėdos FM B | |
27. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-06-13 | 12:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | Klaipėdos FM B | FA Šiauliai B | |
2021-06-13 | 13:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė | FK Atmosfera | |
2021-06-13 | 13:00 | Gytarių stadionas | Kuršėnų SM | FA Tauras | |
28. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2021-06-04 | 14:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | FA Tauras | FK Saned | |
2021-06-20 | 13:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B | Kuršėnų SM | |
2021-06-20 | 18:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera | Klaipėdos FM B |
Lentelė - Pirmos lygos U-17 diviziono Šiaurės-Vakarų regionas 20/21
# | Klubas | Rungt. | Perg. | LB | PB | Pral. | Įm. Įv. | Pral. Įv. | Įv. skirt. | Tšk. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FK Atmosfera | 24 | 20 | 0 | 1 | 3 | 110 | 24 | +86 | 61 |
2. | FA Tauras | 24 | 17 | 3 | 1 | 3 | 75 | 27 | +48 | 58 |
3. | Klaipėdos FM B | 24 | 13 | 0 | 2 | 9 | 50 | 36 | +14 | 41 |
4. | FK Šilutė | 24 | 12 | 0 | 0 | 12 | 55 | 45 | +10 | 36 |
5. | FK Saned | 24 | 6 | 1 | 0 | 17 | 46 | 80 | -34 | 20 |
6. | FA Šiauliai B | 24 | 6 | 1 | 0 | 17 | 23 | 82 | -59 | 20 |
7. | Kuršėnų SM | 24 | 5 | 0 | 1 | 18 | 33 | 98 | -65 | 16 |