Rungtynės 2023-10-15
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024
12:00 | Kuršėnų SM | : | FA Šiauliai |
12:00 | Kelmės VJSM | : | Raseinių KKSC |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024
13:00 | FA Šiauliai B | : | FK Saned |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024
13:00 | Kuršėnų SM | : | FA Šiauliai B |
13:00 | Kelmės VJSM | : | Akmenės r. SC |
13:00 | FA Šiauliai C | : | Kelmės SC B |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024
12:00 | FA Gintra | : | FK Dembava |
12:00 | Radviliškio ŠSPC | : | FA Panevėžys-PRSSG |
12:00 | Radviliškio ŠSPC B | : | FK Ekranas |
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024
14:00 | Pasvalio FC | : | FK Ekranas |
14:00 | Radviliškio ŠSPC | : | FA Panevėžys-PRSSG |
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024
11:00 | 0 ( 4 ) | : | 0 ( 2 ) |
13:00 | 1 ( 2 ) | : | 1 ( 3 ) |
13:00 | 1 ( 3 ) | : | 1 ( 5 ) |
Mergaičių U13 futbolo čempionato Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024
10:00 | 6 | : | 0 |
10:00 | 5 | : | 2 |
11:00 | 3 | : | 7 |
11:00 | 16 | : | 0 |
11:30 | 4 | : | 2 |
11:30 | 3 | : | 0 |
12:30 | 2 | : | 3 |
12:30 | 0 | : | 1 |
Mergaičių U13 futbolo čempionato Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
13:00 | 8 | : | 0 |
13:00 | 2 | : | 1 |
13:00 | 1 | : | 0 |
13:00 | 0 | : | 1 |
14:00 | 0 | : | 6 |
14:00 | 1 | : | 1 |
14:00 | 2 | : | 1 |
14:00 | 1 | : | 0 |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
13:00 | VFA Geležinis vilkas | : | Vilnius Football Academy |
13:00 | VFA Geležinis vilkas | : | Vilnius Football Academy |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
10:00 | FK Žalgiris | : | Vilnius Football Academy |
10:00 | FK Žalgiris | : | Vilnius Football Academy |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
10:00 | Vilnius Football Academy | : | FK Viltis |
12:00 | FK Margiris | : | FK Ataka B |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
12:00 | SK Nemenčinė | : | FM Žaibas |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
10:00 | Vilnius Football Academy B | : | FM Vilniaus Vytis |
12:00 | FA Trakai | : | FM Nikė |
12:00 | FK Ataka | : | FK Žalgiris |
12:00 | SK Nemenčinė | : | FM Žaibas |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono A grupė 2023/2024
11:00 | FK Žalgiris | : | FK Ataka B |
11:00 | Vilnius Football Academy B | : | FA Trakai |
11:00 | FK Margiris | : | FM Fortūna |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024
12:00 | FC Džiugas B | : | FK Gintaras |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024
12:00 | Šilalės SM | : | Tauragės SC |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024
12:00 | Kauno Žalgirio FA B | : | Kazlų Rūdos SC |
12:00 | VJFM Ąžuolas | : | Kaišiadorių ŠSC |
12:00 | FK Mairas | : | FK Vidzgiris |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024
12:00 | Radviliškio ŠSPC | : | FA Panevėžys-PRSSG |
12:00 | Biržų r. KKSC | : | Akmenės r. SC |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024
12:00 | FK Gintaras B | : | Klaipėdos FM C |
12:00 | FK Babrungas | : | Klaipėdos FM B |
12:00 | FK Gintaras | : | Minijos FA |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024
12:00 | VJFM Fortūna | : | FMK Lituanica Domeikava |
12:00 | Prienų FM | : | FMK Lituanica |
12:00 | FA Dainava | : | VJFM Ąžuolas |
12:00 | FK Jonava | : | Sveikata VSM |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024
11:00 | Minijos FA | : | Palangos SC |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024
13:00 | Jurbarko SC | : | FC Džiugas |
13:00 | Šilalės SM | : | Tauragės SC |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024
12:00 | FA Dainava | : | Kauno Žalgirio FA B |
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024
12:00 | FA Tauras | : | Klaipėdos FM B |
12:00 | FK Gintaras | : | Klaipėdos KFA |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
12:00 | VFA Geležinis vilkas | : | FK Ataka |
12:00 | VFA Geležinis vilkas | : | FK Ataka |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024
12:00 | Klaipėdos FM B | : | Tauragės SC |
12:00 | Klaipėdos FM C | : | Kretingos FM |
9 423
žaidėjai
650
komandos
369
varžybos
13 159
rungtynės