1. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
13.08.2021. | 16:00 | Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionas | Klaipėdos FM | VFA Geležinis vilkas | |
15.08.2021. | 10:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris | Talentų FA-FK Riteriai | |
15.08.2021. | 11:00 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC | Vilniaus BFA | |
15.08.2021. | 11:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | FA-FM Ateitis | |
15.08.2021. | 12:30 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FA Šiauliai | |
15.08.2021. | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | NFA BE1 | FK Gintaras | |
15.08.2021. | 13:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys | FC Džiugas | |
2. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
22.08.2021. | 10:30 | LFF stadionas | Talentų FA-FK Riteriai | Kauno Žalgirio FA | |
22.08.2021. | 12:00 | Fanų stadionas | FA-FM Ateitis | FK Banga | |
22.08.2021. | 12:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas | Marijampolės FC | |
22.08.2021. | 13:00 | Palangos stadionas | FK Gintaras | Vilniaus BFA | |
22.08.2021. | 13:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | FA Dainava | |
22.08.2021. | 13:30 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | NFA BE1 | FA-FK Panevėžys | |
22.08.2021. | 15:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | FK Žalgiris | |
3. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
26.08.2021. | 13:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM | Talentų FA-FK Riteriai | |
27.08.2021. | 13:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys | FK Gintaras | |
27.08.2021. | 18:00 | Gargždų Minijos progimnazijos stadionas | FK Banga | FC Džiugas | |
28.08.2021. | 14:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno Žalgirio FA | FA Šiauliai | |
29.08.2021. | 10:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris | FA-FM Ateitis | |
29.08.2021. | 11:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | NFA BE1 | |
29.08.2021. | 11:00 | Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas | Vilniaus BFA | VFA Geležinis vilkas | |
4. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
04.09.2021. | 14:00 | Palangos stadionas | FK Gintaras | VFA Geležinis vilkas | |
05.09.2021. | 10:30 | Fanų stadionas | Talentų FA-FK Riteriai | Marijampolės FC | |
05.09.2021. | 12:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | Klaipėdos FM | |
05.09.2021. | 12:30 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | NFA BE1 | FK Banga | |
05.09.2021. | 12:40 | Pilaitės futbolo maniežas | FA-FM Ateitis | Kauno Žalgirio FA | |
05.09.2021. | 13:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | FK Žalgiris | |
05.09.2021. | 13:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys | FA Dainava | |
5. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
10.09.2021. | 18:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | FK Gintaras | |
12.09.2021. | 10:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris | NFA BE1 | |
12.09.2021. | 11:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | Talentų FA-FK Riteriai | |
12.09.2021. | 13:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno Žalgirio FA | FC Džiugas | |
12.09.2021. | 13:00 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC | FA Šiauliai | |
03.11.2021. | 13:00 | Fanų stadionas | FA-FM Ateitis | Klaipėdos FM | |
03.11.2021. | 16:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FA-FK Panevėžys | |
6. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
18.09.2021. | 14:15 | Pilaitės futbolo maniežas | FA-FM Ateitis | Marijampolės FC | |
19.09.2021. | 10:00 | LFF stadionas | Talentų FA-FK Riteriai | VFA Geležinis vilkas | |
19.09.2021. | 10:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | NFA BE1 | Kauno Žalgirio FA | |
19.09.2021. | 11:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys | FK Žalgiris | |
19.09.2021. | 11:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | Klaipėdos FM | |
10.11.2021. | 15:30 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | FK Banga | |
10.11.2021. | 16:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | Vilniaus BFA | |
7. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
25.09.2021. | 13:00 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC | FC Džiugas | |
26.09.2021. | 10:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FA-FM Ateitis | |
26.09.2021. | 10:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris | FA Dainava | |
26.09.2021. | 13:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM | NFA BE1 | |
26.09.2021. | 13:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas | FA Šiauliai | |
14.10.2021. | 17:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno Žalgirio FA | FA-FK Panevėžys | |
17.11.2021. | 17:00 | Gargždų Minijos progimnazijos stadionas | FK Banga | FK Gintaras | |
8. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
02.10.2021. | 13:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FK Žalgiris | |
02.10.2021. | 14:30 | Panevėžio FA dirbtinė aikštė | FA-FK Panevėžys | Klaipėdos FM | |
03.10.2021. | 10:30 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | NFA BE1 | Marijampolės FC | |
03.10.2021. | 11:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | Kauno Žalgirio FA | |
03.10.2021. | 13:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | Vilniaus BFA | |
03.10.2021. | 13:00 | Palangos stadionas | FK Gintaras | Talentų FA-FK Riteriai | |
07.12.2021. | 19:10 | Pilaitės futbolo maniežas | FA-FM Ateitis | VFA Geležinis vilkas | |
9. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
07.10.2021. | 17:30 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM | FA Dainava | |
09.10.2021. | 14:00 | Fanų stadionas | Talentų FA-FK Riteriai | FA Šiauliai | |
09.10.2021. | 14:30 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris | FK Gintaras | |
10.10.2021. | 13:00 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA | FK Banga | |
10.10.2021. | 13:00 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC | FA-FK Panevėžys | |
10.10.2021. | 13:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas | FC Džiugas | |
27.11.2021. | 15:30 | BFA Arena | Vilniaus BFA | NFA BE1 | |
10. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
15.10.2021. | 18:00 | Gargždų Minijos progimnazijos stadionas | FK Banga | Klaipėdos FM | |
16.10.2021. | 12:40 | Pilaitės futbolo maniežas | FA-FM Ateitis | Talentų FA-FK Riteriai | |
17.10.2021. | 11:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris | Kauno Žalgirio FA | |
17.10.2021. | 11:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | Marijampolės FC | |
17.10.2021. | 14:30 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | NFA BE1 | VFA Geležinis vilkas | |
28.11.2021. | 15:30 | Klaipėdos FM stadionas | FK Gintaras | FA Šiauliai | |
04.12.2021. | 11:30 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FA-FK Panevėžys | |
11. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
23.10.2021. | 15:50 | Pilaitės futbolo maniežas | Talentų FA-FK Riteriai | FC Džiugas | |
24.10.2021. | 13:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM | FK Žalgiris | |
24.10.2021. | 13:00 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC | FK Banga | |
26.10.2021. | 17:30 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas | FA-FK Panevėžys | |
27.10.2021. | 18:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno Žalgirio FA | FK Gintaras | |
28.10.2021. | 17:30 | Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas | Vilniaus BFA | FA Dainava | |
04.12.2021. | 13:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FA-FM Ateitis | FA Šiauliai | |
12. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
30.10.2021. | 13:30 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno Žalgirio FA | Klaipėdos FM | |
31.10.2021. | 10:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | NFA BE1 | Talentų FA-FK Riteriai | |
31.10.2021. | 11:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | VFA Geležinis vilkas | |
31.10.2021. | 11:45 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris | Marijampolės FC | |
31.10.2021. | 13:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | Vilniaus BFA | |
31.10.2021. | 14:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | FA Šiauliai | |
05.12.2021. | 15:30 | Klaipėdos FM stadionas | FK Gintaras | FA-FM Ateitis | |
13. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
06.11.2021. | 19:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FK Žalgiris | |
07.11.2021. | 11:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM | FK Gintaras | |
07.11.2021. | 11:00 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC | Kauno Žalgirio FA | |
07.11.2021. | 11:00 | LFF stadionas | Talentų FA-FK Riteriai | FA-FK Panevėžys | |
07.11.2021. | 13:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | NFA BE1 | |
07.11.2021. | 14:00 | Fanų stadionas | FA-FM Ateitis | FC Džiugas | |
07.11.2021. | 15:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas | FK Banga | |
14. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
13.11.2021. | 14:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM | Marijampolės FC | |
13.11.2021. | 17:30 | Klaipėdos FM stadionas | FK Gintaras | FC Džiugas | |
14.11.2021. | 11:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | NFA BE1 | FA-FM Ateitis | |
14.11.2021. | 11:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys | FA Šiauliai | |
14.11.2021. | 11:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | Talentų FA-FK Riteriai | |
14.11.2021. | 11:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris | VFA Geležinis vilkas | |
14.11.2021. | 11:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno Žalgirio FA | Vilniaus BFA | |
15. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
20.11.2021. | 12:40 | Pilaitės futbolo maniežas | FA-FM Ateitis | FA-FK Panevėžys | |
20.11.2021. | 15:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | Klaipėdos FM | |
21.11.2021. | 11:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas | Kauno Žalgirio FA | |
21.11.2021. | 13:00 | LFF stadionas | Talentų FA-FK Riteriai | FK Banga | |
21.11.2021. | 13:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | FA Dainava | |
21.11.2021. | 13:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | NFA BE1 | |
21.11.2021. | 13:00 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC | FK Gintaras | |
16. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
05.03.2022. | 10:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | FK Banga | |
05.03.2022. | 12:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas | Klaipėdos FM | |
06.03.2022. | 11:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | Marijampolės FC | |
06.03.2022. | 11:00 | Fanų stadionas | Talentų FA-FK Riteriai | FK Žalgiris | |
06.03.2022. | 12:30 | Fanų stadionas | FA-FM Ateitis | FA Dainava | |
06.03.2022. | 13:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | FA-FK Panevėžys | |
06.03.2022. | 15:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FK Gintaras | NFA BE1 | |
17. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
13.03.2022. | 11:00 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC | VFA Geležinis vilkas | |
13.03.2022. | 11:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno Žalgirio FA | Talentų FA-FK Riteriai | |
13.03.2022. | 11:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys | NFA BE1 | |
13.03.2022. | 13:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FK Gintaras | |
13.03.2022. | 13:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris | FA Šiauliai | |
13.03.2022. | 13:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FA-FM Ateitis | |
31.05.2022. | 18:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | FC Džiugas | |
18. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
17.03.2022. | 16:30 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | FK Banga | |
19.03.2022. | 13:00 | Klaipėdos FM stadionas | FK Gintaras | FA-FK Panevėžys | |
19.03.2022. | 14:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FA-FM Ateitis | FK Žalgiris | |
20.03.2022. | 13:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | Kauno Žalgirio FA | |
20.03.2022. | 13:00 | LFF stadionas | Talentų FA-FK Riteriai | Klaipėdos FM | |
20.03.2022. | 17:30 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | NFA BE1 | FA Dainava | |
08.06.2022. | 17:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas | Vilniaus BFA | |
19. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
27.03.2022. | 11:00 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC | Talentų FA-FK Riteriai | |
27.03.2022. | 11:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM | FA Šiauliai | |
27.03.2022. | 11:00 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | Kauno Žalgirio FA | FA-FM Ateitis | |
27.03.2022. | 13:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | NFA BE1 | |
27.03.2022. | 13:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | FA-FK Panevėžys | |
27.03.2022. | 13:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas | FK Gintaras | |
27.03.2022. | 13:45 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris | FC Džiugas | |
20. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
01.04.2022. | 16:00 | Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionas | Klaipėdos FM | FA-FM Ateitis | |
02.04.2022. | 12:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys | FK Banga | |
03.04.2022. | 10:30 | LFF stadionas | Talentų FA-FK Riteriai | Vilniaus BFA | |
03.04.2022. | 12:30 | Klaipėdos stadionas | FK Gintaras | FA Dainava | |
03.04.2022. | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | NFA BE1 | FK Žalgiris | |
03.04.2022. | 13:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | Kauno Žalgirio FA | |
03.04.2022. | 13:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | Marijampolės FC | |
21. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
09.04.2022. | 12:00 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | Kauno Žalgirio FA | NFA BE1 | |
10.04.2022. | 10:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris | FA-FK Panevėžys | |
10.04.2022. | 11:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas | Talentų FA-FK Riteriai | |
10.04.2022. | 11:00 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC | FA-FM Ateitis | |
10.04.2022. | 11:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM | FC Džiugas | |
10.04.2022. | 13:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FA Šiauliai | |
10.04.2022. | 13:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | FA Dainava | |
22. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
21.04.2022. | 17:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Gintaras | FK Banga | |
21.04.2022. | 17:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | FK Žalgiris | |
21.04.2022. | 17:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys | Kauno Žalgirio FA | |
21.04.2022. | 17:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | NFA BE1 | Klaipėdos FM | |
21.04.2022. | 17:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | Marijampolės FC | |
21.04.2022. | 17:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FA-FM Ateitis | Vilniaus BFA | |
24.04.2022. | 12:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | VFA Geležinis vilkas | |
23. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
24.04.2022. | 11:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas | FA-FM Ateitis | |
24.04.2022. | 11:00 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA | FA Dainava | |
24.04.2022. | 13:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris | FK Banga | |
24.04.2022. | 13:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FC Džiugas | |
24.04.2022. | 13:00 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC | NFA BE1 | |
24.04.2022. | 13:00 | LFF stadionas | Talentų FA-FK Riteriai | FK Gintaras | |
08.06.2022. | 16:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM | FA-FK Panevėžys | |
24. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
29.04.2022. | 17:30 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | Klaipėdos FM | |
30.04.2022. | 11:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys | Marijampolės FC | |
30.04.2022. | 12:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | Kauno Žalgirio FA | |
30.04.2022. | 13:30 | Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionas | FK Gintaras | FK Žalgiris | |
30.04.2022. | 14:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | VFA Geležinis vilkas | |
01.05.2022. | 12:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | Talentų FA-FK Riteriai | |
01.05.2022. | 15:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | NFA BE1 | Vilniaus BFA | |
25. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
06.05.2022. | 17:30 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM | FK Banga | |
06.05.2022. | 19:00 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC | FA Dainava | |
08.05.2022. | 11:00 | LFF stadionas | Talentų FA-FK Riteriai | FA-FM Ateitis | |
08.05.2022. | 11:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas | NFA BE1 | |
08.05.2022. | 11:00 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA | FK Žalgiris | |
08.05.2022. | 12:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys | Vilniaus BFA | |
08.05.2022. | 12:30 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | FK Gintaras | |
26. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
07.05.2022. | 13:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | Talentų FA-FK Riteriai | |
14.05.2022. | 15:30 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FK Gintaras | Kauno Žalgirio FA | |
15.05.2022. | 11:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | Vilniaus BFA | |
15.05.2022. | 11:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys | VFA Geležinis vilkas | |
15.05.2022. | 12:30 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | Marijampolės FC | |
15.05.2022. | 13:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FA Šiauliai | FA-FM Ateitis | |
15.05.2022. | 15:45 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris | Klaipėdos FM | |
27. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
14.05.2022. | 11:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | FC Džiugas | |
21.05.2022. | 13:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM | Kauno Žalgirio FA | |
21.05.2022. | 15:00 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC | FK Žalgiris | |
22.05.2022. | 11:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas | FA Dainava | |
22.05.2022. | 13:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | FK Banga | |
22.05.2022. | 13:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FA-FM Ateitis | FK Gintaras | |
22.05.2022. | 13:45 | LFF stadionas | Talentų FA-FK Riteriai | NFA BE1 | |
28. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
28.05.2022. | 15:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris | Vilniaus BFA | |
28.05.2022. | 15:15 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | VFA Geležinis vilkas | |
28.05.2022. | 15:30 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FK Gintaras | Klaipėdos FM | |
28.05.2022. | 16:30 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys | Talentų FA-FK Riteriai | |
29.05.2022. | 11:00 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA | Marijampolės FC | |
29.05.2022. | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | NFA BE1 | FA Šiauliai | |
29.05.2022. | 13:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | FA-FM Ateitis | |
29. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
03.06.2022. | 18:00 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC | Klaipėdos FM | |
05.06.2022. | 10:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai | FA-FK Panevėžys | |
05.06.2022. | 11:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas | FK Žalgiris | |
05.06.2022. | 11:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA | Kauno Žalgirio FA | |
05.06.2022. | 11:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FA-FM Ateitis | NFA BE1 | |
05.06.2022. | 12:00 | Fanų stadionas | Talentų FA-FK Riteriai | FA Dainava | |
08.06.2022. | 18:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas | FK Gintaras | |
30. round |
Date | Time | Stadium | Home team | Away team | Res. |
08.06.2022. | 17:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga | Talentų FA-FK Riteriai | |
11.06.2022. | 15:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM | Vilniaus BFA | |
12.06.2022. | 11:00 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA | VFA Geležinis vilkas | |
12.06.2022. | 11:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys | FA-FM Ateitis | |
12.06.2022. | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | NFA BE1 | FC Džiugas | |
12.06.2022. | 13:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava | FA Šiauliai | |
12.06.2022. | 13:00 | Palangos stadionas | FK Gintaras | Marijampolės FC | |