Wellkid lyga U-10 Šiaurės regionas 9-16
Sezonas 2018
- Komanda lyderė
- -
- Rezultatyviausias
- -
- 8komandos
- 0žaidėjai
- 56rungtynės
- Aktualios rungtynės
- Visos rungtynės
Penktadienis, 2018-10-05 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
16:00 | 7 | Pasvalio miesto stadionas | Pasvalio FC | Akmenės SC | |
17:00 | 7 | - | Panevėžio FA-FK Panevėžys-2 | Ariogalos FK Vienybė | |
Antradienis, 2018-10-09 | |||||
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
16:00 | 8 | - | Utenos FK Utenis-2 | Kelmės VJSM | |
16:00 | 8 | Naujosios Akmenės miesto stadionas | Akmenės SC | SG-FA Šiauliai B | |
17:00 | 8 | - | Utenos FK Utenis-2 | Akmenės SC | |
17:00 | 8 | Kelmės miesto stadionas | Kelmės VJSM | Panevėžio FA-FK Panevėžys-2 |
1. turas | |||||
---|---|---|---|---|---|
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-08-22 | 16:00 | Naujosios Akmenės miesto stadionas | Akmenės SC | Pakruojo RSC | |
2018-08-22 | 17:00 | Naujosios Akmenės miesto stadionas | Akmenės SC | Ariogalos FK Vienybė | |
2018-08-22 | 17:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | SG-FA Šiauliai B | Pakruojo RSC | |
2018-08-22 | 18:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | SG-FA Šiauliai B | Kelmės VJSM | |
2. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-08-30 | 16:00 | Pasvalio miesto stadionas | Pasvalio FC | SG-FA Šiauliai B | |
2018-08-30 | 16:00 | - | Pakruojo RSC | Panevėžio FA-FK Panevėžys-2 | |
2018-08-30 | 16:00 | Kelmės miesto stadionas | Kelmės VJSM | Akmenės SC | |
2018-08-30 | 17:00 | - | Pakruojo RSC | Kelmės VJSM | |
2018-08-30 | 17:00 | - | Panevėžio FA-FK Panevėžys-2 | Akmenės SC | |
2018-08-30 | 17:00 | Pasvalio miesto stadionas | Pasvalio FC | Ariogalos FK Vienybė | |
3. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-09-07 | 16:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | SG-FA Šiauliai B | Panevėžio FA-FK Panevėžys-2 | |
2018-09-07 | 16:00 | Pasvalio miesto stadionas | Pasvalio FC | Akmenės SC | |
2018-09-07 | 17:00 | - | Panevėžio FA-FK Panevėžys-2 | Ariogalos FK Vienybė | |
2018-09-07 | 17:00 | Kelmės miesto stadionas | Kelmės VJSM | Pasvalio FC | |
4. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-09-11 | 16:00 | Naujosios Akmenės miesto stadionas | Akmenės SC | SG-FA Šiauliai B | |
2018-09-11 | 17:00 | Kelmės miesto stadionas | Kelmės VJSM | Panevėžio FA-FK Panevėžys-2 | |
5. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-09-19 | 16:00 | - | Utenos FK Utenis-2 | Pasvalio FC | |
2018-09-19 | 16:00 | Naujosios Akmenės miesto stadionas | Akmenės SC | Pakruojo RSC | |
2018-09-19 | 17:00 | Naujosios Akmenės miesto stadionas | Akmenės SC | Ariogalos FK Vienybė | |
2018-09-19 | 17:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | SG-FA Šiauliai B | Pakruojo RSC | |
2018-09-19 | 17:00 | - | Utenos FK Utenis-2 | Panevėžio FA-FK Panevėžys-2 | |
2018-09-19 | 18:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | SG-FA Šiauliai B | Kelmės VJSM | |
6. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-09-27 | 16:00 | Pasvalio miesto stadionas | Pasvalio FC | SG-FA Šiauliai B | |
2018-09-27 | 16:00 | - | Pakruojo RSC | Panevėžio FA-FK Panevėžys-2 | |
2018-09-27 | 16:00 | Kelmės miesto stadionas | Kelmės VJSM | Akmenės SC | |
2018-09-27 | 17:00 | - | Panevėžio FA-FK Panevėžys-2 | Akmenės SC | |
2018-09-27 | 17:00 | Pasvalio miesto stadionas | Pasvalio FC | Ariogalos FK Vienybė | |
7. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-10-05 | 16:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | SG-FA Šiauliai B | Panevėžio FA-FK Panevėžys-2 | |
2018-10-05 | 16:00 | Pasvalio miesto stadionas | Pasvalio FC | Akmenės SC | |
2018-10-05 | 16:00 | - | Utenos FK Utenis-2 | Pakruojo RSC | |
2018-10-05 | 17:00 | - | Panevėžio FA-FK Panevėžys-2 | Ariogalos FK Vienybė | |
8. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-10-09 | 16:00 | - | Utenos FK Utenis-2 | Kelmės VJSM | |
2018-10-09 | 16:00 | Naujosios Akmenės miesto stadionas | Akmenės SC | SG-FA Šiauliai B | |
2018-10-09 | 17:00 | - | Utenos FK Utenis-2 | Akmenės SC | |
2018-10-09 | 17:00 | Kelmės miesto stadionas | Kelmės VJSM | Panevėžio FA-FK Panevėžys-2 |
Lentelė - Wellkid lyga U-10 Šiaurės regionas 9-16
# | Klubas | Rungt. | Perg. | Lyg. | Pral. | Įm. Įv. | Pral. Įv. | Įv. skirt. | Tšk. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9. | Panevėžio FA-FK Panevėžys-2 | 26 | 14 | 2 | 10 | 106 | 69 | +37 | 44 |
10. | SG-FA Šiauliai B | 25 | 12 | 4 | 9 | 73 | 75 | -2 | 40 |
11. | Pasvalio FC | 23 | 10 | 1 | 12 | 65 | 86 | -21 | 31 |
12. | Pakruojo RSC | 23 | 6 | 4 | 12 | 80 | 89 | -9 | 24 |
13. | Akmenės SC | 28 | 6 | 1 | 21 | 76 | 150 | -74 | 19 |
14. | Kelmės VJSM | 24 | 5 | 3 | 16 | 68 | 124 | -56 | 18 |
15. | Ariogalos FK Vienybė | 21 | 1 | 3 | 17 | 31 | 150 | -119 | 6 |
16. | Utenos FK Utenis-2 | 20 | 1 | 2 | 16 | 32 | 169 | -137 | 6 |