LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023

Season 2023

  • 10teams
  • 177players
  • 90matches
  • Current matches
  • All matches
Saturday, 26.11.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
13:004Pilaitės futbolo maniežasFK KeteraFA-FM Ateitis
1. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
20.08.2022.11:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasVilniaus BFA CFA Utenis
20.08.2022.17:30Pilaitės futbolo maniežasFK AtakaFK Granitas-FA Trakai
24.08.2022.18:00Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos stadionasFK KeteraFK Rabona
19.09.2022.17:30Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasVilniaus BFA BFK Margiris
08.11.2022.19:10Pilaitės futbolo maniežasVilnius Football AcademyFA-FM Ateitis
2. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
27.08.2022.13:15Fanų stadionasFK MargirisVilniaus BFA C
27.08.2022.17:30Pilaitės futbolo maniežasFK AtakaVilnius Football Academy
28.08.2022.11:00Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės)FK Granitas-FA TrakaiFK Rabona
28.08.2022.12:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FA UtenisFK Ketera
28.08.2022.17:00BFA ArenaVilniaus BFA BFA-FM Ateitis
3. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
03.09.2022.10:30BFA ArenaVilniaus BFA CFA-FM Ateitis
03.09.2022.14:00Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos stadionasFK KeteraFK Margiris
04.09.2022.09:45Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasVilniaus BFA BFK Ataka
04.09.2022.11:00Panerio stadionasVilnius Football AcademyFK Granitas-FA Trakai
04.09.2022.13:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FK RabonaFA Utenis
4. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
10.09.2022.13:15Fanų stadionasFK MargirisFK Rabona
10.09.2022.17:30Pilaitės futbolo maniežasFK AtakaVilniaus BFA C
11.09.2022.12:00Fanų stadionasVilnius Football AcademyVilniaus BFA B
11.09.2022.13:00Naujosios Vilnios stadionasFK Granitas-FA TrakaiFA Utenis
26.11.2022.13:00Pilaitės futbolo maniežasFK KeteraFA-FM Ateitis
5. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
21.09.2022.18:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FK RabonaFA-FM Ateitis
24.09.2022.16:00Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos stadionasFK KeteraFK Ataka
25.09.2022.13:00BFA ArenaVilniaus BFA BFK Granitas-FA Trakai
28.09.2022.17:00Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasVilniaus BFA CVilnius Football Academy
19.11.2022.13:00Pilaitės futbolo maniežasFK MargirisFA Utenis
6. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
01.10.2022.13:00Fanų stadionasFA-FM AteitisFA Utenis
01.10.2022.15:00BFA ArenaVilniaus BFA BVilniaus BFA C
01.10.2022.17:30Pilaitės futbolo maniežasFK AtakaFK Rabona
02.10.2022.10:00Fanų stadionasVilnius Football AcademyFK Ketera
02.10.2022.11:00Naujosios Vilnios stadionasFK Granitas-FA TrakaiFK Margiris
7. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
08.10.2022.13:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FA UtenisFK Ataka
08.10.2022.13:15Fanų stadionasFK MargirisFA-FM Ateitis
09.10.2022.11:00Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos stadionasFK KeteraVilniaus BFA B
09.10.2022.16:00BFA ArenaVilniaus BFA CFK Granitas-FA Trakai
26.10.2022.17:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FK RabonaVilnius Football Academy
8. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
15.10.2022.16:00Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos stadionasFK KeteraVilniaus BFA C
15.10.2022.17:30Pilaitės futbolo maniežasFK AtakaFK Margiris
16.10.2022.10:00Fanų stadionasVilnius Football AcademyFA Utenis
16.10.2022.11:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FK RabonaVilniaus BFA B
16.10.2022.11:00Naujosios Vilnios stadionasFK Granitas-FA TrakaiFA-FM Ateitis
9. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
22.10.2022.13:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FK RabonaVilniaus BFA C
22.10.2022.17:30Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisFK Ataka
23.10.2022.13:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FA UtenisVilniaus BFA B
23.10.2022.14:30Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos stadionasFK KeteraFK Granitas-FA Trakai
12.11.2022.13:00Pilaitės futbolo maniežasFK MargirisVilnius Football Academy
10. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
26.03.2023.11:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FK RabonaFK Ketera
-:-
26.03.2023.11:00Naujosios Vilnios stadionasFK Granitas-FA TrakaiFK Ataka
-:-
26.03.2023.13:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisVilnius Football Academy
-:-
26.03.2023.13:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FA UtenisVilniaus BFA C
-:-
26.03.2023.17:00Fanų stadionasFK MargirisVilniaus BFA B
-:-
11. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
02.04.2023.10:00Fanų stadionasVilnius Football AcademyFK Ataka
-:-
02.04.2023.11:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FK RabonaFK Granitas-FA Trakai
-:-
02.04.2023.12:00BFA ArenaVilniaus BFA CFK Margiris
-:-
02.04.2023.13:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisVilniaus BFA B
-:-
02.04.2023.13:00Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos stadionasFK KeteraFA Utenis
-:-
12. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
15.04.2023.17:30Pilaitės futbolo maniežasFK AtakaVilniaus BFA B
-:-
16.04.2023.10:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisVilniaus BFA C
-:-
16.04.2023.11:00Naujosios Vilnios stadionasFK Granitas-FA TrakaiVilnius Football Academy
-:-
16.04.2023.15:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FA UtenisFK Rabona
-:-
16.04.2023.18:00Fanų stadionasFK MargirisFK Ketera
-:-
13. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
23.04.2023.11:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisFK Ketera
-:-
23.04.2023.13:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FA UtenisFK Granitas-FA Trakai
-:-
23.04.2023.15:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FK RabonaFK Margiris
-:-
23.04.2023.15:00BFA ArenaVilniaus BFA BVilnius Football Academy
-:-
23.04.2023.17:00BFA ArenaVilniaus BFA CFK Ataka
-:-
14. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
29.04.2023.17:30Pilaitės futbolo maniežasFK AtakaFK Ketera
-:-
30.04.2023.11:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisFK Rabona
-:-
30.04.2023.11:00Fanų stadionasVilnius Football AcademyVilniaus BFA C
-:-
30.04.2023.13:00Naujosios Vilnios stadionasFK Granitas-FA TrakaiVilniaus BFA B
-:-
30.04.2023.13:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FA UtenisFK Margiris
-:-
15. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
07.05.2023.10:00BFA ArenaVilniaus BFA CVilniaus BFA B
-:-
07.05.2023.11:00Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė)FK RabonaFK Ataka
-:-
07.05.2023.11:00Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos stadionasFK KeteraVilnius Football Academy
-:-
07.05.2023.13:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FA UtenisFA-FM Ateitis
-:-
07.05.2023.17:00Fanų stadionasFK MargirisFK Granitas-FA Trakai
-:-
16. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
20.05.2023.17:30Pilaitės futbolo maniežasFK AtakaFA Utenis
-:-
21.05.2023.10:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisFK Margiris
-:-
21.05.2023.11:00Naujosios Vilnios stadionasFK Granitas-FA TrakaiVilniaus BFA C
-:-
21.05.2023.11:00Fanų stadionasVilnius Football AcademyFK Rabona
-:-
21.05.2023.15:00BFA ArenaVilniaus BFA BFK Ketera
-:-
17. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
28.05.2023.13:00Pilaitės futbolo maniežasFA-FM AteitisFK Granitas-FA Trakai
-:-
28.05.2023.13:00Utenos Utenio stadionas (žolė)FA UtenisVilnius Football Academy
-:-
28.05.2023.15:00BFA ArenaVilniaus BFA BFK Rabona
-:-
28.05.2023.17:00BFA ArenaVilniaus BFA CFK Ketera
-:-
28.05.2023.17:00Fanų stadionasFK MargirisFK Ataka
-:-
18. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
03.06.2023.17:30Pilaitės futbolo maniežasFK AtakaFA-FM Ateitis
-:-
04.06.2023.10:00BFA ArenaVilniaus BFA CFK Rabona
-:-
04.06.2023.11:00Fanų stadionasVilnius Football AcademyFK Margiris
-:-
04.06.2023.13:00Naujosios Vilnios stadionasFK Granitas-FA TrakaiFK Ketera
-:-
04.06.2023.14:00BFA ArenaVilniaus BFA BFA Utenis
-:-

Table - LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023

#ClubPl.WWPLPLG+G-GDPts.
1.Vilnius Football Academy99000724+6827
2.Vilniaus BFA B970024220+2221
3.FA Utenis960123831+719
4.FK Rabona951033017+1317
5.FK Granitas-FA Trakai951032724+317
6.FM Ataka930052421+310
7.Vilniaus BFA C921152138-179
8.FK Margiris920061943-247
9.FK Ketera900161239-273
10.FA-FM Ateitis91008553-483