Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2022/2023

Season 2023

  • 12teams
  • 234players
  • 132matches
  • Current matches
  • All matches
Saturday, 24.09.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:008Fanų stadionasTalentų FA-FK RiteriaiVilniaus BFA
12:008Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFA Šiauliai-Šiaulių SG
13:008Palangos stadionasFK GintarasFK Žalgiris
15:008Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMVFA Geležinis Vilkas
15:308BFA ArenaA.Narbekovo FABE1 NFA
Saturday, 01.10.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:009Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaA.Narbekovo FA
-:-
13:009BFA ArenaVilniaus BFAFK Banga
-:-
13:009Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMFK Žalgiris
-:-
15:309Pilaitės futbolo maniežasTalentų FA-FK RiteriaiBE1 NFA
-:-
17:009Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGFK Gintaras
-:-
Sunday, 02.10.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
14:009Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFA Panevėžys-PRSSG
-:-
1. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
06.08.2022.10:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisTalentų FA-FK Riteriai
09.08.2022.14:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGA.Narbekovo FA
09.08.2022.17:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMFK Banga
17.08.2022.17:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBE1 NFAFA Dainava
02.11.2022.17:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGFK Gintaras
-:-
26.11.2022.10:00BFA ArenaVilniaus BFAVFA Geležinis Vilkas
-:-
2. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
13.08.2022.10:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisVilniaus BFA
13.08.2022.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasBE1 NFA
13.08.2022.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFA Dainava
13.08.2022.13:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGTalentų FA-FK Riteriai
13.08.2022.15:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK GintarasA.Narbekovo FA
13.08.2022.18:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGKlaipėdos FM
3. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
19.08.2022.16:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFK Gintaras
20.08.2022.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaVFA Geležinis Vilkas
20.08.2022.13:00BFA ArenaVilniaus BFAFA Šiauliai-Šiaulių SG
20.08.2022.13:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMA.Narbekovo FA
20.08.2022.13:30Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisBE1 NFA
20.09.2022.17:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGFK Banga
4. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
27.08.2022.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Žalgiris
27.08.2022.13:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGBE1 NFA
27.08.2022.13:00Palangos stadionasFK GintarasVilniaus BFA
27.08.2022.13:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMTalentų FA-FK Riteriai
27.08.2022.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaVFA Geležinis Vilkas
27.08.2022.16:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGA.Narbekovo FA
5. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
02.09.2022.17:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFA Šiauliai-Šiaulių SG
03.09.2022.11:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisVFA Geležinis Vilkas
03.09.2022.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaA.Narbekovo FA
03.09.2022.13:00Fanų stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFA Panevėžys-PRSSG
03.09.2022.13:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMVilniaus BFA
03.09.2022.14:00Klaipėdos stadionasFK GintarasBE1 NFA
6. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
10.09.2022.11:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiA.Narbekovo FA
10.09.2022.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFK Žalgiris
10.09.2022.13:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGVFA Geležinis Vilkas
10.09.2022.15:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMBE1 NFA
10.09.2022.15:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGVilniaus BFA
10.09.2022.16:00Palangos stadionasFK GintarasFA Dainava
7. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
16.09.2022.17:30Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaKlaipėdos FM
17.09.2022.11:00BFA ArenaVilniaus BFAA.Narbekovo FA
17.09.2022.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGBE1 NFA
17.09.2022.13:00Pilaitės futbolo maniežasTalentų FA-FK RiteriaiFK Banga
17.09.2022.14:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFK Gintaras
17.09.2022.16:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA Šiauliai-Šiaulių SG
8. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
23.09.2022.17:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFA Panevėžys-PRSSG
24.09.2022.11:00Fanų stadionasTalentų FA-FK RiteriaiVilniaus BFA
24.09.2022.12:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFA Šiauliai-Šiaulių SG
24.09.2022.13:00Palangos stadionasFK GintarasFK Žalgiris
24.09.2022.15:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMVFA Geležinis Vilkas
24.09.2022.15:30BFA ArenaA.Narbekovo FABE1 NFA
9. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
01.10.2022.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaA.Narbekovo FA
-:-
01.10.2022.13:00BFA ArenaVilniaus BFAFK Banga
-:-
01.10.2022.13:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMFK Žalgiris
-:-
01.10.2022.15:30Pilaitės futbolo maniežasTalentų FA-FK RiteriaiBE1 NFA
-:-
01.10.2022.17:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-Šiaulių SGFK Gintaras
-:-
02.10.2022.14:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFA Panevėžys-PRSSG
-:-
10. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
08.10.2022.11:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFK Gintaras
-:-
08.10.2022.11:00Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FAVFA Geležinis Vilkas
-:-
08.10.2022.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaTalentų FA-FK Riteriai
-:-
08.10.2022.13:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBE1 NFAVilniaus BFA
-:-
08.10.2022.13:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMFA Šiauliai
-:-
08.10.2022.13:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA Panevėžys-PRSSG
-:-
11. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
15.10.2022.10:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasTalentų FA-FK Riteriai
-:-
15.10.2022.11:00Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FAFK Žalgiris
-:-
15.10.2022.11:00Gytarių stadionasFA ŠiauliaiFA Panevėžys-PRSSG
-:-
15.10.2022.11:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK GintarasKlaipėdos FM
-:-
15.10.2022.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaVilniaus BFA
-:-
15.10.2022.13:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBE1 NFAFK Banga
-:-
12. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
22.10.2022.10:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasVilniaus BFA
-:-
22.10.2022.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaBE1 NFA
-:-
22.10.2022.11:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaKlaipėdos FM
-:-
22.10.2022.12:45LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFK Žalgiris
-:-
22.10.2022.13:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK GintarasFA Panevėžys-PRSSG
-:-
22.10.2022.15:00Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FAFA Šiauliai
-:-
13. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
29.10.2022.11:00BFA ArenaVilniaus BFAFK Žalgiris
-:-
29.10.2022.13:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFA Šiauliai
-:-
29.10.2022.13:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Banga
-:-
29.10.2022.13:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMFA Panevėžys-PRSSG
-:-
29.10.2022.14:00Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FAFK Gintaras
-:-
29.10.2022.15:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBE1 NFAVFA Geležinis Vilkas
-:-
14. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
05.11.2022.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFA Dainava
-:-
05.11.2022.12:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBE1 NFAFK Žalgiris
-:-
05.11.2022.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFA Panevėžys-PRSSG
-:-
05.11.2022.13:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK GintarasTalentų FA-FK Riteriai
-:-
05.11.2022.13:00Gytarių stadionasFA ŠiauliaiVilniaus BFA
-:-
05.11.2022.14:00Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FAKlaipėdos FM
-:-
15. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
12.11.2022.11:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA Dainava
-:-
12.11.2022.13:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBE1 NFAFA Šiauliai
-:-
12.11.2022.13:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiKlaipėdos FM
-:-
12.11.2022.13:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFK Banga
-:-
12.11.2022.14:00BFA ArenaVilniaus BFAFK Gintaras
-:-
12.11.2022.17:00Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FAFA Panevėžys-PRSSG
-:-
16. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
19.11.2022.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFK Žalgiris
-:-
19.11.2022.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGTalentų FA-FK Riteriai
-:-
19.11.2022.13:00BFA ArenaVilniaus BFAKlaipėdos FM
-:-
19.11.2022.13:00Gytarių stadionasFA ŠiauliaiFA Dainava
-:-
19.11.2022.13:00Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FAFK Banga
-:-
19.11.2022.15:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBE1 NFAFK Gintaras
-:-
17. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
04.03.2023.11:00Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FATalentų FA-FK Riteriai
-:-
04.03.2023.13:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFK Banga
-:-
04.03.2023.13:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasFA Šiauliai
-:-
04.03.2023.14:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Gintaras
-:-
04.03.2023.14:00BFA ArenaVilniaus BFAFA Panevėžys-PRSSG
-:-
04.03.2023.15:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBE1 NFAKlaipėdos FM
-:-
18. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
10.03.2023.17:00Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FAVilniaus BFA
-:-
10.03.2023.17:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBE1 NFAFA Panevėžys-PRSSG
-:-
10.03.2023.18:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMFA Dainava
-:-
10.03.2023.18:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK GintarasVFA Geležinis Vilkas
-:-
10.03.2023.18:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaTalentų FA-FK Riteriai
-:-
10.03.2023.19:00Gytarių stadionasFA ŠiauliaiFK Žalgiris
-:-
19. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
18.03.2023.11:00BFA ArenaVilniaus BFATalentų FA-FK Riteriai
-:-
18.03.2023.13:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasKlaipėdos FM
-:-
18.03.2023.13:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGFA Dainava
-:-
18.03.2023.13:00Gytarių stadionasFA ŠiauliaiFK Banga
-:-
18.03.2023.15:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFK Gintaras
-:-
18.03.2023.16:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBE1 NFAA.Narbekovo FA
-:-
20. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
25.03.2023.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBE1 NFATalentų FA-FK Riteriai
-:-
25.03.2023.11:00Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FAFA Dainava
-:-
25.03.2023.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaVilniaus BFA
-:-
25.03.2023.13:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisKlaipėdos FM
-:-
25.03.2023.13:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK GintarasFA Šiauliai
-:-
25.03.2023.15:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGVFA Geležinis Vilkas
-:-
21. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
01.04.2023.11:00Klaipėdos dirbtinės dangos stadionasFK GintarasFK Banga
-:-
01.04.2023.11:00Gytarių stadionasFA ŠiauliaiKlaipėdos FM
-:-
01.04.2023.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGFK Žalgiris
-:-
01.04.2023.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis VilkasA.Narbekovo FA
-:-
01.04.2023.11:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFA Dainava
-:-
01.04.2023.11:00BFA ArenaVilniaus BFABE1 NFA
-:-
22. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
08.04.2023.10:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMFK Gintaras
-:-
08.04.2023.11:00BFA ArenaVilniaus BFAFA Dainava
-:-
08.04.2023.11:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisA.Narbekovo FA
-:-
08.04.2023.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGFA Šiauliai
-:-
08.04.2023.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaBE1 NFA
-:-
08.04.2023.15:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiVFA Geležinis Vilkas
-:-

Table - Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2022/2023

#ClubPl.WWPLPLG+G-GDPts.
1.FK Žalgiris86110236+1721
2.BE1 NFA85111196+1318
3.Banga84112208+1215
4.Klaipėdos FM841121111015
5.FA Šiauliai-Šiaulių SG840131616013
6.VFA Geležinis Vilkas740031513+212
7.Vilniaus BFA731031413+111
8.FA Panevėžys-PRSSG722121112-111
9.A.Narbekovo FA820151213-17
10.Talentų FA-FK Riteriai82015919-107
11.FA Dainava81106725-185
12.FK Gintaras71006722-153