Wellkid lyga U-13 Pietų regionas

Sezonas 2018

  • Komanda lyderė
  • SM Tauras-Kauno Žalgiris
  • Rezultatyviausias
  • -
  • 10komandos
  • 182žaidėjai
  • 45rungtynės
  • Aktualios rungtynės
  • Visos rungtynės
Antradienis, 2018-06-05
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
10:0015-ĄžuolasJonava
10:0015-FM Fortūna-FC StumbrasKaišiadorių ŠSPC-Baltai
Antradienis, 2018-06-12
LaikasTurasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
16:0011-Garliava-SMJonava
16:0011-Marijampolės FCKaišiadorių ŠSPC-Baltai
16:0011-Kaišiadorių ŠSPC-BaltaiGarliava-SM
16:0011-JonavaMarijampolės FC
1. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-0810:00-JonavaKaišiadorių ŠSPC-Baltai
2. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-0810:00Kauno futbolo mokyklos stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisAlytaus SRC
2018-05-0810:00Kauno futbolo mokyklos stadionasKauno SM TaurasFA Dainava
2018-05-0810:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaSM Tauras-Kauno Žalgiris
2018-05-0810:00-Alytaus SRCKauno SM Tauras
3. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-0810:00-FM Fortūna-FC StumbrasMarijampolės FC
2018-05-0810:00-ĄžuolasGarliava-SM
2018-05-0810:00-Garliava-SMFM Fortūna-FC Stumbras
2018-05-0810:00-Marijampolės FCĄžuolas
4. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-0810:00-ĄžuolasFM Fortūna-FC Stumbras
5. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-1510:00-Kaišiadorių ŠSPC-BaltaiFA Dainava
2018-05-1510:00-JonavaAlytaus SRC
2018-05-1510:00-Alytaus SRCKaišiadorių ŠSPC-Baltai
2018-05-1510:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaJonava
6. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-1410:00Marijampolės futbolo maniežasKauno SM TaurasMarijampolės FC
2018-05-1410:00Marijampolės futbolo maniežasSM Tauras-Kauno ŽalgirisGarliava-SM
2018-05-1410:00Marijampolės futbolo maniežasGarliava-SMKauno SM Tauras
2018-05-1410:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCSM Tauras-Kauno Žalgiris
7. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-2310:00-Garliava-SMMarijampolės FC
8. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-2310:00-Kaišiadorių ŠSPC-BaltaiSM Tauras-Kauno Žalgiris
2018-05-2310:00-JonavaKauno SM Tauras
2018-05-2310:00Kauno futbolo mokyklos stadionasKauno SM TaurasKaišiadorių ŠSPC-Baltai
2018-05-2310:00Kauno futbolo mokyklos stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisJonava
9. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-2310:00-ĄžuolasAlytaus SRC
2018-05-2310:00-FM Fortūna-FC StumbrasFA Dainava
2018-05-2310:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaĄžuolas
2018-05-2310:00-Alytaus SRCFM Fortūna-FC Stumbras
10. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-3010:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaAlytaus SRC
11. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-06-1216:00-Garliava-SMJonava
2018-06-1216:00-Marijampolės FCKaišiadorių ŠSPC-Baltai
2018-06-1216:00-Kaišiadorių ŠSPC-BaltaiGarliava-SM
2018-06-1216:00-JonavaMarijampolės FC
12. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-05-3010:00-FM Fortūna-FC StumbrasKauno SM Tauras
2018-05-3010:00-ĄžuolasSM Tauras-Kauno Žalgiris
2018-05-3010:00Kauno futbolo mokyklos stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisFM Fortūna-FC Stumbras
2018-05-3017:00Kauno futbolo mokyklos stadionasKauno SM TaurasĄžuolas
13. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-06-0510:00Kauno futbolo mokyklos stadionasSM Tauras-Kauno ŽalgirisKauno SM Tauras
14. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-06-0510:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaMarijampolės FC
2018-06-0510:00-Alytaus SRCGarliava-SM
2018-06-0510:00-Garliava-SMFA Dainava
2018-06-0510:00-Marijampolės FCAlytaus SRC
15. turas
DataLaikasStadionasNamų komandaSvečių komandaRez.
2018-06-0510:00-ĄžuolasJonava
2018-06-0510:00-FM Fortūna-FC StumbrasKaišiadorių ŠSPC-Baltai
2018-06-0510:00-Kaišiadorių ŠSPC-BaltaiĄžuolas
2018-06-0510:00-JonavaFM Fortūna-FC Stumbras

Lentelė - Wellkid lyga U-13 Pietų regionas

#KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.SM Tauras-Kauno Žalgiris9711344+3022
2.Ąžuolas9711125+722
3.Marijampolės FC9702278+1921
4.Garliava-SM9621225+1720
5.Alytaus SRC96031914+518
6.FA Dainava93061926-79
7.Kauno SM Tauras93061926-79
8.FM Fortūna-FC Stumbras9207823-156
9.Kaišiadorių ŠSPC-Baltai92071533-186
10.Jonava9009435-310