LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2022/2023

Season 2023

  • 9teams
  • 203players
  • 72matches
  • Current matches
  • All matches
Sunday, 25.09.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
10:004Jonavos dirbtinės dangos aikštėFK JonavaFK Nevėžis
11:004Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Garliava
13:004AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisSK Polonia-Panerys
13:004Kybartų miesto stadionasSveikataFK Lokomotyvas
-:-
Sunday, 02.10.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:005-FK LokomotyvasFK Jonava
-:-
13:005Panerio stadionasSK Polonia-PanerysSveikata
-:-
13:005BFA ArenaVilniaus BFAFA Dainava
-:-
15:005Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK GarliavaFK Vidzgiris
-:-
1. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
24.08.2022.17:30Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFA Dainava
28.08.2022.11:00-FK LokomotyvasVilniaus BFA
28.08.2022.11:00Panerio stadionasSK Polonia-PanerysFK Garliava
28.08.2022.13:00Jonavos dirbtinės dangos aikštėFK JonavaFK Vidzgiris
2. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
04.09.2022.13:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Lokomotyvas
04.09.2022.13:00Kybartų miesto stadionasSveikataFK Jonava
-:-
04.09.2022.16:00Panerio stadionasSK Polonia-PanerysVilniaus BFA
22.09.2022.17:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisFK Nevėžis
3. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
08.09.2022.18:00Panerio stadionasSK Polonia-PanerysFA Dainava
11.09.2022.13:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK GarliavaVilniaus BFA
11.09.2022.13:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisSveikata
-:-
11.09.2022.13:00-FK LokomotyvasFK Vidzgiris
4. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
25.09.2022.10:00Jonavos dirbtinės dangos aikštėFK JonavaFK Nevėžis
25.09.2022.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Garliava
25.09.2022.13:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisSK Polonia-Panerys
25.09.2022.13:00Kybartų miesto stadionasSveikataFK Lokomotyvas
-:-
5. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
02.10.2022.11:00-FK LokomotyvasFK Jonava
-:-
02.10.2022.13:00Panerio stadionasSK Polonia-PanerysSveikata
-:-
02.10.2022.13:00BFA ArenaVilniaus BFAFA Dainava
-:-
02.10.2022.15:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK GarliavaFK Vidzgiris
-:-
6. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
09.10.2022.12:00Kybartų miesto stadionasSveikataFK Garliava
-:-
09.10.2022.12:00Jonavos dirbtinės dangos aikštėFK JonavaSK Polonia-Panerys
-:-
09.10.2022.13:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisVilniaus BFA
-:-
10.10.2022.17:30Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFK Lokomotyvas
-:-
7. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
16.10.2022.11:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK GarliavaFK Jonava
-:-
16.10.2022.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Vidzgiris
-:-
16.10.2022.13:00Kybartų miesto stadionasSveikataVilniaus BFA
-:-
16.10.2022.13:00Panerio stadionasSK Polonia-PanerysFK Nevėžis
-:-
8. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
23.10.2022.11:00Jonavos dirbtinės dangos aikštėFK JonavaVilniaus BFA
-:-
23.10.2022.11:00-FK LokomotyvasSK Polonia-Panerys
-:-
23.10.2022.12:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFK Garliava
-:-
23.10.2022.12:00Kybartų miesto stadionasSveikataFA Dainava
-:-
9. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
20.09.2022.17:30Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisVilniaus BFA
30.10.2022.11:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK GarliavaFK Lokomotyvas
-:-
30.10.2022.12:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Jonava
-:-
30.10.2022.13:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisSveikata
-:-
10. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
26.03.2023.11:00BFA ArenaVilniaus BFAFK Lokomotyvas
-:-
26.03.2023.13:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK GarliavaSK Polonia-Panerys
-:-
26.03.2023.13:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisFK Jonava
-:-
26.03.2023.14:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Nevėžis
-:-
11. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
02.04.2023.10:00BFA ArenaVilniaus BFASK Polonia-Panerys
-:-
02.04.2023.13:00-FK LokomotyvasFA Dainava
-:-
02.04.2023.13:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFK Vidzgiris
-:-
02.04.2023.13:00Jonavos dirbtinės dangos aikštėFK JonavaSveikata
-:-
12. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
16.04.2023.13:00Kybartų miesto stadionasSveikataFK Nevėžis
-:-
16.04.2023.13:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisFK Lokomotyvas
-:-
16.04.2023.13:00BFA ArenaVilniaus BFAFK Garliava
-:-
16.04.2023.14:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaSK Polonia-Panerys
-:-
13. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
23.04.2023.11:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisFK Jonava
-:-
23.04.2023.13:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK GarliavaFA Dainava
-:-
23.04.2023.13:00Panerio stadionasSK Polonia-PanerysFK Vidzgiris
-:-
23.04.2023.13:00-FK LokomotyvasSveikata
-:-
14. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
07.05.2023.11:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisFK Garliava
-:-
07.05.2023.13:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaVilniaus BFA
-:-
07.05.2023.13:00Jonavos dirbtinės dangos aikštėFK JonavaFK Lokomotyvas
-:-
07.05.2023.13:00Kybartų miesto stadionasSveikataSK Polonia-Panerys
-:-
15. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
14.05.2023.13:00BFA ArenaVilniaus BFAFK Vidzgiris
-:-
14.05.2023.13:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK GarliavaSveikata
-:-
14.05.2023.13:00Panerio stadionasSK Polonia-PanerysFK Jonava
-:-
14.05.2023.13:00-FK LokomotyvasFK Nevėžis
-:-
16. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
21.05.2023.10:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisFA Dainava
-:-
21.05.2023.11:00Jonavos dirbtinės dangos aikštėFK JonavaFK Garliava
-:-
21.05.2023.13:00BFA ArenaVilniaus BFASveikata
-:-
21.05.2023.15:00Kėdainių stadionas dirbtinė dangaFK NevėžisSK Polonia-Panerys
-:-
17. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
28.05.2023.11:00Panerio stadionasSK Polonia-PanerysFK Lokomotyvas
-:-
28.05.2023.13:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaSveikata
-:-
28.05.2023.13:00BFA ArenaVilniaus BFAFK Jonava
-:-
28.05.2023.13:00Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionasFK GarliavaFK Nevėžis
-:-
18. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
04.06.2023.11:00-FK LokomotyvasFK Garliava
-:-
04.06.2023.13:00Jonavos dirbtinės dangos aikštėFK JonavaFA Dainava
-:-
04.06.2023.13:00Kybartų miesto stadionasSveikataFK Vidzgiris
-:-
04.06.2023.16:00BFA ArenaVilniaus BFAFK Nevėžis
-:-

Table - LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2022/2023

#ClubPl.WWPLPLG+G-GDPts.
1.Vilniaus BFA44000196+1312
2.FA Dainava43010254+2110
3.FK Vidzgiris4300192+79
4.SK Polonia-Panerys4210175+28
5.Jonava2100112-13
6.Sveikata000000000
7.FK Nevėžis40004517-120
8.FK Garliava30003114-130
9.FK Lokomotyvas30003219-170