Matches
National teams
Men
Men's A team
U-21
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Women
Women's A team
WU-19
WU-18
WU-17
WU-16
WU-15
Futsal
Futsal national team
Women's futsal national team
Futsal U-19 national team
Beach soccer
Beach soccer
Competitions
Men
TOPsport A lyga
TOPsport I lyga
LFF II lyga
LFF Taure
TOPsport LFF supertaurė
Women
Topo centras Euronics moterų A lyga
Topo centras Euronics moterų I lyga
(
I etapas
)
Women's Baltic League
(
Main round
)
Merginų elitinė lyga
(
MEL U17
,
MEL U15
)
Amateur
KAFF III lyga
KLFF III lyga
PAFF-ŠAFF III lyga
Youth
Jaunimo U-19 čempionatas
Samsung Galaxy Watch EJL
U-18 divizionas
(
I etapas
)
U-16 divizionas
(
I etapas
)
U-15 divizionas
(
I etapas
)
Jaunučių U-14 divizionas
Jaunučių U-13 divizionas
Futsal
TOPsport Futsal A league
Matches on 05.03.2023.
05. March 2023.
December 2022
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
January 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
February 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
March 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
April 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
May 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
June 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
July 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Optibet A lyga 2023
15:00
FK Banga
0
FK Panevėžys
4
0
FK Banga
:
FK Panevėžys
4
17:55
FK Žalgiris
2
FC Džiugas
3
2
FK Žalgiris
:
FC Džiugas
3
Moterų salės futbolo čempionatas 2023 Finalinis etapas
12:00
FK Vilkija
1
MFA Žalgiris-MRU
6
1
FK Vilkija
:
MFA Žalgiris-MRU
6
15:00
FA Šiauliai-ŠSG
2
FK Banga
11
2
FA Šiauliai-ŠSG
:
FK Banga
11
PAFF futsal I lygos pirmenybės KOMEX taurei laimėti 2023
13:00
Pasvalio FC-SM
2
FK Ekranas
3
2
Pasvalio FC-SM
:
FK Ekranas
3
15:00
FK Dembava
3
FK Širvėna
0
3
FK Dembava
:
FK Širvėna
0
December 2022
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
January 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
February 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
March 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
April 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
May 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
June 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
July 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
9 433
players
650
teams
369
competitions
13 205
matches