Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2022/2023

Season 2023

  • 12teams
  • 182players
  • 132matches
  • Current matches
  • All matches
Saturday, 08.04.2023.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:0022Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaVilniaus BFA
11:0022Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisA.Narbekovo FA
11:0022Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGFA Šiauliai-Šiaulių SG
17:0022Pilaitės futbolo maniežasTalentų FA-FK RiteriaiVFA Geležinis vilkas
Wednesday, 12.04.2023.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
12:3018BFA arenaA.Narbekovo FAVilniaus BFA
Thursday, 13.04.2023.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
17:0022Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaBe1 NFA
1. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
06.08.2022.10:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisTalentų FA-FK Riteriai
09.08.2022.14:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGA.Narbekovo FA
09.08.2022.17:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMFK Banga
17.08.2022.17:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBe1 NFAFA Dainava
02.11.2022.17:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGFK Gintaras
26.11.2022.18:30BFA arenaVilniaus BFAVFA Geležinis vilkas
2. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
13.08.2022.10:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisVilniaus BFA
13.08.2022.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis vilkasBe1 NFA
13.08.2022.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFA Dainava
13.08.2022.13:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGTalentų FA-FK Riteriai
13.08.2022.15:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK GintarasA.Narbekovo FA
13.08.2022.18:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGKlaipėdos FM
3. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
19.08.2022.16:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFK Gintaras
20.08.2022.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaVFA Geležinis vilkas
20.08.2022.13:00BFA arenaVilniaus BFAFA Šiauliai-Šiaulių SG
20.08.2022.13:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMA.Narbekovo FA
20.08.2022.13:30Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisBe1 NFA
20.09.2022.17:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGFK Banga
4. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
27.08.2022.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Žalgiris
27.08.2022.13:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGBe1 NFA
27.08.2022.13:00Palangos stadionasFK GintarasVilniaus BFA
27.08.2022.13:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMTalentų FA-FK Riteriai
27.08.2022.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaVFA Geležinis vilkas
27.08.2022.16:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGA.Narbekovo FA
5. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
02.09.2022.17:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFA Šiauliai-Šiaulių SG
03.09.2022.11:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisVFA Geležinis vilkas
03.09.2022.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaA.Narbekovo FA
03.09.2022.13:00Fanų stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFA Panevėžys-PRSSG
03.09.2022.13:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMVilniaus BFA
03.09.2022.14:00Klaipėdos stadionasFK GintarasBe1 NFA
6. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
10.09.2022.11:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiA.Narbekovo FA
10.09.2022.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFK Žalgiris
10.09.2022.13:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGVFA Geležinis vilkas
10.09.2022.15:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMBe1 NFA
10.09.2022.15:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGVilniaus BFA
10.09.2022.16:00Palangos stadionasFK GintarasFA Dainava
7. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
16.09.2022.17:30Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaKlaipėdos FM
17.09.2022.11:00BFA arenaVilniaus BFAA.Narbekovo FA
17.09.2022.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGBe1 NFA
17.09.2022.13:00Pilaitės futbolo maniežasTalentų FA-FK RiteriaiFK Banga
17.09.2022.14:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis vilkasFK Gintaras
17.09.2022.16:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA Šiauliai-Šiaulių SG
8. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
23.09.2022.17:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFA Panevėžys-PRSSG
24.09.2022.11:00Fanų stadionasTalentų FA-FK RiteriaiVilniaus BFA
24.09.2022.12:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFA Šiauliai-Šiaulių SG
24.09.2022.13:00Palangos stadionasFK GintarasFK Žalgiris
24.09.2022.15:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMVFA Geležinis vilkas
24.09.2022.15:30BFA arenaA.Narbekovo FABe1 NFA
9. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
01.10.2022.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaA.Narbekovo FA
01.10.2022.13:00BFA arenaVilniaus BFAFK Banga
01.10.2022.13:00-Klaipėdos FMFK Žalgiris
01.10.2022.15:30Pilaitės futbolo maniežasTalentų FA-FK RiteriaiBe1 NFA
01.10.2022.17:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGFK Gintaras
02.10.2022.14:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis vilkasFA Panevėžys-PRSSG
10. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
08.10.2022.10:30Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusA.Narbekovo FAVFA Geležinis vilkas
08.10.2022.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaTalentų FA-FK Riteriai
08.10.2022.11:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFK Gintaras
08.10.2022.13:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMFA Šiauliai-Šiaulių SG
08.10.2022.13:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA Panevėžys-PRSSG
08.10.2022.13:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBe1 NFAVilniaus BFA
11. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
15.10.2022.10:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis vilkasTalentų FA-FK Riteriai
15.10.2022.11:00BFA arenaA.Narbekovo FAFK Žalgiris
15.10.2022.11:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGFA Panevėžys-PRSSG
15.10.2022.12:30Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK GintarasKlaipėdos FM
15.10.2022.12:30BFA arenaVilniaus BFAFA Dainava
15.10.2022.16:30LFF Kauno treniruočių centro stadionasBe1 NFAFK Banga
12. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
22.10.2022.10:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis vilkasVilniaus BFA
22.10.2022.11:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaKlaipėdos FM
22.10.2022.14:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFK Žalgiris
22.10.2022.15:00BFA arenaA.Narbekovo FAFA Šiauliai-Šiaulių SG
16.11.2022.15:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaBe1 NFA
26.11.2022.12:30Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK GintarasFA Panevėžys-PRSSG
13. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
26.10.2022.18:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBe1 NFAVFA Geležinis vilkas
27.10.2022.16:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMFA Panevėžys-PRSSG
29.10.2022.11:00BFA arenaVilniaus BFAFK Žalgiris
29.10.2022.13:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFA Šiauliai-Šiaulių SG
29.10.2022.13:00BFA arenaA.Narbekovo FAFK Gintaras
29.10.2022.13:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Banga
14. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
05.11.2022.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis vilkasFA Dainava
05.11.2022.12:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFA Panevėžys-PRSSG
05.11.2022.12:30BFA arenaA.Narbekovo FAKlaipėdos FM
05.11.2022.12:30LFF Kauno treniruočių centro stadionasBe1 NFAFK Žalgiris
05.11.2022.13:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK GintarasTalentų FA-FK Riteriai
05.11.2022.13:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGVilniaus BFA
15. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
12.11.2022.11:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA Dainava
12.11.2022.12:00BFA arenaA.Narbekovo FAFA Panevėžys-PRSSG
12.11.2022.13:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis vilkasFK Banga
12.11.2022.14:00BFA arenaVilniaus BFAFK Gintaras
12.11.2022.14:00Fanų stadionasTalentų FA-FK RiteriaiKlaipėdos FM
12.11.2022.18:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBe1 NFAFA Šiauliai-Šiaulių SG
16. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
19.11.2022.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGTalentų FA-FK Riteriai
19.11.2022.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis vilkasFK Žalgiris
19.11.2022.12:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBe1 NFAFK Gintaras
19.11.2022.13:00BFA arenaVilniaus BFAKlaipėdos FM
19.11.2022.15:00BFA arenaA.Narbekovo FAFK Banga
26.11.2022.15:00Pilaitės futbolo maniežasFA Šiauliai-Šiaulių SGFA Dainava
17. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
01.03.2023.17:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFK Banga
22.03.2023.17:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis vilkasFA Šiauliai-Šiaulių SG
22.03.2023.19:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBe1 NFAKlaipėdos FM
29.03.2023.14:00BFA arenaVilniaus BFAFA Panevėžys-PRSSG
29.03.2023.17:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasA.Narbekovo FATalentų FA-FK Riteriai
05.04.2023.17:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Gintaras
18. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
10.03.2023.16:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMFA Dainava
10.03.2023.18:30Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaTalentų FA-FK Riteriai
15.03.2023.15:15Klaipėdos FM stadionasFK GintarasVFA Geležinis vilkas
15.03.2023.17:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBe1 NFAFA Panevėžys-PRSSG
15.03.2023.19:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGFK Žalgiris
12.04.2023.12:30BFA arenaA.Narbekovo FAVilniaus BFA
19. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
18.03.2023.11:00BFA arenaVilniaus BFATalentų FA-FK Riteriai
18.03.2023.13:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGFK Banga
18.03.2023.14:30Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGFA Dainava
18.03.2023.15:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFK Gintaras
19.03.2023.13:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBe1 NFAA.Narbekovo FA
05.04.2023.17:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis vilkasKlaipėdos FM
20. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
25.03.2023.13:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisKlaipėdos FM
25.03.2023.14:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaVilniaus BFA
25.03.2023.14:30Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA Panevėžys-PRSSGVFA Geležinis vilkas
25.03.2023.14:45Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FAFA Dainava
25.03.2023.15:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK GintarasFA Šiauliai-Šiaulių SG
25.03.2023.16:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBe1 NFATalentų FA-FK Riteriai
21. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
01.04.2023.11:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGKlaipėdos FM
01.04.2023.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGFK Žalgiris
01.04.2023.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis vilkasA.Narbekovo FA
01.04.2023.11:00BFA arenaVilniaus BFABe1 NFA
01.04.2023.15:30Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK GintarasFK Banga
01.04.2023.16:00Širvintų stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFA Dainava
22. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
08.04.2023.10:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMFK Gintaras
08.04.2023.11:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisA.Narbekovo FA
08.04.2023.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGFA Šiauliai-Šiaulių SG
08.04.2023.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaVilniaus BFA
08.04.2023.17:00Pilaitės futbolo maniežasTalentų FA-FK RiteriaiVFA Geležinis vilkas
13.04.2023.17:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaBe1 NFA

Table - Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2022/2023

#ClubPl.WWPLPLG+G-GDPts.
1.FK Žalgiris22153227018+5253
2.Vilniaus BFA22161236720+4752
3.Be1 NFA22144135516+3951
4.VFA Geležinis vilkas22140264129+1244
5.FK Banga2295354421+2340
6.Klaipėdos FM22103273739-238
7.FA Panevėžys-PRSSG22723104244-228
8.FA Šiauliai-Šiaulių SG22802124157-1626
9.A. Narbekovo FA22613122940-1123
10.Talentų FA-FK Riteriai22531132651-2522
11.FA Dainava22321162263-4114
12.FK Gintaras22102191692-765