Wellkid lyga U-13 Vakarų regionas
Sezonas 2018
- Komanda lyderė
- Klaipėdos FM - Atlantas
- Rezultatyviausias
- -
- 12komandos
- 73žaidėjai
- 66rungtynės
- Aktualios rungtynės
- Visos rungtynės
Ketvirtadienis, 2018-06-14 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
12:00 | 12 | - | Skuodo KKSC | Telšių FC Džiugas B | |
Trečiadienis, 2018-06-20 | |||||
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
12:00 | 13 | - | FK Banga | Mažeikių SM | |
Ketvirtadienis, 2018-06-21 | |||||
Laikas | Turas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
12:00 | 13 | - | FA Klaipėdos Koralas | FK Banga-Priekulė | |
12:00 | 13 | Šilutės stadionas | FK Šilutė | FC Džiugas | |
12:00 | 13 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | Klaipėdos FSM | Kretingos SM | |
12:00 | 13 | Plungės miesto centrinis stadionas | FK Babrungas | Klaipėdos FM - Atlantas |
1. turas | |||||
---|---|---|---|---|---|
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-04-23 | 18:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FA Klaipėdos Koralas | FK Šilutė | |
2018-04-24 | 16:00 | - | FC Džiugas | Telšių FC Džiugas B | |
2018-04-24 | 16:00 | - | FK Banga | FK Banga-Priekulė | |
2018-04-24 | 16:00 | Plungės miesto centrinis stadionas | FK Babrungas | Skuodo KKSC | |
2018-04-26 | 16:00 | - | Klaipėdos FM - Atlantas | Klaipėdos FSM | |
2. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-04-28 | 10:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | Klaipėdos FSM | FK Šilutė | |
2018-04-28 | 10:00 | - | Klaipėdos FM - Atlantas | FA Klaipėdos Koralas | |
2018-04-28 | 11:00 | - | Klaipėdos FM - Atlantas | FK Šilutė | |
2018-04-28 | 11:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | Klaipėdos FSM | FA Klaipėdos Koralas | |
2018-04-30 | 16:00 | - | Mažeikių SM | Skuodo KKSC | |
3. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-03 | 16:00 | Plungės miesto centrinis stadionas | FK Babrungas | Mažeikių SM | |
2018-05-03 | 16:00 | - | FC Džiugas | FK Banga | |
2018-05-03 | 16:00 | - | Telšių FC Džiugas B | Kretingos SM | |
2018-05-03 | 17:00 | - | FC Džiugas | Kretingos SM | |
2018-05-03 | 17:00 | - | Telšių FC Džiugas B | FK Banga | |
4. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-07 | 18:00 | - | FA Klaipėdos Koralas | FK Banga | |
5. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-10 | 16:00 | - | FK Banga-Priekulė | FC Džiugas | |
2018-05-10 | 16:00 | Plungės miesto centrinis stadionas | FK Babrungas | FK Šilutė | |
2018-05-10 | 16:00 | - | Mažeikių SM | Klaipėdos FSM | |
2018-05-10 | 16:00 | - | Skuodo KKSC | Klaipėdos FM - Atlantas | |
2018-05-10 | 17:00 | - | Mažeikių SM | Klaipėdos FM - Atlantas | |
2018-05-10 | 17:00 | - | Skuodo KKSC | Klaipėdos FSM | |
6. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-15 | 16:00 | - | Telšių FC Džiugas B | FK Babrungas | |
2018-05-15 | 16:00 | - | Kretingos SM | FA Klaipėdos Koralas | |
2018-05-15 | 16:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė | FK Banga-Priekulė | |
2018-05-15 | 16:00 | - | Skuodo KKSC | FC Džiugas | |
7. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-17 | 16:00 | - | Kretingos SM | FK Babrungas | |
2018-05-17 | 16:00 | - | FK Banga | FK Šilutė | |
2018-05-17 | 16:00 | - | Skuodo KKSC | FK Banga-Priekulė | |
2018-05-17 | 16:00 | - | Telšių FC Džiugas B | FA Klaipėdos Koralas | |
2018-05-17 | 16:00 | - | Mažeikių SM | FC Džiugas | |
8. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-23 | 16:00 | - | Kretingos SM | Skuodo KKSC | |
2018-05-23 | 16:00 | Plungės miesto centrinis stadionas | FK Babrungas | FK Banga | |
2018-05-23 | 19:00 | - | FA Klaipėdos Koralas | Mažeikių SM | |
9. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-24 | 16:00 | - | Klaipėdos FM - Atlantas | Telšių FC Džiugas B | |
2018-05-24 | 16:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | Klaipėdos FSM | FC Džiugas | |
2018-05-24 | 17:00 | - | Klaipėdos FM - Atlantas | FC Džiugas | |
2018-05-24 | 17:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | Klaipėdos FSM | Telšių FC Džiugas B | |
2018-05-26 | 10:30 | - | Klaipėdos FM - Atlantas | Kretingos SM | |
2018-05-26 | 11:30 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | Klaipėdos FSM | FK Babrungas | |
10. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-05-30 | 16:00 | - | FK Banga | Klaipėdos FM - Atlantas | |
2018-05-30 | 16:00 | - | FK Banga-Priekulė | Klaipėdos FSM | |
2018-05-30 | 17:00 | - | FK Banga-Priekulė | Klaipėdos FM - Atlantas | |
2018-05-30 | 17:00 | - | FK Banga | Klaipėdos FSM | |
2018-05-31 | 16:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė | Kretingos SM | |
2018-05-31 | 16:00 | - | FC Džiugas | FA Klaipėdos Koralas | |
2018-05-31 | 16:00 | - | Telšių FC Džiugas B | Mažeikių SM | |
11. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-06-05 | 15:00 | - | FK Banga-Priekulė | Telšių FC Džiugas B | |
2018-06-05 | 15:00 | - | Kretingos SM | Mažeikių SM | |
2018-06-05 | 16:00 | - | Skuodo KKSC | FA Klaipėdos Koralas | |
2018-06-07 | 15:00 | - | FK Banga | Skuodo KKSC | |
2018-06-07 | 15:00 | - | FC Džiugas | FK Babrungas | |
2018-06-07 | 15:00 | - | Mažeikių SM | FK Banga-Priekulė | |
2018-06-07 | 15:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė | Telšių FC Džiugas B | |
12. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-06-05 | 17:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė | Mažeikių SM | |
2018-06-11 | 15:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė | Skuodo KKSC | |
2018-06-11 | 15:00 | - | FK Banga-Priekulė | Kretingos SM | |
2018-06-11 | 18:00 | - | FA Klaipėdos Koralas | FK Babrungas | |
2018-06-14 | 12:00 | - | Skuodo KKSC | Telšių FC Džiugas B | |
2018-06-14 | 12:00 | - | Kretingos SM | FK Banga | |
2018-06-14 | 12:00 | Plungės miesto centrinis stadionas | FK Babrungas | FK Banga-Priekulė | |
13. turas | |||||
Data | Laikas | Stadionas | Namų komanda | Svečių komanda | Rez. |
2018-06-20 | 12:00 | - | FK Banga | Mažeikių SM | |
2018-06-21 | 12:00 | - | FA Klaipėdos Koralas | FK Banga-Priekulė | |
2018-06-21 | 12:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė | FC Džiugas | |
2018-06-21 | 12:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | Klaipėdos FSM | Kretingos SM | |
2018-06-21 | 12:00 | Plungės miesto centrinis stadionas | FK Babrungas | Klaipėdos FM - Atlantas |
Lentelė - Wellkid lyga U-13 Vakarų regionas
# | Klubas | Rungt. | Perg. | Lyg. | Pral. | Įm. Įv. | Pral. Įv. | Įv. skirt. | Tšk. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klaipėdos FM - Atlantas | 11 | 11 | 0 | 0 | 100 | 7 | +93 | 33 |
2. | Klaipėdos FSM | 11 | 9 | 1 | 1 | 46 | 10 | +36 | 28 |
3. | Mažeikių SM | 11 | 8 | 1 | 2 | 48 | 15 | +33 | 25 |
4. | FK Babrungas | 11 | 7 | 2 | 2 | 57 | 19 | +38 | 23 |
5. | FC Džiugas | 11 | 7 | 1 | 3 | 48 | 17 | +31 | 22 |
6. | FA Klaipėdos Koralas | 11 | 6 | 1 | 4 | 42 | 27 | +15 | 19 |
7. | FK Banga | 11 | 4 | 1 | 6 | 29 | 37 | -8 | 13 |
8. | Kretingos SM | 11 | 4 | 0 | 7 | 17 | 42 | -25 | 12 |
9. | Telšių FC Džiugas B | 11 | 2 | 2 | 7 | 12 | 55 | -43 | 8 |
10. | FK Šilutė | 11 | 2 | 0 | 9 | 7 | 57 | -50 | 6 |
11. | FK Banga-Priekulė | 11 | 0 | 2 | 9 | 10 | 65 | -55 | 2 |
12. | Skuodo KKSC | 11 | 0 | 1 | 10 | 8 | 73 | -65 | 1 |