Matches
National teams
Men
Men's A team
U-21
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Women
Women's A team
WU-19
WU-18
WU-17
WU-16
WU-15
Futsal
Futsal national team
Women's futsal national team
Futsal U-19 national team
Beach soccer
Beach soccer
Competitions
Men
TOPsport A lyga
TOPsport I lyga
LFF II lyga
LFF Taure
TOPsport LFF supertaurė
Women
Topo centras Euronics moterų A lyga
Topo centras Euronics moterų I lyga
(
I etapas
)
Women's Baltic League
(
Main round
)
Merginų elitinė lyga
(
MEL U17
,
MEL U15
)
Amateur
KAFF III lyga
KLFF III lyga
PAFF-ŠAFF III lyga
Youth
Jaunimo U-19 čempionatas
Samsung Galaxy Watch EJL
U-18 divizionas
(
I etapas
)
U-16 divizionas
(
I etapas
)
U-15 divizionas
(
I etapas
)
Jaunučių U-14 divizionas
Jaunučių U-13 divizionas
Futsal
TOPsport Futsal A league
Matches on 24.05.2023.
24. May 2023.
February 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
March 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
April 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
May 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
June 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
July 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
August 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
September 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
LFF Taurė 2023
18:30
Kauno Žalgiris
3
FK Žalgiris
0
3
Kauno Žalgiris
:
FK Žalgiris
0
19:00
FC Hegelmann
0
FK Riteriai
3
0
FC Hegelmann
:
FK Riteriai
3
Lietuvos moterų regioninė lyga 2023 - Pietų regionas
18:30
Marijampolės FC
2
Marijampolė City
1
2
Marijampolės FC
:
Marijampolė City
1
Lietuvos studentų futbolo čempionatas 2022/2023
19:00
Vilnius TECH
0
VU
6
0
Vilnius TECH
:
VU
6
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2022/2023
18:00
Kauno Žalgirio FA
6
Utenos Utenis
1
6
Kauno Žalgirio FA
:
Utenos Utenis
1
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2022/2023
16:00
FA Panevėžys-PRSSG
3
Be1 NFA
0
3
FA Panevėžys-PRSSG
:
Be1 NFA
0
LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023
18:00
FA Tauras
5
FC Džiugas
0
5
FA Tauras
:
FC Džiugas
0
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023
17:15
FK Granitas-FA Trakai
0
Vilniaus BFA C
2
0
FK Granitas-FA Trakai
:
Vilniaus BFA C
2
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023
17:00
FK Banga
1
FK Babrungas
2
1
FK Banga
:
FK Babrungas
2
LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų regiono grupė 2022/2023
17:00
Marijampolės FC
0
FK Jonava
2
0
Marijampolės FC
:
FK Jonava
2
LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2022/2023
16:30
FK Atmosfera
2
Klaipėdos FM B
5
2
FK Atmosfera
:
Klaipėdos FM B
5
Lietuvos mergaičių U13 futbolo čempionato Pietų-Rytų regionas
16:00
MFA Bitės
2
Utenos Utenis
1
2
MFA Bitės
:
Utenos Utenis
1
17:00
MFA Bitės B
2
Utenos Utenis
1
2
MFA Bitės B
:
Utenos Utenis
1
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
20:00
FK Jonušai
0
Klaipėdos FM B
4
0
FK Jonušai
:
Klaipėdos FM B
4
21:00
Sakuona-Rūgpienių kaimas
8
FK Sirijus
6
8
Sakuona-Rūgpienių kaimas
:
FK Sirijus
6
PAFF-ŠAFFIII lyga 2023
20:00
FK Dembava B
2
Pakruojo SC-Kruoja
2
2
FK Dembava B
:
Pakruojo SC-Kruoja
2
February 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
March 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
April 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
May 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
June 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
July 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
August 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
September 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
9 433
players
650
teams
369
competitions
13 205
matches