Wellkid lyga U-10 Pietų regionas
Sezonas 2018
- Komanda lyderė
- Alytaus SRC
- Rezultatyviausias
- -
- 15komandos
- 78žaidėjai
- 105rungtynės
- Aktualios rungtynės
- Visos rungtynės
Trečiadienis, 2018-06-13 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
10:00 | 27 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno SM Tauras | Marijampolės FC | |
10:00 | 27 | Kauno Žalgirio FA stadionas | SM Tauras-Kauno Žalgiris | Vilkaviškio SM | |
10:00 | 27 | - | Vilkaviškio SM | Kauno SM Tauras | |
10:00 | 28 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | Alytaus SRC | |
10:00 | 28 | - | Kaišiadorių ŠSPC-Baltai | FA Dainava | |
10:00 | 28 | - | Alytaus SRC | Kaišiadorių ŠSPC-Baltai |
1. turas | |||||
---|---|---|---|---|---|
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-03 | 10:00 | - | Alytaus SRC | Druskininkų SC-1 | |
2018-05-03 | 10:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | Druskininkų SC-2 | |
2018-05-03 | 10:00 | - | Druskininkų SC-2 | Alytaus SRC | |
2018-05-03 | 10:00 | - | Druskininkų SC-1 | FA Dainava | |
2. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-03 | 10:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | SM Tauras-Kauno Žalgiris | Ąžuolas | |
2018-05-03 | 10:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno SM Tauras | FK Jonava | |
2018-05-03 | 10:00 | - | FK Jonava | SM Tauras-Kauno Žalgiris | |
2018-05-03 | 10:00 | - | Ąžuolas | Kauno SM Tauras | |
3. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-03 | 10:00 | Kazlų Rūdos miesto stadionas | Kazlų Rūdos SC | Marijampolės FC | |
2018-05-03 | 10:00 | - | Varėnos SC | Vilkaviškio SM | |
2018-05-03 | 10:00 | - | Vilkaviškio SM | Kazlų Rūdos SC | |
2018-05-03 | 10:00 | - | Marijampolės FC | Varėnos SC | |
4. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-03 | 10:00 | - | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | VJFM Fortūna Fortūna-FC Stumbras A | |
2018-05-03 | 10:00 | - | VJFM Fortūna Fortūna-FC Stumbras A | Kaišiadorių ŠSPC-Baltai | |
2018-05-03 | 10:00 | - | Kaišiadorių ŠSPC-Baltai | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | |
5. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-11 | 10:00 | - | Marijampolės FC | FA Dainava | |
2018-05-11 | 10:00 | - | Vilkaviškio SM | Alytaus SRC | |
2018-05-11 | 10:00 | - | Alytaus SRC | Marijampolės FC | |
2018-05-11 | 10:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | Vilkaviškio SM | |
6. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-11 | 10:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | SM Tauras-Kauno Žalgiris | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | |
2018-05-11 | 10:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno SM Tauras | VJFM Fortūna Fortūna-FC Stumbras A | |
2018-05-11 | 10:00 | - | VJFM Fortūna Fortūna-FC Stumbras A | SM Tauras-Kauno Žalgiris | |
2018-05-11 | 10:00 | - | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | Kauno SM Tauras | |
7. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-11 | 10:00 | - | Varėnos SC | Druskininkų SC-2 | |
2018-05-11 | 10:00 | Kazlų Rūdos miesto stadionas | Kazlų Rūdos SC | Druskininkų SC-1 | |
2018-05-11 | 10:00 | - | Druskininkų SC-1 | Varėnos SC | |
2018-05-11 | 10:00 | - | Druskininkų SC-2 | Kazlų Rūdos SC | |
8. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-11 | 10:00 | - | Ąžuolas | FK Jonava | |
2018-05-11 | 10:00 | - | Kaišiadorių ŠSPC-Baltai | Ąžuolas | |
2018-05-11 | 10:00 | - | FK Jonava | Kaišiadorių ŠSPC-Baltai | |
9. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-18 | 10:00 | - | Druskininkų SC-1 | Kauno SM Tauras | |
2018-05-18 | 10:00 | - | Druskininkų SC-2 | SM Tauras-Kauno Žalgiris | |
2018-05-18 | 10:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | SM Tauras-Kauno Žalgiris | Druskininkų SC-1 | |
2018-05-18 | 10:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno SM Tauras | Druskininkų SC-2 | |
10. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-18 | 10:00 | - | VJFM Fortūna Fortūna-FC Stumbras A | Vilkaviškio SM | |
2018-05-18 | 10:00 | - | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | Marijampolės FC | |
2018-05-18 | 10:00 | - | Marijampolės FC | VJFM Fortūna Fortūna-FC Stumbras A | |
2018-05-18 | 10:00 | - | Vilkaviškio SM | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | |
11. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-18 | 10:00 | - | FK Jonava | Alytaus SRC | |
2018-05-18 | 10:00 | - | Ąžuolas | FA Dainava | |
2018-05-18 | 10:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | FK Jonava | |
2018-05-18 | 10:00 | - | Alytaus SRC | Ąžuolas | |
12. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-18 | 10:00 | - | Kaišiadorių ŠSPC-Baltai | Kazlų Rūdos SC | |
2018-05-18 | 10:00 | - | Varėnos SC | Kaišiadorių ŠSPC-Baltai | |
2018-05-18 | 10:00 | Kazlų Rūdos miesto stadionas | Kazlų Rūdos SC | Varėnos SC | |
13. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-24 | 10:00 | Kazlų Rūdos miesto stadionas | Kazlų Rūdos SC | SM Tauras-Kauno Žalgiris | |
2018-05-24 | 10:00 | - | Varėnos SC | Kauno SM Tauras | |
2018-05-24 | 10:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno SM Tauras | Kazlų Rūdos SC | |
2018-05-24 | 10:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | SM Tauras-Kauno Žalgiris | Varėnos SC | |
14. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-24 | 10:00 | - | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | FA Dainava | |
2018-05-24 | 10:00 | - | VJFM Fortūna Fortūna-FC Stumbras A | Alytaus SRC | |
2018-05-24 | 10:00 | - | Alytaus SRC | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | |
2018-05-24 | 10:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | VJFM Fortūna Fortūna-FC Stumbras A | |
15. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-24 | 10:00 | - | Marijampolės FC | FK Jonava | |
2018-05-24 | 10:00 | - | Vilkaviškio SM | Ąžuolas | |
2018-05-24 | 10:00 | - | Ąžuolas | Marijampolės FC | |
2018-05-24 | 10:00 | - | FK Jonava | Vilkaviškio SM | |
16. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-24 | 10:00 | - | Kaišiadorių ŠSPC-Baltai | Druskininkų SC-2 | |
2018-05-24 | 16:00 | Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos stadionas | Druskininkų SC-2 | Druskininkų SC-1 | |
2018-05-24 | 17:00 | Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos stadionas | Druskininkų SC-1 | Kaišiadorių ŠSPC-Baltai | |
17. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-31 | 10:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | Varėnos SC | |
2018-05-31 | 10:00 | - | Alytaus SRC | Kazlų Rūdos SC | |
2018-05-31 | 10:00 | Kazlų Rūdos miesto stadionas | Kazlų Rūdos SC | FA Dainava | |
2018-05-31 | 10:00 | - | Varėnos SC | Alytaus SRC | |
18. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-31 | 10:00 | - | Vilkaviškio SM | Druskininkų SC-2 | |
2018-05-31 | 10:00 | - | Marijampolės FC | Druskininkų SC-1 | |
2018-05-31 | 16:00 | Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos stadionas | Druskininkų SC-1 | Vilkaviškio SM | |
2018-05-31 | 17:00 | Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos stadionas | Druskininkų SC-2 | Marijampolės FC | |
19. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-31 | 10:00 | - | Ąžuolas | VJFM Fortūna Fortūna-FC Stumbras A | |
2018-05-31 | 10:00 | - | FK Jonava | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | |
2018-05-31 | 10:00 | - | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | Ąžuolas | |
2018-05-31 | 10:00 | - | VJFM Fortūna Fortūna-FC Stumbras A | FK Jonava | |
20. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-31 | 10:00 | - | Kaišiadorių ŠSPC-Baltai | Kauno SM Tauras | |
2018-05-31 | 10:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno SM Tauras | SM Tauras-Kauno Žalgiris | |
2018-05-31 | 10:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | SM Tauras-Kauno Žalgiris | Kaišiadorių ŠSPC-Baltai | |
21. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-06-08 | 10:00 | - | Varėnos SC | Ąžuolas | |
2018-06-08 | 10:00 | Kazlų Rūdos miesto stadionas | Kazlų Rūdos SC | FK Jonava | |
2018-06-08 | 10:00 | - | FK Jonava | Varėnos SC | |
2018-06-08 | 10:00 | - | Ąžuolas | Kazlų Rūdos SC | |
22. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-06-08 | 10:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | SM Tauras-Kauno Žalgiris | |
2018-06-08 | 10:00 | - | Alytaus SRC | Kauno SM Tauras | |
2018-06-08 | 10:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno SM Tauras | FA Dainava | |
2018-06-08 | 10:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | SM Tauras-Kauno Žalgiris | Alytaus SRC | |
23. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-06-08 | 10:00 | - | Druskininkų SC-2 | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | |
2018-06-08 | 10:00 | - | Druskininkų SC-1 | VJFM Fortūna Fortūna-FC Stumbras A | |
2018-06-08 | 10:00 | - | VJFM Fortūna Fortūna-FC Stumbras A | Druskininkų SC-2 | |
2018-06-08 | 10:00 | - | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | Druskininkų SC-1 | |
24. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-06-08 | 10:00 | - | Marijampolės FC | Vilkaviškio SM | |
2018-06-08 | 10:00 | - | Kaišiadorių ŠSPC-Baltai | Marijampolės FC | |
2018-06-08 | 10:00 | - | Vilkaviškio SM | Kaišiadorių ŠSPC-Baltai | |
25. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-06-13 | 10:00 | - | VJFM Fortūna Fortūna-FC Stumbras A | Varėnos SC | |
2018-06-13 | 10:00 | - | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | Kazlų Rūdos SC | |
2018-06-13 | 10:00 | Kazlų Rūdos miesto stadionas | Kazlų Rūdos SC | VJFM Fortūna Fortūna-FC Stumbras A | |
2018-06-13 | 10:00 | - | Varėnos SC | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | |
26. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-06-13 | 10:00 | - | Druskininkų SC-1 | FK Jonava | |
2018-06-13 | 10:00 | - | Druskininkų SC-2 | Ąžuolas | |
2018-06-13 | 10:00 | - | Ąžuolas | Druskininkų SC-1 | |
2018-06-13 | 10:00 | - | FK Jonava | Druskininkų SC-2 | |
27. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-06-13 | 10:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno SM Tauras | Marijampolės FC | |
2018-06-13 | 10:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | SM Tauras-Kauno Žalgiris | Vilkaviškio SM | |
2018-06-13 | 10:00 | - | Vilkaviškio SM | Kauno SM Tauras | |
2018-06-13 | 10:00 | - | Marijampolės FC | SM Tauras-Kauno Žalgiris | |
28. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-06-13 | 10:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | Alytaus SRC | |
2018-06-13 | 10:00 | - | Kaišiadorių ŠSPC-Baltai | FA Dainava | |
2018-06-13 | 10:00 | - | Alytaus SRC | Kaišiadorių ŠSPC-Baltai |
Lentelė - Wellkid lyga U-10 Pietų regionas
# | Klubas | Rungt. | Perg. | Lyg. | Pral. | Įm. Įv. | Pral. Įv. | Įv. skirt. | Tšk. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Alytaus SRC | 14 | 12 | 0 | 2 | 88 | 28 | +60 | 36 |
2. | Ąžuolas | 14 | 11 | 2 | 1 | 62 | 19 | +43 | 35 |
3. | FA Dainava | 14 | 11 | 1 | 2 | 99 | 37 | +62 | 34 |
4. | Marijampolės FC | 14 | 11 | 0 | 3 | 66 | 25 | +41 | 33 |
5. | SM Tauras-Kauno Žalgiris | 14 | 10 | 1 | 3 | 109 | 40 | +69 | 31 |
6. | VJFM Fortūna-FC Stumbras B | 14 | 8 | 2 | 4 | 67 | 26 | +41 | 26 |
7. | Kauno SM Tauras | 14 | 7 | 1 | 6 | 59 | 41 | +18 | 22 |
8. | Kazlų Rūdos SC | 14 | 7 | 1 | 6 | 45 | 36 | +9 | 22 |
9. | FK Jonava | 14 | 7 | 0 | 7 | 43 | 42 | +1 | 21 |
10. | VJFM Fortūna Fortūna-FC Stumbras A | 14 | 4 | 1 | 9 | 40 | 50 | -10 | 13 |
11. | Druskininkų SC-1 | 14 | 4 | 1 | 9 | 37 | 88 | -51 | 13 |
12. | Kaišiadorių ŠSPC-Baltai | 14 | 3 | 2 | 9 | 37 | 67 | -30 | 11 |
13. | Varėnos SC | 14 | 2 | 0 | 12 | 21 | 47 | -26 | 6 |
14. | Vilkaviškio SM | 14 | 1 | 0 | 13 | 8 | 92 | -84 | 3 |
15. | Druskininkų SC-2 | 14 | 1 | 0 | 13 | 9 | 152 | -143 | 3 |