Wellkid lyga U-10 Šiaurės regionas 9-16

Sezonas 2018

  • Komanda lyderė
  • -
  • Rezultatyviausias
  • -
  • 8komandos
  • 0žaidėjai
  • 56rungtynės
  • Aktualios rungtynės
  • Visos rungtynės
Antradienis, 2018-10-09
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
16:008-Utenos FK Utenis-2Kelmės VJSM
16:008Naujosios Akmenės miesto stadionasAkmenės SCFA Šiauliai B
17:008-Utenos FK Utenis-2Akmenės SC
17:008Kelmės miesto stadionasKelmės VJSMPanevėžio FA-FK Panevėžys-2
17:008-Pakruojo RSCPasvalio FC
18:008-Ariogalos FK VienybėFA Šiauliai B
1. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-08-2216:00-Utenos FK Utenis-2Pasvalio FC
2018-08-2216:00-Ariogalos FK VienybėKelmės VJSM
2018-08-2216:00Naujosios Akmenės miesto stadionasAkmenės SCPakruojo RSC
2018-08-2217:00-Utenos FK Utenis-2Panevėžio FA-FK Panevėžys-2
2018-08-2217:00Naujosios Akmenės miesto stadionasAkmenės SCAriogalos FK Vienybė
2018-08-2217:00Šiaulių stadionasFA Šiauliai BPakruojo RSC
2018-08-2218:00-Panevėžio FA-FK Panevėžys-2Pasvalio FC
2018-08-2218:00Šiaulių stadionasFA Šiauliai BKelmės VJSM
2. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-08-3016:00-Utenos FK Utenis-2Ariogalos FK Vienybė
2018-08-3016:00Pasvalio sporto centro stadionasPasvalio FCFA Šiauliai B
2018-08-3016:00-Pakruojo RSCPanevėžio FA-FK Panevėžys-2
2018-08-3016:00Kelmės miesto stadionasKelmės VJSMAkmenės SC
2018-08-3017:00Pasvalio sporto centro stadionasPasvalio FCAriogalos FK Vienybė
2018-08-3017:00-Utenos FK Utenis-2FA Šiauliai B
2018-08-3017:00-Pakruojo RSCKelmės VJSM
2018-08-3017:00-Panevėžio FA-FK Panevėžys-2Akmenės SC
3. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-0716:00Šiaulių stadionasFA Šiauliai BPanevėžio FA-FK Panevėžys-2
2018-09-0716:00Pasvalio sporto centro stadionasPasvalio FCAkmenės SC
2018-09-0716:00-Utenos FK Utenis-2Pakruojo RSC
2018-09-0717:00-Panevėžio FA-FK Panevėžys-2Ariogalos FK Vienybė
2018-09-0717:00Kelmės miesto stadionasKelmės VJSMPasvalio FC
4. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-1116:00-Utenos FK Utenis-2Kelmės VJSM
2018-09-1116:00Naujosios Akmenės miesto stadionasAkmenės SCFA Šiauliai B
2018-09-1116:00-Ariogalos FK VienybėPakruojo RSC
2018-09-1117:00-Utenos FK Utenis-2Akmenės SC
2018-09-1117:00Kelmės miesto stadionasKelmės VJSMPanevėžio FA-FK Panevėžys-2
2018-09-1117:00-Pakruojo RSCPasvalio FC
2018-09-1118:00-Ariogalos FK VienybėFA Šiauliai B
5. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-1916:00-Utenos FK Utenis-2Pasvalio FC
2018-09-1916:00-Ariogalos FK VienybėKelmės VJSM
2018-09-1916:00Naujosios Akmenės miesto stadionasAkmenės SCPakruojo RSC
2018-09-1917:00-Utenos FK Utenis-2Panevėžio FA-FK Panevėžys-2
2018-09-1917:00Naujosios Akmenės miesto stadionasAkmenės SCAriogalos FK Vienybė
2018-09-1917:00Šiaulių stadionasFA Šiauliai BPakruojo RSC
2018-09-1918:00-Panevėžio FA-FK Panevėžys-2Pasvalio FC
2018-09-1918:00Šiaulių stadionasFA Šiauliai BKelmės VJSM
6. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-09-2716:00-Utenos FK Utenis-2Ariogalos FK Vienybė
2018-09-2716:00Pasvalio sporto centro stadionasPasvalio FCFA Šiauliai B
2018-09-2716:00-Pakruojo RSCPanevėžio FA-FK Panevėžys-2
2018-09-2716:00Kelmės miesto stadionasKelmės VJSMAkmenės SC
2018-09-2717:00Pasvalio sporto centro stadionasPasvalio FCAriogalos FK Vienybė
2018-09-2717:00-Utenos FK Utenis-2FA Šiauliai B
2018-09-2717:00-Pakruojo RSCKelmės VJSM
2018-09-2717:00-Panevėžio FA-FK Panevėžys-2Akmenės SC
7. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-10-0516:00Šiaulių stadionasFA Šiauliai BPanevėžio FA-FK Panevėžys-2
2018-10-0516:00Pasvalio sporto centro stadionasPasvalio FCAkmenės SC
2018-10-0516:00-Utenos FK Utenis-2Pakruojo RSC
2018-10-0517:00-Panevėžio FA-FK Panevėžys-2Ariogalos FK Vienybė
2018-10-0517:00Kelmės miesto stadionasKelmės VJSMPasvalio FC
8. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-10-0916:00-Utenos FK Utenis-2Kelmės VJSM
2018-10-0916:00Naujosios Akmenės miesto stadionasAkmenės SCFA Šiauliai B
2018-10-0916:00-Ariogalos FK VienybėPakruojo RSC
2018-10-0917:00-Utenos FK Utenis-2Akmenės SC
2018-10-0917:00Kelmės miesto stadionasKelmės VJSMPanevėžio FA-FK Panevėžys-2
2018-10-0917:00-Pakruojo RSCPasvalio FC
2018-10-0918:00-Ariogalos FK VienybėFA Šiauliai B

Lentelė - Wellkid lyga U-10 Šiaurės regionas dėl 9-16 vietų

#KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
9.Panevėžio FA-FK Panevėžys-2261421010669+3744
10.FA Šiauliai B2312297375-238
11.Pasvalio FC23101126586-2131
12.Pakruojo RSC2263128089-923
13.Akmenės SC28612176150-7419
14.Kelmės VJSM23521668124-5617
15.Ariogalos FK Vienybė21131731150-1196
16.Utenos FK Utenis-220121632169-1376