Matches
National teams
Men
Men's A team
U-21
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Women
Women's A team
WU-19
WU-18
WU-17
WU-16
WU-15
Futsal
Futsal national team
Women's futsal national team
Futsal U-19 national team
Beach soccer
Beach soccer
Competitions
Men
TOPsport A lyga
TOPsport I lyga
LFF II lyga
LFF Taure
TOPsport LFF supertaurė
Women
Topo centras Euronics moterų A lyga
Topo centras Euronics moterų I lyga
(
I etapas
)
Women's Baltic League
(
Main round
)
Merginų elitinė lyga
(
MEL U17
,
MEL U15
)
Amateur
KAFF III lyga
KLFF III lyga
PAFF-ŠAFF III lyga
Youth
Jaunimo U-19 čempionatas
Samsung Galaxy Watch EJL
U-18 divizionas
(
I etapas
)
U-16 divizionas
(
I etapas
)
U-15 divizionas
(
I etapas
)
Jaunučių U-14 divizionas
Jaunučių U-13 divizionas
Futsal
TOPsport Futsal A league
Matches on 21.06.2023.
21. June 2023.
March 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
April 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
May 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
June 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
July 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
August 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
September 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
October 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Moterų A lyga 2023
19:00
MFA Žalgiris-MRU
2
FK Vilnius
2
2
MFA Žalgiris-MRU
:
FK Vilnius
2
Merginų elitinės lygos U-17 divizionas 2022/2023
15:00
MFK Žalgiris
2
FK Banga
0
2
MFK Žalgiris
:
FK Banga
0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
20:00
FK Sirijus
1
Klaipėdos FM B
6
1
FK Sirijus
:
Klaipėdos FM B
6
PAFF-ŠAFFIII lyga 2023
19:30
FK Saned B
2
Pakruojo SC-Kruoja
4
2
FK Saned B
:
Pakruojo SC-Kruoja
4
March 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
April 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
May 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
June 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
July 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
August 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
September 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
October 2023
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
9 433
players
650
teams
369
competitions
13 205
matches