Topo centras euronics moterų A lyga 2024
Sezonas 2024
- Komanda lyderė
- MFA Žalgiris-MRU
- Rezultatyviausias
- Iuliana Colnic 7
- 6komandos
- 82žaidėjai
- 30rungtynės
- Aktualios rungtynės
- Visos rungtynės
Šeštadienis, 2024-03-16 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
17:00 | 1 | Gytarių stadionas | FK Gintra | FK TransINVEST | |
Sekmadienis, 2024-03-17 | |||||
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
15:00 | 1 | BFA Arena | MFA Žalgiris-MRU | FK Saned | |
Sekmadienis, 2024-03-24 | |||||
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
14:00 | 2 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Saned | FC Hegelmann | -:- |
15:00 | 2 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FK Banga | -:- |
16:00 | 2 | Gytarių stadionas | FK Gintra | MFA Žalgiris-MRU | -:- |
1. turas | |||||
---|---|---|---|---|---|
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-03-16 | 17:00 | Gytarių stadionas | FK Gintra | FK TransINVEST | |
2024-03-17 | 15:00 | BFA Arena | MFA Žalgiris-MRU | FK Saned | |
2024-04-14 | 14:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann | FK Banga | -:- |
2. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-03-24 | 14:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Saned | FC Hegelmann | -:- |
2024-03-24 | 15:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FK Banga | -:- |
2024-03-24 | 16:00 | Gytarių stadionas | FK Gintra | MFA Žalgiris-MRU | -:- |
3. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-04-21 | 13:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | MFA Žalgiris-MRU | -:- |
2024-04-21 | 13:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FK Saned | -:- |
2024-04-21 | 15:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FC Hegelmann | FK Gintra | -:- |
4. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-04-27 | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann | MFA Žalgiris-MRU | -:- |
2024-04-27 | 16:00 | Gytarių stadionas | FK Gintra | FK Banga | -:- |
2024-04-28 | 15:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FK TransINVEST | FK Saned | -:- |
5. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-05-04 | 16:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | MFA Žalgiris-MRU | -:- |
2024-05-05 | 14:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Saned | FK Gintra | -:- |
2024-05-05 | 15:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FC Hegelmann | FK TransINVEST | -:- |
6. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-05-12 | 13:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FC Hegelmann | -:- |
2024-05-12 | 14:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Saned | MFA Žalgiris-MRU | -:- |
2024-05-12 | 15:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FK Gintra | -:- |
7. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-05-26 | 12:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FK TransINVEST | -:- |
2024-05-26 | 12:00 | Lietuvos sporto centro stadionas (LEU) | MFA Žalgiris-MRU | FK Gintra | -:- |
2024-05-26 | 15:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FC Hegelmann | FK Saned | -:- |
8. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-06-16 | 12:00 | Lietuvos sporto centro stadionas (LEU) | MFA Žalgiris-MRU | FK TransINVEST | -:- |
2024-06-16 | 12:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FK Gintra | FC Hegelmann | -:- |
2024-06-16 | 14:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Saned | FK Banga | -:- |
9. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-06-23 | 12:00 | Lietuvos sporto centro stadionas (LEU) | MFA Žalgiris-MRU | FC Hegelmann | -:- |
2024-06-23 | 13:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FK Gintra | -:- |
2024-06-23 | 14:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Saned | FK TransINVEST | -:- |
10. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2024-06-29 | 18:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FK Gintra | FK Saned | -:- |
2024-06-30 | 12:00 | Lietuvos sporto centro stadionas (LEU) | MFA Žalgiris-MRU | FK Banga | -:- |
2024-06-30 | 13:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST | FC Hegelmann | -:- |
Lentelė - Topo centras euronics moterų A lyga 2024
# | Klubas | Rungt. | Perg. | Lyg. | Pral. | Įm. Įv. | Pral. Įv. | Įv. skirt. | Tšk. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | MFA Žalgiris-MRU | 1 | 1 | 0 | 0 | 21 | 0 | +21 | 3 |
2. | FK Gintra | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | +2 | 3 |
3. | FC Hegelmann | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | FK Banga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | FK TransINVEST | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
6. | FK Saned | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 21 | -21 | 0 |