Wellkid lyga U-11 Pietų regionas

Sezonas 2018

  • Komanda lyderė
  • FA Dainava
  • Rezultatyviausias
  • -
  • 11komandos
  • 204žaidėjai
  • 55rungtynės
  • Aktualios rungtynės
  • Visos rungtynės
Penktadienis, 2018-06-01
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
10:0014-Alytaus SRCJonava
10:0014Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaGarliava-SM
10:0014-Garliava-SMAlytaus SRC
10:0015-FM Fortūna-FC Stumbras AFM Olimpas
10:0015-FM Fortūna-FC Stumbras BFM Fortūna-FC Stumbras A
10:0015-FM OlimpasFM Fortūna-FC Stumbras B
1. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-0410:00-Marijampolės FCAlytaus SRC
2018-05-0410:00-ĄžuolasFA Dainava
2018-05-0410:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaMarijampolės FC
2018-05-0410:00-Alytaus SRCĄžuolas
2. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-0410:00Kauno futbolo mokyklos stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisFM Fortūna-FC Stumbras A
2018-05-0410:00Kauno futbolo mokyklos stadionasKauno SM TaurasFM Fortūna-FC Stumbras B
2018-05-0410:00-FM Fortūna-FC Stumbras BSM Tauras-Kauno Žalgiris
2018-05-0410:00-FM Fortūna-FC Stumbras AKauno SM Tauras
3. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-0410:00-FM OlimpasJonava
2018-05-0410:00-Garliava-SMFM Olimpas
2018-05-0410:00-JonavaGarliava-SM
4. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-1010:00-JonavaSM Tauras-Kauno Žalgiris
2018-05-1010:00-Garliava-SMKauno SM Tauras
2018-05-1010:00Kauno futbolo mokyklos stadionasKauno SM TaurasJonava
2018-05-1010:00Kauno futbolo mokyklos stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisGarliava-SM
5. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-1010:00-FM Fortūna-FC Stumbras AMarijampolės FC
2018-05-1010:00-FM Fortūna-FC Stumbras BĄžuolas
2018-05-1010:00-ĄžuolasFM Fortūna-FC Stumbras A
2018-05-1010:00-Marijampolės FCFM Fortūna-FC Stumbras B
6. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-1010:00-Alytaus SRCFA Dainava
2018-05-1010:00-FM OlimpasAlytaus SRC
2018-05-1010:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFM Olimpas
7. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-1710:00-Garliava-SMĄžuolas
2018-05-1710:00-JonavaMarijampolės FC
2018-05-1710:00-Marijampolės FCGarliava-SM
2018-05-1710:00-ĄžuolasJonava
8. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-1710:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFM Fortūna-FC Stumbras B
2018-05-1710:00-Alytaus SRCFM Fortūna-FC Stumbras A
2018-05-1710:00-FM Fortūna-FC Stumbras AFA Dainava
2018-05-1710:00-FM Fortūna-FC Stumbras BAlytaus SRC
9. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-1710:00Kauno futbolo mokyklos stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisFM Olimpas
2018-05-1710:00Kauno futbolo mokyklos stadionasKauno SM TaurasSM Tauras-Kauno Žalgiris
2018-05-1710:00-FM OlimpasKauno SM Tauras
10. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-2510:00-Alytaus SRCKauno SM Tauras
2018-05-2510:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaSM Tauras-Kauno Žalgiris
2018-05-2510:00Kauno futbolo mokyklos stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisAlytaus SRC
2018-05-2510:00Kauno futbolo mokyklos stadionasKauno SM TaurasFA Dainava
11. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-2510:00-FM Fortūna-FC Stumbras AGarliava-SM
2018-05-2510:00-FM Fortūna-FC Stumbras BJonava
2018-05-2510:00-JonavaFM Fortūna-FC Stumbras A
2018-05-2510:00-Garliava-SMFM Fortūna-FC Stumbras B
12. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-2510:00-FM OlimpasĄžuolas
2018-05-2510:00-Marijampolės FCFM Olimpas
2018-05-2510:00-ĄžuolasMarijampolės FC
13. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-06-0110:00Kauno futbolo mokyklos stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisMarijampolės FC
2018-06-0110:00Kauno futbolo mokyklos stadionasKauno SM TaurasĄžuolas
2018-06-0110:00-ĄžuolasSM Tauras-Kauno Žalgiris
2018-06-0110:00-Marijampolės FCKauno SM Tauras
14. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-06-0110:00-Alytaus SRCJonava
2018-06-0110:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaGarliava-SM
2018-06-0110:00-Garliava-SMAlytaus SRC
2018-06-0110:00-JonavaFA Dainava
15. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-06-0110:00-FM Fortūna-FC Stumbras AFM Olimpas
2018-06-0110:00-FM Fortūna-FC Stumbras BFM Fortūna-FC Stumbras A
2018-06-0110:00-FM OlimpasFM Fortūna-FC Stumbras B

Lentelė - Wellkid lyga U-11 Pietų regionas

#KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.FA Dainava109016223+3927
2.SM Tauras-Kauno Žalgiris108115019+3125
3.Ąžuolas108027333+4024
4.Alytaus SRC108023922+1724
5.Marijampolės FC106043821+1718
6.Kauno SM Tauras105144133+816
7.FM Fortūna-FC Stumbras A104064033+712
8.Garliava-SM102172841-137
9.FM Olimpas101271559-445
10.Jonava101182154-334
11.FM Fortūna-FC Stumbras B1000101584-690