Rungtynės 2024-05-04

NACIONALINĖ KOMANDA International Friendly Matches - Football - Male - U15, 2x40

17:00
3
:
Malta
1

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

09:15
FA Šiauliai
:
FA Gintra

Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024

14:00
1
:
0

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024

14:45
3
:
4

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

10:30
1
:
4

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

13:30
2
:
1

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024

10:00
1
:
3

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024

11:00
9
:
1

Merginų elitinės lygos U17 divizionas 2023/2024

12:00
0
:
2

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

09:00
Kauno Žalgirio FA
:
Marijampolės FC
09:00
Kauno Žalgirio FA
:
Marijampolės FC
13:00
FK Garliava
:
FA Dainava
13:00
FK Garliava
:
FA Dainava

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Banga
:
FC Džiugas
13:00
FK Banga
:
FC Džiugas

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

10:00
Nevėžis
:
Kauno Žalgirio FA
10:00
Nevėžis
:
Kauno Žalgirio FA

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

08:15
FK Žalgiris
:
FA-FM Ateitis
08:15
FK Žalgiris
:
FA-FM Ateitis
09:30
VFA Geležinis vilkas
:
Vilniaus BFA B
09:30
VFA Geležinis vilkas
:
Vilniaus BFA B
13:00
Vilniaus BFA
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
Vilniaus BFA
:
FA Panevėžys-PRSSG

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FK Banga
:
FK Ekranas
13:00
FK Banga
:
FK Ekranas

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

09:30
FK Žalgiris
:
FK Granitas
09:30
FK Žalgiris
:
FK Granitas
10:00
Vilniaus BFA
:
Vilnius Football Academy
10:00
Vilniaus BFA
:
Vilnius Football Academy
13:00
FM Vilniaus Vytis
:
FK Ataka
13:00
FM Vilniaus Vytis
:
FK Ataka

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:00
FA Kaunas
:
Marijampolės FC
11:00
FA Kaunas
:
Marijampolės FC
13:00
Be1 NFA
:
FK Jonava
13:00
Be1 NFA
:
FK Jonava
13:00
FC Hegelmann
:
Kauno Žalgirio FA
13:00
FC Hegelmann
:
Kauno Žalgirio FA

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono A pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

13:00
VFA Geležinis vilkas
:
Vilniaus BFA
13:00
VFA Geležinis vilkas
:
Vilniaus BFA

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Vilniaus BFA B
:
Utenos Utenis
13:00
Vilniaus BFA B
:
Utenos Utenis
13:00
FK Ekranas
:
FK Vilnius
13:00
FK Ekranas
:
FK Vilnius

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

10:30
FA Šiauliai B
:
Klaipėdos FM
10:30
FA Šiauliai B
:
Klaipėdos FM
13:00
FA Šiauliai
:
Minijos FA
13:00
FA Šiauliai
:
Minijos FA
13:00
FC Džiugas
:
FK Gintaras
13:00
FC Džiugas
:
FK Gintaras

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
Nevėžis
:
Marijampolė City
13:00
Nevėžis
:
Marijampolė City
13:00
FK Garliava
:
Marijampolės FC
13:00
FK Garliava
:
Marijampolės FC
13:00
Be1 NFA
:
VJFM Fortūna
13:00
Be1 NFA
:
VJFM Fortūna

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Ataka
13:00
FA Panevėžys-PRSSG
:
FK Ataka
13:00
Visagino BFA
:
FK Granitas
13:00
Visagino BFA
:
FK Granitas
13:00
Vilnius Football Academy B
:
FK Vilnius
13:00
Vilnius Football Academy B
:
FK Vilnius
13:00
Vilnius Football Academy
:
FK Žalgiris
13:00
Vilnius Football Academy
:
FK Žalgiris
13:00
VFA Geležinis vilkas
:
FM Fortūna
13:00
VFA Geležinis vilkas
:
FM Fortūna

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

10:30
FM Nikė
:
SK Nemenčinė

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

15:00
Kretingos FM
:
Palangos SC

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

14:30
Klaipėdos FM B
:
FA Tauras

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

11:15
FK Žalgiris
:
FK Ataka
11:15
FK Žalgiris
:
FK Ataka
13:00
Vilniaus BFA
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
Vilniaus BFA
:
FA Panevėžys-PRSSG
13:00
FM Fortūna
:
FA-FM Ateitis
13:00
FM Fortūna
:
FA-FM Ateitis

liepa 2024

PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

rugpjūtis 2024

PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

rugsėjis 2024

PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
  • 9 723

    žaidėjai

  • 679

    komandos

  • 390

    varžybos

  • 14 192

    rungtynės