Wellkid lyga U-10 Pietų regionas dėl 1-8 vietų
Sezonas 2018
- Komanda lyderė
- SM Tauras-Kauno Žalgiris
- Rezultatyviausias
- -
- 8komandos
- 13žaidėjai
- 56rungtynės
- Aktualios rungtynės
- Visos rungtynės
Ketvirtadienis, 2018-10-11 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
15:30 | 14 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno SM Tauras | Marijampolės FC | |
15:30 | 14 | Kauno Žalgirio FA stadionas | SM Tauras-Kauno Žalgiris | Ąžuolas | |
16:30 | 13 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | Kazlų Rūdos SC | |
16:30 | 13 | - | Alytaus SRC | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | |
16:30 | 14 | - | Ąžuolas | Kauno SM Tauras | |
16:30 | 14 | - | Marijampolės FC | SM Tauras-Kauno Žalgiris |
1. turas | |||||
---|---|---|---|---|---|
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-08-30 | 14:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno SM Tauras | Alytaus SRC | |
2018-08-30 | 14:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | SM Tauras-Kauno Žalgiris | FA Dainava | |
2018-08-30 | 15:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | Kauno SM Tauras | |
2018-08-30 | 15:00 | - | Alytaus SRC | SM Tauras-Kauno Žalgiris | |
2. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-08-30 | 14:00 | - | Marijampolės FC | Kazlų Rūdos SC | |
2018-08-30 | 15:00 | - | Ąžuolas | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | |
2018-08-30 | 16:00 | - | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | Marijampolės FC | |
2018-08-30 | 17:00 | Kazlų Rūdos miesto stadionas | Kazlų Rūdos SC | Ąžuolas | |
3. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-09-07 | 15:30 | Kazlų Rūdos miesto stadionas | Kazlų Rūdos SC | SM Tauras-Kauno Žalgiris | |
2018-09-07 | 15:30 | - | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | Kauno SM Tauras | |
2018-09-07 | 16:30 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno SM Tauras | Kazlų Rūdos SC | |
2018-09-07 | 16:30 | Kauno Žalgirio FA stadionas | SM Tauras-Kauno Žalgiris | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | |
4. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-09-07 | 15:30 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | Ąžuolas | |
2018-09-07 | 15:30 | - | Alytaus SRC | Marijampolės FC | |
2018-09-07 | 16:30 | - | Marijampolės FC | FA Dainava | |
2018-09-07 | 16:30 | - | Ąžuolas | Alytaus SRC | |
5. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-09-14 | 15:30 | - | Ąžuolas | Kauno SM Tauras | |
2018-09-14 | 15:30 | - | Marijampolės FC | SM Tauras-Kauno Žalgiris | |
2018-09-14 | 16:30 | Kauno Žalgirio FA stadionas | SM Tauras-Kauno Žalgiris | Ąžuolas | |
2018-09-14 | 16:30 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno SM Tauras | Marijampolės FC | |
6. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-09-14 | 15:30 | - | Alytaus SRC | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | |
2018-09-14 | 15:30 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | Kazlų Rūdos SC | |
2018-09-14 | 16:30 | Kazlų Rūdos miesto stadionas | Kazlų Rūdos SC | Alytaus SRC | |
2018-09-14 | 16:30 | - | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | FA Dainava | |
7. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-09-21 | 15:30 | - | Alytaus SRC | FA Dainava | |
2018-09-21 | 15:30 | - | Ąžuolas | Marijampolės FC | |
2018-09-21 | 16:30 | - | Marijampolės FC | Alytaus SRC | |
2018-09-21 | 16:30 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | Ąžuolas | |
8. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-09-21 | 15:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | SM Tauras-Kauno Žalgiris | Kauno SM Tauras | |
2018-09-21 | 15:00 | - | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | Kazlų Rūdos SC | |
2018-09-21 | 16:00 | Kazlų Rūdos miesto stadionas | Kazlų Rūdos SC | SM Tauras-Kauno Žalgiris | |
2018-09-21 | 16:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno SM Tauras | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | |
9. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-09-27 | 15:00 | Kazlų Rūdos miesto stadionas | Kazlų Rūdos SC | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | |
2018-09-27 | 15:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno SM Tauras | SM Tauras-Kauno Žalgiris | |
2018-09-27 | 16:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno SM Tauras | Kazlų Rūdos SC | |
2018-09-27 | 16:00 | - | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | SM Tauras-Kauno Žalgiris | |
10. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-09-27 | 15:30 | - | Ąžuolas | Marijampolės FC | |
2018-09-27 | 15:30 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | Alytaus SRC | |
2018-09-27 | 16:30 | - | Alytaus SRC | Ąžuolas | |
2018-09-27 | 16:30 | - | Marijampolės FC | FA Dainava | |
11. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-10-04 | 15:30 | Kazlų Rūdos miesto stadionas | Kazlų Rūdos SC | Ąžuolas | |
2018-10-04 | 15:30 | - | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | Marijampolės FC | |
2018-10-04 | 16:30 | - | Marijampolės FC | Kazlų Rūdos SC | |
2018-10-04 | 16:30 | - | Ąžuolas | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | |
12. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-10-04 | 15:30 | - | Alytaus SRC | SM Tauras-Kauno Žalgiris | |
2018-10-04 | 15:30 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | Kauno SM Tauras | |
2018-10-04 | 16:30 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno SM Tauras | Alytaus SRC | |
2018-10-04 | 16:30 | Kauno Žalgirio FA stadionas | SM Tauras-Kauno Žalgiris | FA Dainava | |
13. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-10-11 | 15:30 | Kazlų Rūdos miesto stadionas | Kazlų Rūdos SC | Alytaus SRC | |
2018-10-11 | 15:30 | - | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | FA Dainava | |
2018-10-11 | 16:30 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | Kazlų Rūdos SC | |
2018-10-11 | 16:30 | - | Alytaus SRC | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | |
14. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-10-11 | 15:30 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno SM Tauras | Marijampolės FC | |
2018-10-11 | 15:30 | Kauno Žalgirio FA stadionas | SM Tauras-Kauno Žalgiris | Ąžuolas | |
2018-10-11 | 16:30 | - | Ąžuolas | Kauno SM Tauras | |
2018-10-11 | 16:30 | - | Marijampolės FC | SM Tauras-Kauno Žalgiris |
Lentelė - Wellkid lyga U-10 Pietų regionas dėl 1-8 vietų
# | Klubas | Rungt. | Perg. | Lyg. | Pral. | Įm. Įv. | Pral. Įv. | Įv. skirt. | Tšk. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SM Tauras-Kauno Žalgiris | 28 | 22 | 2 | 4 | 175 | 60 | +115 | 68 |
2. | Marijampolės FC | 28 | 21 | 2 | 5 | 113 | 49 | +64 | 65 |
3. | Alytaus SRC | 28 | 20 | 1 | 7 | 123 | 54 | +69 | 61 |
4. | FA Dainava | 28 | 19 | 3 | 6 | 147 | 78 | +69 | 60 |
5. | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | 28 | 14 | 3 | 11 | 108 | 68 | +40 | 45 |
6. | Ąžuolas | 28 | 14 | 2 | 12 | 87 | 79 | +8 | 44 |
7. | Kauno SM Tauras | 28 | 9 | 3 | 16 | 84 | 85 | -1 | 30 |
8. | Kazlų Rūdos SC | 28 | 8 | 4 | 16 | 65 | 86 | -21 | 28 |