Matches
National teams
Men
Men's A team
U-21
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Women
Women's A team
WU-19
WU-18
WU-17
WU-16
WU-15
Futsal
Futsal national team
Women's futsal national team
Futsal U-19 national team
Beach soccer
Beach soccer
Competitions
Men
TOPsport A lyga
TOPsport I lyga
LFF II lyga
LFF Taure
TOPsport LFF supertaurė
Women
Topo centras Euronics moterų A lyga
Topo centras Euronics moterų I lyga
(
I etapas
)
Women's Baltic League
(
Main round
)
Merginų elitinė lyga
(
MEL U17
,
MEL U15
)
Amateur
KAFF III lyga
KLFF III lyga
PAFF-ŠAFF III lyga
Youth
Jaunimo U-19 čempionatas
Samsung Galaxy Watch EJL
U-18 divizionas
(
I etapas
)
U-16 divizionas
(
I etapas
)
U-15 divizionas
(
I etapas
)
Jaunučių U-14 divizionas
Jaunučių U-13 divizionas
Futsal
TOPsport Futsal A league
Matches on 13.11.2022.
13. November 2022.
August 2022
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
September 2022
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
October 2022
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
November 2022
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
December 2022
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
January 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
February 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
March 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
NATIONAL TEAM
Kontrolinės moterų rinktinių rungtynės
18:30
Kontrolinės moterų rinktinių rungtynės
Luxembourg
2
Lithuania
3
2
Luxembourg
:
Lithuania
3
Optibet A lyga 2022
13:00
FC Džiugas
0
Kauno Žalgiris
3
0
FC Džiugas
:
Kauno Žalgiris
3
13:00
Hegelmann
2
Sūduva
0
2
Hegelmann
:
Sūduva
0
17:55
FA Šiauliai
3
Žalgiris
0
3
FA Šiauliai
:
Žalgiris
0
19:30
FK Riteriai
2
Panevėžys
1
2
FK Riteriai
:
Panevėžys
1
Futsal A lyga 2022/2023
13:00
Vip
5
SFK Panevėžys
1
5
Vip
:
SFK Panevėžys
1
16:00
Gargždų Pramogos
4
Jonavos Vikingai
1
4
Gargždų Pramogos
:
Jonavos Vikingai
1
18:00
FC Turbotransfers
2
Kauno Žalgiris
6
2
FC Turbotransfers
:
Kauno Žalgiris
6
18:00
FK Akmenės kraštas
4
VGTU Vilkai
4
4
FK Akmenės kraštas
:
VGTU Vilkai
4
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2022/2023
15:30
Kauno Žalgirio FA
0
Talentų FA-FK Riteriai
1
0
Kauno Žalgirio FA
:
Talentų FA-FK Riteriai
1
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023
11:00
VFA Geležinis vilkas
0
Be1 NFA
2
0
VFA Geležinis vilkas
:
Be1 NFA
2
12:30
Kauno Žalgirio FA
3
FA Panevėžys-PRSSG
2
3
Kauno Žalgirio FA
:
FA Panevėžys-PRSSG
2
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2022/2023
10:00
Kauno Žalgirio FA
1
FM Fortūna
3
1
Kauno Žalgirio FA
:
FM Fortūna
3
13:00
VFA Geležinis vilkas
0
Klaipėdos FM
2
0
VFA Geležinis vilkas
:
Klaipėdos FM
2
16:00
Be1 NFA
1
( 6 )
Vilnius Football Academy
1
( 5 )
1
( 6 )
Be1 NFA
:
Vilnius Football Academy
1
( 5 )
Merginų elitinės lygos U-17 divizionas 2022/2023
16:00
MFA Bitės
2
FK Saned-Joniškio SC
0
2
MFA Bitės
:
FK Saned-Joniškio SC
0
Merginų elitinės lygos U-15 divizionas 2022/2023
14:00
MFA Bitės
12
FK Saned-Joniškio SC
0
12
MFA Bitės
:
FK Saned-Joniškio SC
0
August 2022
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
September 2022
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
October 2022
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
November 2022
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
December 2022
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
January 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
February 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
March 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
9 433
players
650
teams
369
competitions
13 205
matches